bezprawie Tuska
Autorzy serialu "Reset" mają złą wiadomość dla Tuska: „My będziemy sypać piach w te tryby!“
Będziemy sypać piach w tryby i nie pozwolimy na reset 2.0 - zapowiedział montażysta serialu "Reset" Krzysztof Jabłoński w specjalnym wydaniu "Wiadomości" na antenie Telewizji Republika po bezprawnym przejęciu TVP przez rząd Donalda Tuska.
"Próbują zmienić TVP w drugi TVN"! Błaszczak dla Niezalezna.pl: Dziękuję Telewizji Republika, że jesteście
- Nasza obecność tutaj jest miarą naszego patriotyzmu i naszych starań o to, żeby Polska była wolna i żeby była niepodległa - mówi w rozmowie z portalem Niezalezna.pl były szef MON Mariusz Błaszczak, który bierze udział w proteście pod siedzibą TVP przy ul. Woronicza 17. - Walczymy, być może ta prawda jeszcze dziś nie zwycięży, ale na pewno prawda zwycięży. Dziękuję Telewizji Republika za to, że jesteście, również niezależnym mediom, "Gazecie Polskiej" - dodał.
"To nie miało absolutnie żadnego sensu", "jednak bez munduru". Są pierwsze reakcje po pseudo "Wiadomościach"
To miało być pierwsze wydanie Wiadomości po siłowym przejęciu Telewizji Polskiej przez ekipę Tuska. Miało, bo Marek Czyż po kilku zdaniach serwis zakończył, nie przedstawiając ani jednej informacji. Oto pierwsze reakcje. Zdumieni byli nawet pracownicy... "Gazety Wyborczej".