niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Obce służby na polskich ulicach. Sejm przegłosował ustawę o "bratniej pomocy"

Dodano: 10.01.2014 [16:02]
Obce służby na polskich ulicach. Sejm przegłosował ustawę o "bratniej pomocy" - niezalezna.pl
foto: Jocian; creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/deed.en
Niemiecka policja na ulicach Warszawy, obce służby na meczach piłkarskiej ekstraklasy, szpiedzy ze Wschodu swobodnie przechodzący przez polskie granice. Tak będzie mogła wyglądać wkrótce polska rzeczywistość, bo Sejm przegłosował dziś ustawę o udziale zagranicznych funkcjonariuszy w operacjach na terenie Polski.

W głosowaniu ustawę poparło 286 posłów z PO, Twojego Ruchu, PSL i SLD. Przeciw było 140 z PiS i Solidarnej Polski. Jeden poseł się wstrzymał. Chwilę wcześniej większości nie uzyskał złożony przez PiS wniosek o odrzucenie projektu. Poparło go 138 posłów, podczas gdy 273 było przeciw.

Przypomnijmy, że kontrowersyjna ustawa dotyczy interwencji w wypadku zagrożenia bezpieczeństwa publicznego oraz porządku publicznego. Obce służby przybyłyby do Polski na wniosek komendanta głównego policji, straży granicznej, pożarnej, jeśli okres ich pobytu nie przekraczałby 90 dni, a ich liczba funkcjonariuszy 200 osób. Jeśliby mieli zostać dłużej, wówczas kierują wniosek do ministra spraw wewnętrznych. Decyzję o pozwoleniu na taki pobyt podejmowałaby Rada Ministrów. Z ustawy wykreślono Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, co budzi zdziwienie, jeśłi wziąc pod uwagę, że inicjatorzy ustawy wiele mówili o zwalczaniu terroryzmu.

Posłowie partii rządzącej nie mają sobie nic do zarzucenia w sprawie tej ustawy. Jak mówił w Sejmie Piotr van der Coghen (PO): „Nowe regulacje przydadzą się np. w razie pościgu transgranicznego, ratowania ofiar lawin w górach czy np. imprez masowych, w których licznie biorą udział obywatele państw sąsiednich”.

Tuż przed głosowaniem Jarosław Zieliński (PiS) apelował o odrzucenie ustawy. Pytał, po co jest "ustawa o bratniej pomocy" i "do czego potrzebne są rządowi uzbrojone posiłki z obcych państw". "Rząd wyraźnie boi się imprez masowych i demokratycznych zgromadzeń publicznych. Boi się Polaków i gotowy jest dla utrzymania się przy władzy sprowadzać do Polski obce siły i rezygnować z suwerenności państwa" - ocenił.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jest jeszcze Senat i Prezydent.PIS niech nie traci rewolucyjnej czujności.To jest wojna!!!!

Katarzyna II: ”Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można łatwo zwyciężyć i przesiedlić dla zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku - to nędzne narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę pana - to narody o podłej duszy, niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu.

Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu - to Polacy.

Nie można zaantektować ich państwa, bo trzeba było dzielić się z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie z kim jeszcze; narusza to europejską równowaga sił. Po drugie: nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to świetni żołnierze, a cały naród, gdy zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce.

Chciałoby się powiedzieć: Oto głowy zdrajców!. Dziwna antypolska koalicja. Obok marksisty – neohitlerowiec. Obok neohitlerowca – neobanderowiec. Wszyscy oni intensywnie pracują nad likwidacją Polski, Polaków i polskości. Skąd u nich tyle nienawiści i jadu?. Nie smakuje im polski chleb, czy może polskie powietrze im nie służy?. A może denerwuje ich język Kochanowskiego, Reja, Mickiewicza i Sienkiewicza?. Zdradzieckie pachołki lubią obce protektoraty. Zdają sobie sprawę, że Polacy mogą chcieć wreszcie znaleźć winnych sabotażu dokonanego na polskiej państwowości i polskiej tkance narodowej. Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą,
wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją,
splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa,
ten się wyzuł z ojczyzny.
Nie może ona być dla niego już nigdy domem,
ni miejscem spoczynku.
Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca,
ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.
(…)

Czas najwyższy aby Polacy zaczęli polować na tych zdrajców I ich kolejno eliminować. Oni MUSZĄ zacząć się bać. Każdy członek tego sprzedajnego nierządu, posłowie z PO, Twojego Ruchu (Pali-Kota), SLD, PSL nie mogą znać ani dnia ani godziny kiedy Polacy wyeliminują ich z życia w polskiej społeczności. Odnośnie materiału z video z TRWAM – 1:35-2:05 http://www.savetubevideo.com/?v=4x1_rfUpQfA Apeluję aby w przypadku podjęcia decyzji o sprowadzeniu do Polski obcych sił policyjno-wojskowych przez Komendanta Głównego Policji w Polsce lub Ministra Spraw Wewnętrznych wszyscy Polacy-policjanci mu podlegli nie wykonywali żadnych jego poleceń i zlikwidowali go za zdradę. Po przejęciu władzy w Polsce przez komunistów, Józef Stalin w depeszy do towarzysza Bieruta szydził z niego argumentując, że gdyby nie stacjonujące wojska NKWD, Polskie podziemie niepodległościowe wyhuśtałoby na drzewach cały PPR. Czyżby śmiech Historii ?

bo tu I Zima, I Majdan za pasem.

w wypadku przegranych wyborów w co nie wierzę albo prędzej wojny domowej

http://www.youtube.com/watch?v=y9fLsWL4Sgo

może się udać Tuskowi. Z drugiej jednak strony czego się nie udało osiągnąć wymiarowi sprawiedliwości z Jaruzelskim może się kiedyś udać z tym drugim

na klatce bloku, w przychodni, na ulicy wszyscy już Polacy zgodnie mówią, że w Polsce w najbliższym czasie dojdzie do rozlewu krwi na ulicach.
I ja w to wierzę widząc na każdym kroku jak Polacy są wqr...wieni.
Tym draniom szczykunkowom i ryżym matołom nie pomogą nawet obce służby.
Pamiętajcie, to nie Unia żądała tych ustaw w Polsce, to tchórz tffussek i ruska buda ze strachu się zabezpieczyli. Ale to im tyle pomoże co umarłemu kadzidło.
Prędzej zawisną niż uciekną przed gniewem Narodu Polskiego. A to co zrobili dzisiaj tylko ich pogrążyło. Żaden rząd nawet komuszy w PRL nie był tak bezczelny jak ta mafia.
PRECZ z tymi zdradzieckimi gnojami z Polski!

rocznica mordu smoleńskiego nie przerodziła się w "polski majdan" a wiadomo że Polak nie strzeli do Polaka tylko szwab a jak by Polacy chcieli przejąć ruskie serwery wyborcze to służby hitler-merkel-jugend zadbają o dobry wynik. Dlatego powinniśmy cały czas prosić o Miłosierdzie Boskie i Maryje dziewice o pomoc w czasie ataku na święty kościół katolicki.

kto im zaplaci tego zapudluja,jesli nie zapudluja to do lasu wywjoza,polica sad prokuratura ,typowe lapowkarze zadnej uczciwei prawdy po tym szambie niesodziewajcie sie.ubecja w calej okazalosci to rzad i szmaty z sejmu na czele z kopaczkowa ryzym chamem,przydupasem komoruskim OT TO skuteczna POLSKA NIENORMALNOSC.

wprowadzi stan wyjatkowy albo i wojenny i Palaki będą siedziec jak myszy w norach. "Boję sie tego nieuka Komorowskiego co on zrobi z państwem polskim" tak napisał Aleksander Ścios. Ruskie serwery tak policzyły głosy aby to on wygrał wybory. POmogli tez ruskim serwerom polscy idioci,zaprzańcy,motłoch.

Żeby nie zakląć... Nasi przodkowie w grobach się przewracają... Teraz Niemiec i Ruski mają prawo Polaków pałkami uczyć rozumu? To my już tacy ciemni ? Ta ustawa to Zdrada Państwa . to się nadaje pod Trybunał.....

ten komuszy? hahahaha

majom NATO na nadchodzce lato.......

Sejm RP (a precyzyjnie się wyrażając: prorządowa większość w Sejmie) wyemancypował się od swojego suwerena czyli Narodu. Zastanawiam się, czy uchwaleniem tej ustawy Sejm nie zasługuje już w pełni na miano Sejmu rozbiorowego. Proponuję wobec nowego uregulowania prawnego ogłosić i stosować zasadę obywatelskiego oporu i odmowy jego respektowania. Nie nawołuję do działań bezprawnych, ale ogłaszam, że nie podporządkuję się próbom narzucenia mi takich, czy innych zachowań przez obce służby porządkowe. Owszem, potraktuję je jako atak na suwerenność mojego Państwa i Narodu. Będę zwalczał obce służby na terenie RP tak, jakby to była otwarta agresja na Polskę. Ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi dla mnie. Niech ci, którzy odważą się przysłać do Polski obce policje, wojsko czy podobne formacje dobrze się zastanowią, czy biorą pełną odpowiedzialność za wysłanych funkcjonariuszy. Polacy agresorów nie przywitają kwiatami.

bezprecedensowa, wyjazdowa sesja organu innego państwa - izraelskiego Knesetu. Wcześniej szef Mossadu otrzymał honorowe obywatelstwo polskie, o czym w "polskich" mediach cisza...Teraz "w majestacie prawa" będą nas inwigilować i pacyfikować służby państw tworzących kondominium - Niemcy, Rosjanie i Żydzi. Za swoich rządów PiS bezpowrotnie zmarnował okazję zdecydowanego rozprawienia się z rakiem agentury toczącej Polskę. Gołym okiem widać, że "pokojowe" protesty tu nic nie pomogą - najpierw przeszła ustawa o użyciu broni podczas zamieszek, później ustawa o psychuszkach, a teraz to – to już jawna zdrada - potrzebna jest rewolucja, choćby w ograniczonym zakresie, ale teraz będzie to jeszcze trudniejsze.

I czegóż wam życzyć - sprzedajne gnoje ? Może tego ,żeby te służby zatłukły kiedyś ,przez pomyłkę ,któreś z waszych dzieci - może bąka ,może blogerkę ,może któreś pełne "nadzieji". Wiem,że i wy mi z całego serca tego życzycie - dowodem wasza q-rewska ustawa.Ano,jest Sienkiewicz ,jest zdrada jak w "Potopie" tylko mogliście przeczytać / obejrzeć Potop do końca .Niewesoło wam to wróży .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl