Warszawa
Feministki bronią sowieckiego pomnika. Jedna z nich wielce oburzona – wiemy dlaczego
Broniła rozwiązłości, teraz broni sowieckiego pomnika. Agitatorka gender i feministka Agnieszka Graff doniosła na policję, że byli opozycjoniści antykomunistyczni oblali farbą nielegalny pomnik poświęcony czerwonoarmistom.
Obywatele RP ani myślą uszanować rocznicy katastrofy smoleńskiej. Holland ogłasza ich "zwycięstwo"
<p>Obywatele RP, którzy po przegranych przez PO-PSL rozpoczęli systematyczne zakłócanie miesięcznic katastrofy smoleńskiej, nie odpuszczają. I tym razem zapowiadają, że uczynią wszystko, by zrobić na złość osobom modlącym się w intencji ofiar tragedii z 10 kwietnia 2010 r. Oficjalnie ogłaszają swoje „zwycięstwo”.</p>