​Russell Crowe wiernym kibicem biało-czerwonych: Dobra robota, do boju Polska!

Znany aktor nadal kibicuje polskiej reprezentacji. Po wygranym meczu z Ukrainą po raz kolejny z uznaniem napisał o grze Polaków.

youtube.com/print screen
Znany aktor nadal kibicuje polskiej reprezentacji. Po wygranym meczu z Ukrainą po raz kolejny z uznaniem napisał o grze Polaków. Tym razem Russell Crowe pogratulował strzelcowi bramki Kubie Błaszczykowskiemu i zagrzał naszych piłkarzy do walki. „Do boju Polska!!” – napisał zdobywca Oscara.

W trzecim meczu na Euro 2016 Polska pokonała Ukrainę 1:0 i tym samym zapewniła sobie pierwszy w historii występów w mistrzostwach Europy awans do fazy pucharowej. Co więcej, biało-czerwoni dokonali tego nie tracąc w fazie grupowej ani jednej bramki! Gola na wagę zwycięstwa strzelił Jakub Błaszczykowski.

Po meczu na Twitterze odezwał się Russell Crowe, który już raz docenił grę reprezentacji Polski. Nie pozwolił sobie jednak – jak poprzednio – na uszczypliwości pod adresem niektórych naszych piłkarzy. Pogratulował strzelcowi bramki, pochwalił drużynę i dodał do tego krótkie zdanie po polsku.

Kuba!! Dobra robota, Polsko. Jeszcze dużo ciężkiej pracy przed wami. Do boju Polska!!

– napisał laureat Oscara z 2001 roku.


Pod wpisem posypały się podziękowania dla Crowe’a od polskich kibiców.

Teraz pora na kolejny mecz. W 1/8 finału drużyna Adama Nawałki zmierzy się ze Szwajcarią. Zapewne przebieg spotkania pilnie śledzić będzie również Russell Crowe.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Russell Crowe #Euro 2016 #Polska Ukraina #aktor #kibic

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo