rząd
Czy ktoś jeszcze pamięta? Dwa lata od wyborów nie za bardzo jest już co świętować
Czy ktoś jeszcze pamięta, że 15 października miał być – według niektórych polityków – świętem państwowym i dniem wolnym od pracy? Dwa lata od wyborów, które wygrała koalicja centrolewicowych sił opozycji z poprzedniej kadencji, nie za bardzo jest już co świętować.
Prezydent Nawrocki napisał list do von der Leyen. Kierwiński chyba... nie zrozumiał treści
Prezydent RP Karol Nawrocki w liście do szefowej Komisji Europejskiej - Ursuli von der Leyen - napisał, iż nie zgodzi się na to, aby Polska została włączona do paktu migracyjnego. Na to zareagował... Marcin Kierwiński, szef MSWiA, chyba nie do końca rozumiejąc, co przekazała głowa państwa polskiego.
Rzecznik rządu bronił Bosackiego i PAP w likwidacji. "Nie miał pełnej wiedzy"
Podczas wtorkowej konferencji prasowej rzecznik rządu Adam Szłapka stanął w obronie wiceministra spraw zagranicznych Macieja Bosackiego oraz Polskiej Agencji Prasowej. Zarówno wiceminister, jak i agencja prasowa, "zasłynęli" w ostatnich dniach... rozpowszechnianiem fake newsów na szeroką skalę.