Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

PiS przypomniał, kto głosował na szkodę Polski. Nieoczekiwanie konferencję zakłóciła... Wcisło (KO)! [WIDEO]

"Ci politycy, politycy Lewicy, Trzeciej Drogi czy Platformy Obywatelskiej ubierają się w piórka obrońców polskich interesów, mówią, że będą stali zawsze po stronie Polski i Polaków. Natomiast jeżeli prześledzimy bardzo konkretne głosowania w PE, to sprawa już wygląda zgoła odmiennie i demaskuje ich fałsz, zakłamanie" - mówił podczas konferencji prasowej w Sejmie Rafał Bochenek, rzecznik PiS. Przypomniano, kto dokładnie - z koalicji obecnie rządzącej - głosował w Parlamencie Europejskim za zmianami szkodliwymi dla Polski. Konferencję jednak zakłóciła... Marta Wcisło, posłanka KO.

Konferencję PiS zakłóciła Marta Wcisło
@DWiszowaty14 - twitter.com

W Sejmie obyła się dziś konferencja prasowa polityków Prawa i Sprawiedliwości poświęcona głosowaniom w Parlamencie Europejskim dotyczącym m.in. paktowi migracyjnemu oraz zmianom traktatów w UE. 

Pokazano tablicę wstydu

Rzecznik PiS, Rafał Bochenek wskazał na wstępie, że "toczy się kampania do Parlamentu Europejskiego".

"W tym całym kampanijnym zamieszaniu niezwykle ważna jest wiarygodność polityków, uczciwość wobec wyborców. Bardzo często jest tak i niestety z tym mamy do czynienia w przypadku kandydatów startujących do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej, Trzeciej Drogi czy Lewicy, że wiele spraw tak naprawdę Ci politycy chcą ukryć i tak naprawdę chcą, aby ludzie o nich najlepiej nie pamiętali"

– mówił.

I dalej: "dlatego my dzisiaj tutaj do Sejmu przynieśliśmy tablicę wstydu dzisiejszej koalicji rządzącej, bo to tablice, które demaskują ich obłudę w kluczowych sprawach, demaskują ich rzeczywiste decyzje w ważnych kwestiach, które zapadały na poziomie Unii Europejskiej, czy to w zakresie Zielonego Ładu, Paktu Migracyjnego, dyrektywy budynkowej czy zmiany unijnych traktatów".

Bochenek wskazał również, że "ci politycy, politycy Lewicy, Trzeciej Drogi czy Platformy Obywatelskiej ubierają się w piórka obrońców polskich interesów, mówią, że będą stali zawsze po stronie Polski i Polaków".

"Natomiast jeżeli prześledzimy bardzo konkretne głosowania w PE, to sprawa już wygląda zgoła odmiennie i demaskuje ich fałsz, zakłamanie"

– dodał.

Również poseł Dariusz Stefaniuk kontynuował temat, mówiąc: "jednym z tych głosowań jest kwestia paktu migracyjnego, a więc zgoda na to, żebyśmy przyjęli tysiące migrantów już od 2026 roku".

"Jak byśmy spojrzeli na mapę Polski, to byśmy zobaczyli, że cztery ośrodki dla uchodźców, które są prowadzone w Polsce - są w województwie lubelskim. To jest Łuków, to jest Bezwola, to jest Biała Podlaska, to jest Kolonia Horbów"

– kontynuował.

I jak mówił dalej - 'to właśnie w takich ośrodkach, z tego wszystkiego wynika, będą uchodźcy. To właśnie w takich ośrodkach ci uchodźcy będą mogli funkcjonować. Czy politycy Lewicy, czy politycy Platformy, czy politycy Polski 2050, powiedzieli to mieszkańcom, z którymi się spotykają? Nie, nie powiedzieli".

Aż tu nagle...

Niespodziewanie, konferencję polityków PiS zakłóciła posłanka KO Marta Wcisło. Weszła na tapet, pokrzyczała, jak bardzo wspiera rolników, bo... jest przecież członkiem komisji rolnictwa. Szkoda tylko, że zrobiła to, kiedy strajk głodowy w Sejmie został zakończony...


Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#PiS #Polska #polityka #bezprawie Tuska #pakt migracyjny #zmiana traktatów

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo