niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/04/2015
1 % SWS)

Rosyjska agentura ukrywa prawdę o Smoleńsku. Rozmowa z amerykańskim generałem

Dodano: 19.10.2013 [20:00]
Rosyjska agentura ukrywa prawdę o Smoleńsku. Rozmowa z amerykańskim generałem - niezalezna.pl
foto: arch.
Nieprzeprowadzenie gruntownego śledztwa czyni z polskich władz wspólników zbrodni i jest aktem podległości wobec Rosji. To obraza dla polskiego honoru, wartości i historii. Władze w Warszawie, legitymizując sprzeczną z dowodami rosyjską wersję katastrofy, dokonują aktu kolaboracji - mówi Walter Jajko, emerytowany generał amerykańskich Sił Powietrznych, były doradca sekretarza obrony USA ds. wywiadu, w rozmowie z „Gazetą Polską”.

Niezdecydowanie Baracka Obamy w sprawie Syrii odbierane jest przez wielu komentatorów jako objaw słabości USA. Czy Rosja, coraz aktywniejsza na Bliskim Wschodzie i w Europie Środkowo-Wschodniej, może wkrótce zastąpić Amerykę w roli światowego żandarma?
Rosja nie jest zainteresowana rolą żandarma, lecz umacnianiem swoich wpływów w poszczególnych częściach świata. Dobrym przykładem są tu państwa dawnego Układu Warszawskiego, w których Moskwa od wielu dziesięcioleci chce zapewnić sobie „uprzywilejowaną pozycję”, co jest eufemistycznym określeniem agresywnej kontroli nad tymi terytoriami.

Może jej się to w najbliższym czasie powieść?
To zależy w dużej mierze od postawy tych państw. „Bliska zagranica”, pojęcie z upodobaniem używane przez Kreml, powinno być prawdziwe tylko w wymiarze geograficznym, a nie politycznym. Ostry sprzeciw wobec imperialnej polityki Rosji to podstawowy narodowy obowiązek każdego prawdziwego polityka z krajów dawnego bloku wschodniego, od Estonii po Mołdawię.
Ważna jest też polityka Unii Europejskiej. W jej interesie powinno leżeć podtrzymywanie i gwarantowanie suwerenności każdego z tych państw oraz obrona ich przed wpływami rosyjskimi. Niestety, unijna dyplomacja ogranicza się często do retoryki, a sama UE jest klubem dyskusyjnym dla biurokratów. Putin może wkrótce potraktować Unię jak niegdyś Stalin papieża, stawiając pytanie: „Ile macie dywizji?”. A odpowiedź instytucji, której Polska powierzyła swoją przyszłość, będzie zatrważająca. Poleganie tylko na Unii i całkowite podporządkowanie się jej strukturom nie jest więc zbyt rozsądne. Źródło realnej siły tkwi w NATO – oczywiście jeśli członkowie Paktu Północnoatlantyckiego zgodzą się, by dominującą w nim rolę odgrywały Stany Zjednoczone, i by przestał on być fasadową instytucją. A to nie jest wcale takie pewne, bo Europa – zajęta swoimi, nieraz zupełnie wydumanymi sprawami – wcale nie kwapi się do polityki konfrontacyjnej wobec Moskwy.

Czy zmiany na Bliskim Wschodzie mają znaczenie dla Polski i innych państw Europy Środkowo-Wschodniej?
Geopolityczne przemiany na tamtym obszarze, których wspólnym mianownikiem jest przecież powrót Rosji jako ważnego gracza regionalnego, są dla Polski bardzo niebezpieczne. Moskwa po serii dyplomatycznych sukcesów czuje się znacznie pewniej, co skłoni ją do bardziej agresywnych posunięć w Europie. Będą podejmowane próby wojen handlowych, naciski polityczne, można spodziewać się też straszenia bazą wojskową w Kaliningradzie. Syryjska kompromitacja Obamy będzie tylko zachęcać Putina do takich działań.

Prezydent Rosji jest też zachęcany do takich działań przez polskie władze, które w kwestii katastrofy smoleńskiej postępują tak, jak tego chce Kreml.
Cele i rezultaty tego, co stało się w Smoleńsku, w wymiarze moralnym i politycznym odpowiadają ludobójstwu polskich elit intelektualnych, wojskowych i arystokratycznych dokonanemu przez nazistowskie Niemcy i sowiecką Rosję – oczywiście zachowując właściwe liczbowe proporcje. Dlatego to polskie władze, zanim zrobi to ktokolwiek inny, powinny zadbać o dogłębne zbadanie katastrofy smoleńskiej. Jeśli bowiem Warszawa wykazuje obojętność wobec tej tragedii, dlaczego przejmować by się nią miały inne rządy? Nieprzeprowadzenie gruntownego śledztwa czyni z polskich władz wspólników zbrodni i jest aktem podległości wobec Rosji. To obraza polskiego honoru, wartości i historii. Władze w Warszawie, legitymizując sprzeczną z dowodami rosyjską wersję katastrofy, dokonują aktu kolaboracji, a postawa polskiego rządu i sejmowej większości pokazuje, że Rosja może liczyć na uprzywilejowaną pozycję w polskiej polityce wewnętrznej i zagranicznej. Katarzyna Wielka byłaby zadowolona z takiej sytuacji.

Da się to zmienić?
Polskie życie polityczne powinno zostać oczyszczone z moralnej dwuznaczności. Mówię tu o ludziach działających w Polsce na rzecz zabezpieczania rosyjskich interesów: agentach wpływu, szpiegach, sabotażystach poumieszczanych w mediach, na uczelniach, w Kościele, siłach zbrojnych, służbach specjalnych, wymiarze sprawiedliwości i resortach rządowych. Osoby te powinny zostać zidentyfikowane i usunięte ze swoich stanowisk oraz z życia publicznego. To bowiem głównie ich zgubne działania doprowadziły do tego, że Polska zaakceptowała spreparowaną przez Kreml wersję wydarzeń w Smoleńsku, których efektem była śmierć elity obozu niepodległościowego. Nie ma szans, by Polska prowadziła realistyczną i zgodną z interesem narodu politykę zagraniczną, dopóki polskie życie polityczne psute jest przez zdrajców.

Całość wywiadu w tygodniku „Gazeta Polska”
 

Gen. Walter Jajko – wykładowca nauk o obronności w prestiżowym waszyngtońskim Institute of World Politics, emerytowany generał sił powietrznych USA. Jako żołnierz służył w lotnictwie USA i jednostkach wywiadowczych. Był strategiem i analitykiem ds. Związku Sowieckiego oraz Układu Warszawskiego w amerykańskich siłach powietrznych. W latach 1994–1998 był doradcą sekretarza obrony ds. służb specjalnych, nadzorującym pracę wszystkich agencji wywiadowczych USA. Autor publikacji m.in. na temat służb specjalnych, geopolityki, Rosji, Powstania Warszawskiego oraz udziału polskich lotników w bitwie o Anglię podczas II wojny światowej
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Wstyd i hańba dla Polski!
do czego doprowadziły nas rządy PO-Sowietów w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!
żeby generał amerykański zwracał nam uwagę na honor Ojczyzny?!
Nasza Ojczyzna , która wydałą tyle prawdziwych bohaterów patriotów i my pozwalamy na panowanie dynastii sowieckiej ?!
Panie Generale : caryca Katarzyna- Putin jest zadowolona z kolaboracji naszego rządu!

Problem Polski polega na tym, że na jedno wolne miejsce zdrajcy zgłasza się dziesięciu chętnych. Taka już jest natura tego narodu. ( cytat Józefa Piłsudskiego: Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy!). Wiarygodna, bo diagnozy dokonuje były doradca sekretarza obrony USA ds. wywiadu, jest sekwencja w sprawie moralnej dwuznaczności w Polsce. Możliwe, że Amerykanie to i owo wiedzą na ten temat, ale i tak poza emerytowanymi wyjątkami, które zawodowo już nic nie mają do stracenia, USA nie pomoże Polsce w tej kwestii. Rosja współcześnie rozdaje polityczne karty i de facto w tym sezonie już kilka razy dała do zrozumienia USA, kto aktualnie ma największe wpływy w strefie europejskiej i nie tylko. Z drugiej strony sympatyczna i jednocześnie bezwzględnie konsekwentna w dążeniu do hegemonii Niemiec, kanclerz Merkel oraz niemieckie lobby i prasa wspierające każdy nonsens nawet, podporządkowanemu Niemcom, Tuska. Oprócz tego zagwozdki typu prof. Rońda. Taka jest rzeczywistość mająca wpływ na politykę nie tylko zagraniczną, Polski. Dowodem potwierdzającym komentarz generała m.in. są fakty:przekopania ziemi na 1m.,trzykrotny pomiar pancernej brzozy,wrak samolotu i rejestratory na terenie Rosji pod czułym okiem czekistów.Trzeba być wyjątkowym naiwniakiem żeby uwierzyć w raport Anodyny i oparty na nim raport Millera. Były doradca sekretarza obrony USA d.s. wywiadu, generał Jajko w tym wywiadzie praktycznie potwierdził, że polski Prezydent i delegacja na obchody rocznicy zamordowania przez Rosjan tysięcy Polaków w Katyniu, została w Smoleńsku zgładzona. Nikt bowiem na tym szczeblu polityczno wojskowym w takim kraju jak USA nie rzuca słów na wiatr. Generał musi mieć wiedzę, jeśli mówi w ten sposób o Smoleńsku. Od Polaków jedynie zależy, czy obcy będą mogli decydować o tym, kto w Polsce ma sprawować władzę, czy Polska ma mimo wszystko prawo być wolnym państwem, a Polacy wolnym narodem. Dlaczego jesteśmy takimi głupcami, że tego nie zauważamy??? cdn...

Przecież to się prędzej, czy później, ale MUSI zemścić. Tak było w historii zawsze! Dlaczego nie chcemy się ratować? Dlaczego nie doceniamy tych polityków, którzy kierują się polską racją stanu? Dlaczego uważamy, że złodzieje i prostytutki muszą stanowić elitę społeczeństwa??? Kim my w zasadzie jesteśmy??? Z wypowiedzi generała wynika, że wśród Amerykanów znana jest inna prawda o Smoleńsku , taka która zasadza się o watek kryminalny a konkretnie zbrodniczy. Są więc świadkowie, są więc dowody przedstawiające inną prawdę o śmierci polskiej elity z obozu narodowościowego , którą to prawdę usilnie próbuje się w Polsce i w Rosji tuszować. To tłumaczy znikniecie zdjęć satelitarnych przysłanych przez Amerykanów i dotyczących zdarzenia na lotnisku Siewiernyj.To tłumaczy wiele innych niewyjaśnionych dotąd okoliczności .Jednak jak wspomniał generał - to my Polacy musimy w pierwszej kolejności zrobić porządek wśród "swoich" . Być może wtedy i świat nam pomoże !!! Niestety, generał ma 100% racji. Panie generale kogo pan ma na myśli? bo tych zdrajców to mamy POd dostatkiem. Najgorsi siedzą najwyżej czy najniżej? Kto zgadnie? Dzisiejsza Polska to tylko POlsza a o ministrach decyduje tylko Kreml. Niestety "Polska straciła honor" tak napisał Aleksander Ścios gdy 'wybrano' 'demokratycznie' Komorowskiego ma prezydenta Polski. Dalej p.SCIOS pisze: "boje się tego nieuka co on zrobi z państwem polskim". Ja też się boję, Komorowskiego od czasu kiedy blogerzy i historycy napisali,że on pochodzi z Litwy od Szczynukowów.....tzw. litwaków, czyli żydowskiej biedoty. W Polsce jest ogromny deficyt prawdziwych patriotów. Przecież bez dekomunizacji ( a tak naprawdę w 90% działacze PZPR byli zdrajcami polskiej racji stanu)nie będzie prawdziwej niepodległej Rzeczypospolitej. Możemy wszystko spłycić do poziomu walki politycznej pomiędzy PO-PiS, jak to robi PO, ale tak naprawdę partyjność ma drugorzędne znaczenie, bo w wolnymi i niezależnym Państwie w obliczu takiej katastrofy jaką był Smoleńsk każda partia polityczna której leży na sercu dobro Ojczyzny powinna dążyć do wyjaśnienia ponad wszelką wątpliwość okoliczności wypadku, a tak niestety nie jest. I nie chodzi tu o to że mamy udowadniać że był zamach (bo może był a może nie był) ale śledztwo powinno być perfekcyjnie przeprowadzone. W każdym innym Państwie (niepodległym) wszyscy mogący cokolwiek wnieść w sprawie śledztwa byli by zaangażowani, zajmował by się tym zespół 100-200-500 specjalistów a u nas ... śledztwo jest prowadzone tak jakby chodziło o wykrycie złodzieja 5 kurczaków z kurnika a nie śmierci Prezydenta i elity Państwa.... CDN..

zaczna, wtedy moze ktos nie majacy nic do stracenia rozpoicznie walke z tymi gadzianmi. Tyle, ze to juz bedzie za pozno i zupelnie nieskuteczne. Teraz jest czas dzialania. teraz trzeba mniej gadac, a wiecej robic, aby wyeliminowac sowiecka agenture wplywu, wyciszyc ja, odizolowac od wplywu na spoleczenstwo ...

... Czasami to co wiemy dobrze jest usłyszeć z ust kogoś innego by nas podwójnie utwierdzić w przekonaniu. Generał ma rację, jednak Polacy nie usłyszą tej wypowiedzi w mediach masowego rażenia. Tam usłyszą, że Macierewicz to hobbysta i oszołom, a jego doradcy to amatorka i mąciciele. Nie dajmy się zastraszyć - trwajmy w prawdzie i przetrwajmy ten zmasowany atak skierowany w Ojców Walki O Prawdę. Nie dajmy się rozproszyć, teraz musimy być razem do końca...szczególnie teraz...

Dla wiekszosci Polakow jestescie,naszymi mediami,prosze, aby ten wywiad byl dlugo na pierwszych stronach,bo dobrze jest uslyszec prawde, z ust kogos,kto jest swiatowym autorytetem nie zwiazanym z zadna Polska partia,czy instytucja,? .Kto natomiast osmiela sie krytykowac polityka Polaka ,niezastapionego Pana Macierewicza////////"hobbysta,oszolom"//////prosze Panstwa,nieprzeprowadzenie gruntownego sledztwa,czyni z polskich wladz,wspolnikow zbrodni....""amatorow i macicieli"mysle ze wszyscy znamy?Bardzo sluszna uwaga,NIE DAJMY SIE ZASTRASZYC I TRWAJMY W PRAWDZIE zas zmasowane ataki,potwierdzaja,KTO PSUJE POLSKIE ZYCIE POLITYCZNE? ZDRAJCY!

to samo powiedzial Gen.S.Petylicki i dlatego zostal zamordowany.

Z relacji bezpośrednich i internetowych wiadomo mi że podczas komisji poborowych , obowiązkowo wyświetla się młodym kandydatom na żołnierzy " wybitne dzieło dokumentalne " pt. KATYŃSKA PODŁOŚĆ , opisujace jaką to niegodziwością jest pomawianie sowietów o zamordowanie tysięcy oficerów polskich w Katyniu , Charkowie ,Miednoje.....albo obejrzyjcie sami...
http://www.youtube.com/watch?v=nK3fmBh4uzQ&featu...

O Katyniu-2 czytajcie na http://www.urbietorbi-apocalypse.net/Katyn-2.pl.html

Święte słowa generała Jajko.Na potwierdzenie jego słów cytuję "sabotażysta w mediach" w poniedziałek w II programie TVP u sabotażysty będzie gościem prof. Artymowicz aby rozmawiać o jak to ujął o tzw. ekspertach Macierewicza.
Szczucia na wybitnych naukowców ciąg dalszy.

że tylko my sami powinniśmy zadbać o wyjaśnienie tego co się wydarzyło w Smoleńsku. Oni (czytaj USA i sojusznicy nam bliscy), mogą nam pomóc. Ale to My, mamy dać sygnał światu, że w Smoleńsku był zamach lub katastrofa. Ja modlę się, abym się mylił i był to nieszczęśliwy wypadek. Ale w sercu rozpala się duży płomień, który na spala na popiół "nieszczęśliwy wypadek". Tylko, że 60% polaków trzeba będzie zresetować (żyją w fałszywym Ja) i wgrać nowy program - Bóg Honor Ojczyzna -, a wielu z Nas, wie jak trudno pozbyć się złych nawyków, przyzwyczajeń oraz Przyznanie się do błędu. To jest praca na pokolenie.
Tylko prawda uczyni Nas wolnymi. Nawet najtrudniejsza prawda.
Pozdrawiam m.

pod okupację ruska, na co zgodziły sie Anglia i USA. Dziś Polska też jest okuPOwana przez ruskich, na co wyrazili zgodę sami Polacy, wybierając to co nazywa sie PO Tuska i Komorowskiego". I czyż to nie jest prawda?

"Dziś Polska też jest okuPOwana przez ruskich, na co
wyrazili zgodę sami Polacy, wybierając to co nazywa sie
PO Tuska i Komorowskiego". I czyż to nie jest prawda?"

Powyższa wyPOwiedź jest półprawdą czyli Zmanipulowaną Prawdą.

Kondomijnych agentów rosji - niepolaków Tuska i Komoruska - "wybrały"

przede wszystkim ruskie serwery i cuda nad urnami, a dopiero POtem

lemingowe POlactwo otumanione i zmanipulowane łże-medilanymi PO-komunistycznymi

mediami; TVN, TVP, Polsat, GWno itp.

PS
O losie narodów decydują "masy" - tępe "średniaki", których jest

przeciętnie ok. 70 %, i które w normalnych demokracjach są "sterowane" przez

patriotyczne, mądre wykształcone elity, którym dobro narodu leży na sercu.

Polakom ich Elity wymordowały dwie ludobójcze nacje - najbardziej bandyckie i

najbardziej barbarzyskie w historii ludzkości. Po II-WŚ Ruso-sowieci nasłali

na Polskę sowoją "elitę" - 2 mln prymitywnych, okrutnych ruso-żydokomunistów

często nie mówiących po polsku. Dlatego

Polską rządzą - z dwoma małymi przerwami (rząd Olszewskiego i rząd Kaczyńskiego)

od 1945 roku - antypolscy żydo-folksdojczo-PO-komuniści. Obecnie nadchodzi 3-cia

szansa na dojście Polaków do władzy, bo okradzione i zabiedzone "lemingowe masy"

wymknęły się spod kontroli złodziejskiej PO-komunistycznej mafii folksdojcza

żerującej na POlsce i Polakach z POmocą ruso-żydo-komucho-szwabskich łże-medów i

ruskich serwerów.

Zastanówmy się kto i co popsuł tylko w ostatnich dniach w sprawie smoleńskiej...1. Prokuratorzy współdziałający z GW w oczernianiu naukowców. 2.Rektorzy uczelni dyskredytujący swoich pracowników. 3.Media szkalujące naukowców z powodów nie merytorycznych .
4. Na prawicy sam Zespół Parlamentarny a dokładnie minister Macierewicz , który nie dochował najwyższej staranności w przygotowaniu technicznej strony konferencji i pozwolił by Polakom wdrukował się obraz o nieudolności i braku kompetencji naukowców. Jako przewodniczący powinien był przerwać posiedzenie, zarządzić przerwę techniczną już w czasie pierwszych trudności . Polityk takiego formatu nie może zasłaniać się atakiem czy sabotażem, nie może być zaskoczony trudnościami. Niestety Macierewicz jak zwykle w decydującym momencie "wysadza w powietrze" niebezpieczne dla władzy i naszego wschodniego sąsiada ustalenia. Pamiętamy WSI, sprawę trotylu, pechowe kompromitacje ludzi związanych z zespołem..., pomyłki samego Przewodniczącego polegające na przekręcaniu słów czy faktów. Za dużo jest potknięć , za dużo nieszczęśliwych zbiegów okoliczności, za dużo pecha jak na osobę o dużej inteligencji i wyrafinowaniu. Mamy kolejnego pechowca , którego Polacy obdarzyli zaufaniem jak niegdyś Wałęsę .

Niestety tak jest jak pisze gość, ta niefrasobliwość Rońdy i Macierewicza to po prostu dramat, jak można pozwalać na takie błędy w tak ważnej sprawie. W sprawie praktycznie życia i śmierci? To,że Lasek pozwala sobie na dużo większe błędy i oszustwa to inna sprawa, jego w tym zdemoralizowanym kraju nikt nie będzie rozliczał. Macierewicza i wszystkich walczących o prawdę smoleńską rozliczają wszyscy tak wrogowie jak sprzymierzeńcy. My także!
Strzelać sobie we własną bramkę mogą polscy nieudolni piłkarze,ale nie wolno takich obyczajów przenosić na powagę tego co się wydarzyło w Smoleńsku, ogromny szacunek,który żywiłam do Macierewicza przemienił się w rozpacz! A Rońda, czy naprawdę wystarczyło zrzucić z siebie brzemię przewodniczącego? Nie chce mi się wierzyć,óe był podstawiony,ale powinien jasno wytłumaczyć dlaczego "grał z Kraśką" ,nie powinien zostawiać tej sprawy w taki sposób

natomiast za wieksze bledy i oszustwa,to inna sprawa-nikt nie bedzie rozliczal!Kto pozwala na taka, demoralizacje?

jesteście zrozpaczeni, załamani, zdruzgotani, w szoku, oszukani, straciliście zaufanie do świata i siebie, a ja się cieszę patrząc jak od kilku dni toczycie wściekle pianę z pysków, bo już nikt nie może mieć wątpliwości kim jesteście i jak trzeba was potraktować po usunięciu od władzy.
Dziś nawet członek BP KC PZPR Wincenty Kraśko bije wam brawo zza grobu i zaprasza do trumny.

czep się pociągu do rosji.

miała byc nie rozwiązywana? 2.Sprawa trotylu. - Co ma Macierewicz do publikacji Gmyza?,poza tym trotyl był.3.Nie zabezpieczył konferencji od strony technicznej.-Macierewicz nie jest od walki z hakerami,konferencja była w sejmie i to odpowiednie słuzby powinny chronić bezpieczeństwo w sieci.4.Pomyłki Przewodniczącego......Napisz jakie bo tak to każdy o każdym może napisać.A jeżeli były to w stosunku do Laska to jak 1:1000

Mądrej głowie dość po słowie. Pa , pa prowokatorze..

wykształconych ekspertów, Polaków, to sPOkojnie by zyli POlitycy działajacy na szkodę Polaków i Polski. Macierewicz to wielki Człowiek, tylko głupek i POmazaniec może Go opluwać. Żeby dojśc do prawdy, to trzeba też się mylić i potykać. Co do technicznych komplikacji, to Macierewicz nie mógł nic z robić, bo one nie były tu w Polsce ale tam skąd były przesyłane wyjasnienia.

Jeśli nic nie mógł zrobić trzeba było przerwać konferencję i nie kontynuować blamażu. Nie narażać zebranych tam ludzi i Prezesa PIS na rozszarpywanie przez wrogie media! Tym bardziej , że od kilkunastu dni trwała nagonka na naukowców! Moje zaufania do Antoniego bezpowrotnie się skończyło! Dość tej błazenady z Polaków, z ludzi , którzy poświęcają swoje życie, pieniądze, czas i dobre imię. Dziękujemy już temu Panu.

PS. Czy wystąpienie Prezesa też Pan Macierewicz musiał uzgadniać na sali przed trzema mikrofonami TVN, Polsatu i TVP?
To organizator uzgadnia takie punkty programu na sali?! Co chciał pokazać Polakom pan minister w nagranej "przypadkowo" przez szczujmedia pogawędce? To , że Prezes nie chce mówić, że trzeba go nakłaniać do działania, że trąci niemocą?Takich sytuacji jest stanowczo za dużo!!!

I teraz nikt sie nie dziwi dlaczego jeszcze Stany nie zniosly dla nas viz.
J uporzadkujemy sprawy ze wszystkimi szpionami to wtedy z nami o tym
porozmawiaja.- pozdrawiam

z wpuszceniem szpiegów rosyjskich z POlskim paszportem. Mnie też nie dziwi że , USA POkazały Szczynukowi gest Kozakiewicza w tej sprawie.

i tak sie dostanie tam gdzie chce.

Prof. Krzysztof Szwagrzyk o 10.04.2010, pracach na Kwaterze Ł, rotm. Pileckim, Ince i swoim największym sukcesie -
http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4231

Walter mowi dobitnie I wyraznie ze wspolnikami rosji sa polacy.Zbrodnie dokonali na szeroka skale. Takze teraz wiecie kto za kim stoi.

az tylu wciaz do Niej wybiera sie w goscine?

oni nazywaja wielu z nas Palak durak... Sami ich zapraszamy, sami dajemy im stołki itd.

W onecie zacytowano fragmenty wywiadu Teresy Trojańskiej z prezydętem Komorofskim. "Po raz kolejny przeczytałem, że »Marszałek Sejmu tymczasowo, do czasu wyboru nowego Prezydenta Rzeczypospolitej, wykonuje obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej« w razie jego śmierci. Ten zapis w konstytucji wydawał mi się – trzy lata wcześniej, kiedy obejmowałem funkcję marszałka – kompletną abstrakcją, czystą teorią." Pytam się zatem pana prezdęta Komorofskiego dlaczego właśnie ten zapis w konstytucji na trzy lata przed katastrofą smoleńską tag go interesował ?!!! Dlaczego z całej konstytucji WŁAŚNIE TEN ZAPIS ANALIZOWAŁ?!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl