Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Recydywista pobił kobietę na ulicy. Grozi mu 15 lat!

29-latkowi, który w Łęczycy na ul. Dominikańskiej (woj. łódzkie) pobił kobietę, grozi nawet 15 lat więzienia. Wcześniej próbował włamać się do szpitalnego automatu ze słodyczami. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa.

Recydywista pobił kobietę
lodzka.policja.gov.pl

Policjanci z Łęczycy (woj. łódzkie) zatrzymali 29-latka, który na ulicy Dominikańskiej zaatakował 30-letnią kobietę. "Przechodnie zaczęli na niego krzyczeć, co spowodowało, że sprawca uciekł" - podała zastępca rzecznika łęczyckiej policji mł. asp. Katarzyna Pietrzak.

"Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - poinformowała.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. "29-latkowi postawiono zarzut uszkodzenia ciała. Jest też podejrzany o próbę kradzieży słodyczy ze szpitalnego automatu sprzedaży samoobsługowej" - zaznaczyła.

Był już wcześniej wielokrotnie notowany za konflikty z prawem i - jak podaje policja - będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące.

[polecam:"https://niezalezna.pl/polska/kryminalne/wrzucil-kotka-do-studzienki-i-rzucal-w-niego-ceglami/501944]

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#łódzkie #pobicie #Recydywa #Polska #kryminalne #kobieta

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
az
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo