Z OSTATNIEJ CHWILI
Senat przyjął bez poprawek nowelę ustawy, zgodnie z którą, gdy Wigilia przypada w niedzielę, to handel pracuje w dwie niedziele poprzedzające 24 grudnia • • •

"Typ z biura PiS zaatakował jakiegoś chorego chłopaka"... Rzecznik Zdanowskiej drwi z incydentu na Nowogrodzkiej

"Wygląda, że typ z biura PiS zaatakował jakiegoś chorego chłopaka" - tymi słowami Bartosz Domaszewski - rzecznik prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, odniósł się do ataku na siedzibę partii rządzącej w Warszawie. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki...

To zabłysnął...
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska//Zrzut ekranu (twitter.com/@TygodnikNIE)

Wczoraj od rana w przestrzeni medialnej mówiono o tym, że 20-letni mężczyzna chciał usilnie dostać się do siedziby Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Gdy nie został wpuszczony, zaczął przejawiać agresywne zachowania, rzucać przezwiskami na lewo i prawo, a także grozić śmiercią osobom, które znajdowały się w środku. Reakcja pracowników była natychmiastowa dlatego niedługo po telefonicznym zgłoszeniu sprawy na policję, napastnik został zabrany na komendę.

Gróźb typu "zabiję was wszystkich" nie można lekceważyć, a tym bardziej śmiać się z nich. A tak właśnie postąpił wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi - Bartosz Domaszewicz, który jest również rzecznikiem prasowym prezydent tego miasta, Hanny Zdanowskiej. Polityk z kolei dumnie utożsamia się z Platformą Obywatelską. 

Domaszewicz w odpowiedzi na fragment nagrania, na którym widać agresywny atak 20-latka, napisał:

"Wygląda, że typ z biura PiS zaatakował jakiegoś chorego chłopaka". 

Tak "błyskotliwa" odpowiedź nie przypadła do gustu internautom, którzy napisali, co sądzą o tego typu przytykach. 

"Z takich spraw się nie żartuje"

Mając w swoim ugrupowaniu osoby, które na każdym możliwym kroku emanują nienawiści i chęcią zemsty, trudno dziwić się takim reakcjom. Jednak w tym przypadku oburzone poczuły się nawet osoby, którym daleko jest do bycia zwolennikami partii rządzącej. 

Poseł Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska) była dziś gościem Polskiego Radia 24. Podczas audycji została zapytana, co uważa na temat komentarza Bartosza Domaszewicza do tak poważnej sytuacji. 

"Uważam, że z takich spraw nie należy żartować. Z tego powodu, że niestety mamy przypadki zbrodni o podłożu prawdopodobnie politycznym, jak choćby sprawa Pawła Adamowicza, który zginął tragicznie w czasie finału WOŚP. Został zamordowany nożem"

- powiedziała polityk, podkreślając, iż nie widziała tego wpisu.

 Źródło: niezalezna.pl, polskieradio24.pl

 

#Jarosław Kaczyński #Prawo i Sprawiedliwość #atak #Warszawa #siedziba PiS #PiS #Polska #Łódź #Platforma Obywatelska #Bartosz Domaszewicz #Hanna Zdanowska

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Komentarze (158)
carcharinus 28.10.2022 22:58
Hanka-skazanka dobiera kluczowych współpracowników PO linii (z rekomendacji ZK).
Anonim 28.10.2022 12:44
No popatrzcie nie dosyć że katolików "biją" to teraz wzięli się za PiS-owców
zbk44 28.10.2022 09:42
to są ludzie tow. Milera i co się dziwić..
Anonim 28.10.2022 09:15
...to Łódzka patologia. Jest takie przysłowie: "Kto z Łodzi pochodzi, Sam sobie szkodzi".
tyrystor15 28.10.2022 00:21
Psychiczna baba jak całe POKO-Targowica!
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo