„Dobra robota Polsko”. Russell Crowe zachwycony grą biało-czerwonych na Euro 2016

Czwartkowy mecz Polska-Niemcy był pełen emocji. Nasza reprezentacja zremisowała z Niemcami 0:0.

screen facebook.com/RussellCroweOfficial/
Czwartkowy mecz Polska-Niemcy był pełen emocji. Nasza reprezentacja zremisowała z Niemcami 0:0. Zawodnikiem meczu typowany jest Michał Pazdan, który raz za razem powstrzymywał niemieckich napastników. Naszym obrońcom niewiele można zarzucić, za to na słuszne uwagi kolegów z reprezentacji zasłużył Arkadiusz Milik. Doczekał się również komentarza z Hollywood. Russell Crowe zaznaczył, że podobała mu się gra naszej reprezentacji.

Spotkanie z Niemcami rozpoczęło się we czwartek o godz. 21.00 w Saint-Denis pod Paryżem. Nasza RELACJA ONLINE z meczu. Było to pełne emocji 90 minut. Nasi piłkarze zagrali świetny mecz, pokazali, że są godnymi rywalami dla mistrzów świata z 2014 roku.

W kierunku naszej reprezentacji płynie mnóstwo ciepłych słów po tym meczu. Grę Polaków skomentował także Russell Crowe. Zaznaczył, że to co pokazaliśmy na boisku, bardzo mu się podobało.

Dobra robota Polsko. Jest to zdecydowanie świetny wynik na Euro

– napisał. I Słówko do Arkadiusza Milika.

Milik jest nam winien kilka goli

– czytamy na Twitterze.


Kolejny mecz naszej reprezentacji we wtorek 21 czerwca o godzinie 18.00 Już dziś zapraszamy na relację z tego spotkania na Niezalezna.pl.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Euro 2016 #Russell Crowe #Polska #Niemcy #Hollywood

mg
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo