Ekipa - przez siebie nazwana "Europejskimi Demokratami" - zrobiła pierwszy spot, który wykorzystali głównie do autopromocji. Internauci wpadli w śmiech. Cała czwórka od dawna jest w polityce, a niektórzy dali się poznać doskonale z rozmaitych wyskoków. Oczywiście, o lotnisku we Frankfurcie nie ma ani słowa. Poza tym filmik ED jest po prostu kiepski.
 
W lipcu tego roku Stanisław Huskowski, Michał Kamiński i Jacek Protasiewicz zostali wykluczeni z PO za szkodzenie wizerunkowi partii” – taką decyzję podjęła Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Informacje te podał rzecznik Platformy Jan Grabiec. Rzecznik PO dodał, że decyzja o wykluczeniu zapadła „niemal jednomyślnie”.
 
Postanowili stworzyć koło poselskie – Europejscy Demokraci. Ogłoszono to 21 września. Przewodniczącym koła został Jacek Protasiewicz. Do ED w dniu jej powstania dołączył Stefan Niesiołowski. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Protasiewicz porównał Schetynę do pewnego kapitana. Wyjawił dlaczego powstali Europejscy Demokraci

Powstał ich pierwszy spot.
 
Internauci żywo komentowali nagranie ED. Wiele z nich dotyczyło zmiany poglądów przez członków koła.
 
A gdzie Palikot? Okrasiłby stowarzyszenie swoim twardym kręgosłupem moralnym” – napisał jeden z użytkowników Youtube.
 

 
 Internauci zwracają uwagę na „popularność” spotu.8 łapek w góre...pewnie sami dali sobie łapki w góre :” - napisał jeden z użytkowników sieci.Mało nie padłem.... ze śmiechu” – czytamy na Twitterze.Wzruszający spot Europejskich Demokratów. Aż się łezka w oku kręci :)” – ironizuje jeden z użytkowników Twittera.

Co jak co, ale Niesiołowski ma piękny życiorys, dzięki takim ludziom mamy teraz portale ze śmiesznymi obrazkami” – czytamy na wykop.pl.