Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!
Z OSTATNIEJ CHWILI
Bartosz Lewandowski: Marcin Romanowski podjął decyzję o pozwaniu Donalda Tuska za naruszenie jego dóbr osobistych • • •

Kampania wyborcza trwa. Szydło dla TV Republika: Pakt migracyjny trzeba odrzucić. Potrzebujemy zwycięstwa

Już 9 czerwca Polacy wybiorą europosłów na kolejną kadencję. "Trzeba wygrać wybory, to najważniejsze. Musimy je wygrać dla Polaków i dla Polski, żeby nie zawieść ludzi" - powiedziała była premier Beata Szydło (PiS) w rozmowie z Telewizją Republika.

Beata Szydło dla TV Republika
fot. - Telewizja Republika

Kampania wyborcza trwa i właśnie na kampanijnym szlaku reporter TV Republika Janusz Życzkowski spotkał byłą premier Beatę Szydło.

- Trzeba wygrać wybory, to najważniejsze. Musimy je wygrać dla Polaków i dla Polski, żeby nie zawieść ludzi. UE potrzebuje zmian, trzeba odsunąć złą władzę, która niszczy europejską gospodarkę, rolnictwo. To nasze zadanie, możemy to zrobić. Im będzie nas więcej w parlamencie, pragmatycznych ludzi, tym będzie to możliwe - powiedziała europoseł PiS.

O co toczy się gra? w Ocenie Beaty Szydło, "migracja jest ogromnym zagrożeniem". - Nawet jeżeli dziś nie mamy w Polsce nielegalnych migrantów, to oni tu będą. Pakt migracyjny został przyjęty - stwierdziła.

- Przepisy tego paktu są tak skonstruowane, że jeżeli nie będziemy przyjmować nielegalnych migrantów i będziemy płacić kary - powiedziała premier Szydło, przypominając, że UE może wprowadzić "stan kryzysowy", w trakcie którego nie będzie możliwe nawet płacenie kar, a migranci będą narzucani.

Polska jest dziś bezpiecznym, normalnym, spokojnym krajem. Chcemy żeby tak zostało. Pakt migracyjny trzeba odrzucić, ale potrzebujemy zwycięstwa.  

– zaznaczyła.

OGLĄDAJ NA ŻYWO TELEWIZJĘ REPUBLIKA:

 Źródło: Telewizja Republika

 

#Beata Szydło #wybory

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo