Niestosowny komentarz pod plakatem z Traczyk-Stawską? Klubowicz "GP: Włamano mi się na konto i napisano bzdury

Mobilizacja w kręgach opozycji przed "marszem Tuska" w internecie najwidoczniej dotarła do innego poziomu - nieznany sprawca dokonał włamania na twitterowe konto Dariusza Miko z Klubu Gazety Polskiej w Hamburgu. Z jego konta zamieszczono niesmaczny komentarz, uderzający w Wandę Traczyk-Stawską. "Chciałem zamknąć konto, ale nie mogę. Zmieniono mi kody dostępu" - powiedział nam Miko.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Uczestnicząca w różnych imprezach opozycji Wanda Traczyk-Stawska to weteranka Powstania Warszawskiego. Nie kryje się ona ze swoimi poglądami politycznymi, pokazując się często publicznie z Rafałem Trzaskowskim (PO). Nic więc dziwnego, że pojawiła się także na grafikach promujących jutrzejszy marsz Donalda Tuska. I w tym momencie ktoś postanowił zaatakować.

Pod jej plakatem pojawił się komentarz "Daj Boże, może nie dożyje", umieszczony z konta Dariusza Miko z Klubu Gazety Polskiej w niemieckim Hamburgu. Zebrał on zrozumiałe cięgi od internautów. 

Postanowiliśmy poprosić "autora" o komentarz i okazało się, że sprawa ma drugie dno.

Ktoś mi się włamał na konto, napisał bzdury i zmienił kody dostępu. Chciałem zamknąć konto, ale nie mogę zrobić tego bez kodów dostępowych

- powiedział nam Dariusz Miko, całkowicie odcinając się od treści komentarza. 

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

#Dariusz Miko #Hamburg #Klub Gazety Polskiej #hakerzy #Wanda Traczyk-Stawska

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo