niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

"Cztery medale i pogrzeb", "nekrofil", "hiena". Obrzydliwy lans Tuska na pogrzebie dziecka

Dodano: 16.02.2014 [12:01]
"Cztery medale i pogrzeb", "nekrofil", "hiena". Obrzydliwy lans Tuska na pogrzebie dziecka - niezalezna.pl
foto: premier.gov.pl
"Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną" - powiedział 13 kwietnia 2012 roku Donald Tusk, tymi słowami przekonując posłów w Sejmie by odrzucili uchwałę ws. zobowiązania rosyjskiego rządu do przekazania Polsce wraku Tu-154M. Wczoraj, po tym jak lansował się na pogrzebie małej Julii, ofiary polskiej służby zdrowia, te słowa były przypominane w Internecie wielokrotnie. - Od kiedy na pogrzeby się zaprasza? Przychodzi każdy, kto czuje taka potrzebę, a powody mogą być rożne - stwierdził Jacek Protasiewicz, europoseł PO i szef tej partii na Dolnym Śląsku.

Jak pisaliśmy wczoraj, premier wykorzystał tragedię brązowego medalisty z Londynu Bartłomieja Bonka i jego rodziny. Na pogrzebie jego córeczki, Julii składał kondolencje na oczach fotoreporterów. "Gazeta Wyborcza" na swojej stronie zamieściła nawet z tego wydarzenia fotostory.Komentatorzy na Twitterze nie zostawili na Tusku suchej nitki. "Sponsorami dzisiejszego dnia są literki: h jak hiena oraz n jak nekrofil" - pisał @ceezary, "Nie róbmy polityki - lansujmy się na grobach ofiar służby zdrowia" - kpił z hasła wyborczego PO z kampanii parlamentarnej 2011 r. @staspilecki. Inni przypominali, że dla głównych mediów żałoba po 10.04.2010 r. była czymś skandalicznym, uznawanym za polityczną grę, teraz nie widzą problemu w tym co robi Donald Tusk.

"Jarosław Kaczyński poszedł na pogrzeb brata, media wrzeszczały, że to brudna gra na trumnach. Donald Tusl robi propagandę na pogrzebie obcego dziecka. Jest zachwyt" - komentował @firmuspiett

Znany konsultant ds. marketingu politycznego nie ma złudzeń, że kampania do Parlamentu Europejskiego, mimo że nieformalnie, już się rozpoczęła.


Dziś w programie Moniki Olejnik, sprawę komentował rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Adam Hofman. - To był obrzydliwy lans - stwierdził polityk. Temat ten stał się powodem dyskusji między europosłem Markiem Migalskim, a posłem PE z ramienia PO, Jackiem Protasiewiczem.
- Szkoda, że premier mojego kraju zamiast pracować, uprawia nekropolitykę. Jest odpowiedzialny za służbę zdrowia, a nie za pochówki - napisał Migalski. W odpowiedzi zaatakował go Protasiewicz. - Pogrzeb organizuje rodzina,a nie państwo.Wiecej empatii,a wreszcie zobaczysz człowieka,bo teraz poliyczne szaleństwo Cię zaślepia - stwierdził wiceprzewodniczący Platformy.

Na Twitterze do nekrolansu premiera odniosło się również kilku dziennikarzy.

- Od dziś PO nie ma prawa nikomu zarzucić, że uprawia politykę na grobach - napisał dziennikarz "Rzeczpospolitej" Paweł Majewski. - Co to za nekroPR??? Ostachowicz na urlopie? - pytała dziennikarka "Gazety Polskiej Codziennie" Katarzyna Pawlak.

Michał Majewski w rozmowie z blogerką Kataryną stwierdził, że "ma mieszane uczucia". - Rozumiem, że rodzina przystała na obecność - stwierdził. - Myślę, że zapytana miała bardzo trudną sytuację by odmówić. Ale fotolans to megażenada - odpowiedziała blogerka.

Tym większe oburzenie wzbudził fakt, że po porannym pogrzebie, wieczorem Donald Tusk lansował się w TVP, jako komentator tej stacji skoków Kamila Stocha.


twitter.com/michalgornicki 

- Dla oburzonych lansem premiera - Tusk jest na swoim miejscu. Haratanie i igrzyska. Nic więcej - komentowała Joanna Lichocka z "Gazety Polskiej Codziennie". Rozpaczliwe gesty Tuska. Najpierw cmentarz. Teraz rodzinna miejscowość Kamila Stocha. Na szczęście to działania z krótkofalowym efektem - stwierdził dziennikarz z tej samej redakcji, Robert Tekieli.

- Rano łkał przy dziecka zwłokach. Wieczór chichotał przy skokach - napisał @murdelio
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zafajdała cały kraj i dalej fajda aj,ja,jaj.
Świnia taka zawsze była i na szwajne wychodziła.

chodząca zaraza.

SONDAŻE POKAŻĄ WZROST EPIDEMI.

To on osobiście odpowiada za katastrofalny stan służby zdrowia! Osobiście odpowiada także za zmniejszenie zasiłków pogrzebowych, w tym dla rodziny Bartłomieja Bonka.

ciekawe kto finansował wybory tuska ? http://www.vdg.pl/pl/article/1547-premier-tusk-w-opolu-musimy-zaakceptowac-nasza-niemiecka-przeszlosc

ryży bydlak

pisal o tym jeden z forumowiczow , weszlam na ta strone i sami sprawdzcie
Metody erystyczne (według Schopenhauera)[edytuj | edytuj kod]Oto skrót sposobów nieuczciwej dyskusji (dialektyki erystycznej):

1.Uogólnienie (instantia) – rozszerzając wypowiedź przeciwnika poza jej normalne granice (bardziej ogólnikowe twierdzenie łatwiej zaatakować).
2.Zastosowanie homonimii do jakiegoś słowa użytego przez przeciwnika, by rozszerzyć jego wypowiedź i wtedy ją obalić.
3.Przyjąć twierdzenie powiedziane w sensie relatywnym jako powiedziane absolutnie lub ująć je pod innym kątem i w ten sposób je obalić (relative – absolute).
4.Podawanie rozproszonych przesłanek (także błędnych), tak by przeciwnik nie zorientował się, do czego zmierzamy, a kiedy przeciwnik już zaakceptuje wszystko, co potrzebne, robimy z nich wniosek przez niego niespodziewany.
5.Ukryta petitio principii: Zakładać to, co chcemy dowieść, używając na początku zmienionych nazw lub posługując się na początku ogólnikami, które łatwiej zaakceptować.
6.Zadawać wiele pytań naraz i obszernie, ukrywając to, na czym zależy nam w odpowiedziach przeciwnika – trudno mu wtedy zorientować się w biegu rozumowania i przeoczy nasze ewentualne błędy i braki we wnioskowaniu.
7.Wyprowadzić przeciwnika dyskusji z równowagi (przez bezczelne zachowanie względem niego, im bardziej subtelne i trudne do wykrycia przez obserwatorów dyskusji, tym lepiej), gdyż zdenerwowany nie będzie w stanie wszystkiego przemyśleć i dopilnować, a także straci pewność siebie.
8.Pomieszać kolejność wnioskowania (zadając pytania w niewłaściwej kolejności), tak że przeciwnik pogubi się w wywodzie.
9.Zadawać pytania do poszczególnych przypadków, na które przeciwnik prawidłowo odpowie i następnie, bez pytania go, założyć, że zgodził się z tezą, którą potwierdzałyby te przypadki (choć wcale nie musi ona koniecznie z nich wynikać).
10.Wybrać słowa/porównania, które będą nam pasowały. Np. kiedy przeciwnik proponuje jakąś zmianę, nazwać ją złośliwie "nowinką" i przeciwstawić "zastanemu porządkowi". Natomiast kiedy od nas wychodzi taka propozycja, przeciwstawiamy ją "zacofaniu". Podobnie inne rzeczy – nadając nazwy pozytywne lub negatywne w zależności od potrzeby.

ciekawi mnie za czyje pieniadze on sie tak wozi bo ten przyglup protasiewicz twierdzi ze to spontaniczne czysto prywatne wizyty kundla

to miej honor i zrezygnuj-aby nie musieli cie obalic kibole.A z "fiskusem" twoja "wataha"i tak sie rozliczy - z naciskiem na "biale kolnierzyki" z zulawow wislanych.

"Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną"
,,wyginiecie jak dinozaury”

Co zostało z poprzedniego expose Tuska? Większe podatki i podwyższenie wieku emerytalnego. Większość obietnic niezrealizowana
ITP. ITD.

Człowiek który ,nie pamięta własnych słów z niedalekiej przeszłości, zajmujący wysokie stanowisko na szczeblu państwa jest człowiekiem niewiarygodnym ,a nawet dla piastowania takiego stanowiska ,,NIEBEZPIECZNYM”.
Dlatego w interesie jego samego i Polski jest by służby odpowiedzialne za ochronę głów państwa i bezpieczeństwo naszego kraju poddały go badaniom niezależnej komisji psychiatrycznej.
Dlaczego w interesie jego samego ,bo wirtualny świat który on sam sobie stworzył,nie jest związany z rzeczywistością i na dodatek jeśli jego pamięć źle funkcjonuje to np.jeśli znajdzie się na ostatnim piętrze pałacu kultury i zapomni gdzie jest ,a obrazy wirtualne jego świata nie są związane z rzeczywistością ,to jeszcze nie daj Boże wyjdzie na zewnątrz i się zabije ,a co my wtedy biedne sieroty zrobimy?Będziemy musieli wziąć na siebie całą odpowiedzialność i nikt z nas tego nie zdejmie.
A co zrobią jego zagraniczni protektorzy ,taka pani Merkel i pan Putin kiedy śmierć tak wygodnego i prawie niezastąpionego pionka na ich szachownicy pozostawi wielką wyrwę w ich wielkich planach ,która stworzy zagrożenie dla całej Unii tej europejskiej i azjatyckiej ,a może i dla całego świata(dla rządu światowego).
Dlatego w interesie nawet międzynarodowym, nie tylko naszego kraju należy natychmiast przy wsparciu międzynarodowym takie badania przeprowadzić.
Martwię się i to mnie zmusiło ,,nie chcę ale muszę”.

A jak już się zabije to nawet krzyża pod tym pałacem nie będzie można postawić,bo obecny panujący prezydent państwa i prezydent miasta zabronili.A jaki krzyk byłby w TVP i innych zaprzyjażnionych mędiach.Sama rozpacz.

mógł sobie ślepia ćebulą natrzeć i płakać nie wyglądałoby tak groteskowo,bo jak pamiętamy przed trumnami zamordowanych pod smoleńskiem to rechotał razem z bólem szczynukowem i borsukiem.Dla mnie to beszczelny debil.

jak zwykle bez zadnych zahamowan i z brakiem honoru

Osiągnięć brak. Co ma robić aby nie odpaść od żłobu?

Donald Tusk w przeciwieństwie do innych polityków krajów UE nie może pozwolić sobie na NIE przyjechanie chociażby na kilka godzin do Soczi na Igrzyska, nasz Komorowski nie zapomniał i był zaraz jako pierwszy .Wladimir der Grosse poczuł by afront od Tuska i zaraz wyciągnie Asy z rękaw. Tusk doskonale wie o tym .Więc jego Pijary wymyślili dla lepszego wizerunku połączyli niezręcznie Pogrzeb ze Sportem .Tuska ulubioną dziedziną jest sport , pamiętam jak w Szkole Podstawowej nr.67 na Aksamitnej nauczyciel WF pan Furdol krzyczał Donald do klasy przerwa skończona .Tylko tym razem Ostachowicz przedobrzył i obróciło się wszystko przeciwko Tuskowi. W szkole Donalda była organizacja,, WOLF ,,skrót od nazwisk już nie żyjących nauczycieli naszej szkoły ( Woltarowicz -Olechnowicz -Lewtak i Furdol ) kto to dziś pamięta to było przed 45 laty , Szkołę 1000-lecia na Aksamitnej ulicy , ruiny willi Senatora na dzisiejszym Zieleniaku stary Błędnik,żółty, most Kiosk spożywczy -warzywny Gwizdowej z gumą do żucia i landrynkami i poncz owocowy w syfonie .Ciekawym czy Donaldowi zostały te obiekty jeszcze w pamięci z przed 40 - 50 lat .Zresztą człowiek wraca chętnie do bez problemowego dzieciństwa i młodości jak to wtedy było lepiej żyć pod parasolem rodziców .

więc nie dziwmy się że tak tusk postępuje

Na złota Stocha i sukces Kruczka
Kraśko w Zębie puścił Pr ... emiera!

Takie zachowanie można nazwać tylko jednym słowem - ku...wo !!!
Koniec PO jest bliski skoro on stosuje już tak podłe metody !

Panie Premierze baczki wyrównamy, te ciemne buciki z noskiem i modnie zawężone spodnie. Panie Premierze proszę spojrzeć nieco w bok i drugi plan za kamerą. Będzie się pan podobał i wyjdzie nam profil Juliusza Cezara. To są ludzie którzy myślą dzień i noc jaki by tu jeszcze image zaskoczył wśród naiwnego ludu. Przemówionko proszę bardzo, melancholijne na pogrzebie, kojące dla ludu bo wszystko jest pod kontrolą, lub agresywne bo znów ten warchoł Kaczyński wszystko mi popsuł. Oczywiście płacą podatnicy za te fanaberie !

SK[...]SYN!!!!!!!!!!!!!!!!RUDY FAŁSZYWY,PRZEPRASZAM ALE TO I TAK ZA DELIKATNIE!!!!

[...]
*Pazur

na szczęście pp Stochowie nie pokazali sie z nim. a inni zębianie? może stali pod karabinami i musieli udawać?

jajca :))

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4721

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl