Donald Trump
Pierwsze wystąpienie Trumpa po wyborach: „Teraz rozpoczniemy złotą erę Ameryki”
To największe polityczne zwycięstwo, jakiego nikt wcześniej nie widział. Musimy podziękować Amerykanom, za ten zaszczyt, że zostanę Waszym 47. prezydentem. Będziemy walczyć o każdego obywatela, każdą rodzinę, każdego dnia, do ostatniego tchu, żebyśmy naszym dzieciom zostawili Amerykę dobrobytu. Teraz rozpoczniemy złotą erę Ameryki. To wielkie zwycięstwo, uczynimy Amerykę znów wielką - powiedział podczas wystąpienia w Mar-a-Lago Donald Trump, zwycięzca wyborów prezydenckich w USA.
JD Vance zagłosował! "Spodziewamy się zwycięstwa" - powiedział kandydat Republikanów na wiceprezydenta
JD Vance, republikański kandydat na wiceprezydenta USA, oddał już swój głos w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Później rozmawiał z dziennikarzami, zachęcając publicznie do oddawania głosów na Trumpa. - Czuję się dobrze! - podsumował.
Wielka mobilizacja Republikanów! Zwolennicy Donalda Trumpa ruszyli na ulice. "Coś się dzieje"
Wyborcy Donalda Trumpa niezwykle mobilizują się na finiszu kampanii wyborczej. Nawet w stanach typowo "demokratycznych" odbywają się parady zwolenników kandydata Republikanów, którzy chcą przekonać niezdecydowanych wyborców do tego, by postawili na Trumpa. Ten oddolny ruch społeczny robi wrażenie.