niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Niemiecka prasa o europośle PO Protasiewiczu: Wywołał nazi-skandal na lotnisku

Dodano: 27.02.2014 [01:15]
Niemiecka prasa o europośle PO Protasiewiczu: Wywołał nazi-skandal na lotnisku - niezalezna.pl
foto: bild.de
Hitler! Nazista! Heil Hitler! - tak według niemieckiego "Bilda" miał krzyczeć na celnika lotniska we Frankfurcie, europoseł Platformy Obywatelskiej, Jacek Protasiewicz. Według pisma, polityk był bardzo pijany i próbował zasłaniać się mandatem europoselskim.

"Bild", podkreślając, że Protasiewicz pełni wysokie stanowisko w Parlamencie Europejskim (wiceprzewodniczącego), opisuje awanturę, jaką wywołał na lotnisku polityk będący "w stanie upojenia alkoholowego".

Według brukowca europoseł PO miał słaniać się na nogach i bez ładu mówić do siebie. Obsługa lotniska podjęła interwencję, gdy ten zabrał wózek bagażowy innemu pasażerowi sprzed nosa i pobiegł z rzeczami ku wyjściu z holu. Protasiewicza zatrzymał celnik i zażądał od niego dowodu tożsamości. Wówczas polityk PO miał zacząć wyzywać celnika od "Hitlera" i "nazisty". "Byłeś kiedykolwiek w Auschwitz?” - miał pytać pijany Protasiewicz. Wszystko na oczach dziesiątek osób.

Jacek Protasiewicz pełni obecnie funkcję szefa Platformy Obywatelskiej na Dolnym Śląsku. Swoje stanowisko objął w atmosferze skandalu (afera kupowania głosów delegatów partyjnych za pracę w KGHM). Obecnie sprawuje również funkcję szefa kampanii do Parlamentu Europejskiego partii rządzącej. Jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi Donalda Tuska, zwanym w partii "człowiekiem od brudnej roboty".
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To już drugi polityk (po JM Rokicie) proniemieckiej PO, „pobity” przez Niemców.

No to teraz zabrac tez dziadowi immunitet i za kupywanie glosow na Slasku i za rozrabianie PO pijanemu na terenie obcego panstwa wydzierajac ryja haj Hitler !!!

ciekawe co na ten skandal ,Sikorski ,bo Tusk jak zwykle będzie rżnoł głupa ,jak to obrazowo mowił pewien poseł,masakra,ludzie głosując na tę partie popełniliście smiertelny grzech ,zdrady Ojczyzny,zaden "moher" nie głosuje na tę partię trzy miliony młodych wygnano za chlebem!

Czyszczą komentarze na ten temat

" Jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi Donalda Tuska, zwanym w partii "człowiekiem od brudnej roboty". " - przecież to wspaniała kampania wyborcza. Śmiało piszcie o reszcie tej hołoty.

Że też na kanwie umowy o sojuszniczym wypałowaniu, którą tak skwapliwie podpisali platformersi niemieckie służby nawet lekko nie sponiewierały naszego gwiazdora...

Panie europośle , wyłazi co jest w worku . "Jelita" a w jelitach ? . Wychodzi na to , że to och.....s . Zapracował się biedak w Brukseli , że na nogach ustać nie mógł .Nie puszczajcie gościa do rządzenia bo przepracowanie mu nie służy .

ale Panie Jacku chętnie bym sobie z Panem pobiegała po tym lotnisku zupełnie na trzeźwo.
Nie wiedziałam, ze kiedyś polityk PO wzbudzi mój szczery uśmiech. Pozdrawiam

... od brudnej roboty musi czasem odreagować. Dawka stresu, jaką funduje sobie przy obmyślaniu i wykonywaniu tej paskudnej pracy, znajduje ujście gdy delikwent zaplikuje "substancje rozluźniające". Wtedy nas zaskakuje. Już starożytni mawiali in vino veritas... Płemierze! Zanim powierzysz komuś taką trudną misję, testuj gościa po pijaku!

Wybierac chamow do wladzy i tyle.

Zachowal sie ponizej pasa wywolujac Hitlera ale ile prawdy w jego pijanstwie
jak zaraz potem wystapil u Moniki Olejnik i nie slanial sie na nogach .

Jakoś do mnie nie dociera, żeby to mogło być prawdą, choć przecież nie posądzam Niezależnej o manipulacje. Gdyby jednak, byłby to koniec i Protasiewicza i jego sturmführera volksdeutschera i całego comanda zwanego PO. Heil Protasiewicz (w izbie wytrzeźwień)

.... zycie jednak jest piekne. Czwartek to bedzie dobry dzien, slonko, prawie wiosna i kolejny platformiany bufon ustrzelony swoim wlasnym pociskiem.

...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl