Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Sakiewicz zaorał Tomczyka. Poseł Platformy dopytywał o środową manifestację i otrzymał mocną odpowiedź

W środę pod niemiecką ambasadą odbędzie się manifestacja, organizowana przez Strefę Wolnego Słowa", której uczestnicy domagać się będą zdecydowanej reakcji Niemiec wobec inwazji Rosji na Ukrainę. Temat ożywił polityka Platformy Obywatelskiej, Cezarego Tomczyka, który próbował "ukłuć" organizatorów. Natknął się na jednak na mocną ripostę ze strony Tomasza Sakiewicza.

fot. Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

W środę 23 marca o godzinie 18.00 środowisko Strefy Wolnego Słowa oraz Kluby „Gazety Polskiej” organizują demonstrację pod ambasadą Niemiec w Warszawie. Jej uczestnicy będą domagać się zdecydowanej reakcji rządu w Berlinie wobec Rosji, która 24 lutego zaatakowała Ukrainę i od kilku tygodni prowadzi wyniszczającą wojnę, mordując setki cywilów i niszcząc miasta.

Temat manifestacji pod niemiecka ambasadą poruszył polityków Platformy Obywatelskiej. Jednym z nich był Cezary Tomczyk, który swoje pytanie okrasił niewybredną sugestią.

Kpiarskie popisy Tomczyka jednak napotkały na mocną ripostę ze strony szefa "Gazety Polskiej" - Tomasza Sakiewicza.

Tomczyk nie dał za wygraną i dodał jeszcze kilka słów.

I tym razem jednak nadział się na kontrę.

Warto odnotować, że Tomczyk nie był jedynym politykiem opozycji, którego fakt, że można manifestować pod niemiecką ambasadą zdziwił i zmusił do przelania myśli na klawiaturę.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo