Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Zabił kobietę, trafił do aresztu. Tragicznej nocy podejrzany pił z nią alkohol

Na trzy miesiące do aresztu trafił 41-latek, który usłyszał zarzut zabójstwa 62-letniej kobiety. Tragicznej nocy podejrzany pił z nią alkohol. Ciało ofiary z obrażeniami zadanymi nożem odnaleziono w domu w gm. Cielądz (pow. rawski). Mężczyźnie grozi kara dożywocia.

Autor:

Dyżurny policji w Rawie Mazowieckiej, w nocy z soboty na niedzielę, otrzymał informację o tym, że w jednym z domów na terenie gminy Cielądz znaleziono leżącą na podłodze zakrwawioną kobietę, która nie dawała oznak życia. Na miejsce wysłano policyjne patrole.

"Wezwany lekarz stwierdził zgon kobiety, na której ciele ujawniono obrażenia ciała zadane ostrym narzędziem. W mieszkaniu znajdował się zgłaszający 41-latek oraz śpiący w innym pomieszczeniu 37-letni mężczyzna. Krytycznej nocy obaj spożywali alkohol wraz pokrzywdzoną. 41-latek miał 3,8 promila alkoholu w organizmie, zaś 37-latek blisko 2 promile. Mężczyźni zostali zatrzymani i następne godziny spędzili w policyjnym areszcie"

- przekazała oficer prasowa rawskiej policji mł. asp. Agata Krawczyk.

Przez wiele godzin prowadzono czynności procesowe, które były nadzorowane przez prokuratora. Przesłuchania oraz oględziny i zabezpieczone ślady pozwoliły na ustalenie przebiegu zdarzeń i wytypowanie podejrzanego o spowodowanie śmierci kobiety.

Śledczy przedstawili zarzut zabójstwa 62-letniej kobiety 41-letniemu mieszkańcowi pow. rawskiego. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej