KO
Kandydowanie na szefa PO? Budka nie wyklucza. A co ze Schetyną? "Kończy się pewna epoka"
Wiceszef PO Borys Budka nie wyklucza startu zarówno na szefa klubu KO, jak i przewodniczącego PO. - Platforma potrzebuje zmian, potrzebuje tego, żeby z nową energią, z nowym pomysłem wejść w kampanię prezydencką - mówi. A co ze Schetyną? - Kończy się epoka przewodniczącego, który przez cztery lata nim był, bo takie mamy warunki statutowe - zaznacza.
To są "profesjonalne metody doboru kadr"? Michał Rachoń o programie PO i podwójnych standardach
W programie Platformy Obywatelskiej czytamy o profesjonalnych metodach doboru kadr na najważniejsze stanowiskach, za to w nagraniach Neumanna słyszymy: „Chodzi o to, że Platforma jest silna i mówi: Kowalski Jan będzie i chu* mnie obchodzi Mirek, co ty masz do niego”. Michał Rachoń w programie #Jedziemy zdecydowanie mówi o podwójnych standardach PO.