policja
Matka zostawiła dziecko w aucie. Policjanci wybili szybę
Policjanci interweniowali na parkingu w Orzeszu w powiecie mikołowskim, gdzie w zamkniętym samochodzie pozostawiono półtoraroczną dziewczynkę. Funkcjonariusze wybili szybę, by dostać się do auta, ponieważ dziecko nie reagowało na wołanie i miało zamknięte oczy.
Akcja policyjnych "łowców głów" na ulicy. Gangster po odsiedzeniu kary wrócił do przestępczego świata [WIDEO]
Lubelscy "łowcy głów" i kontrterroryści zatrzymali na jednej z ulic Puław byłego członka gangu mokotowskiego. Po wyjściu z więzienia po razy kolejny wróci za kratki za handel bronią i amunicją, a także obrót narkotykami.