Zobacz ile kosztują rzeczy w „normalnym mieszkaniu w bloku” Jerzego Owsiaka

  

Po artykule na portalu niezalezna.pl Jerzy Owsiak zdecydował się na opublikowanie na swojej stronie internetowej filmu, w którym pokazuje swoje mieszkanie. Chodząc z kamerą po 115-metrowym apartamentowcu, Owsiak mówi, że „są to standardy normalnych mieszkań”. Większość internautów, która obejrzała film Owsiaka, nie podziela jednak jego zdania. Nie trzeba było długo czekać, aby w internecie zaczęła krążyć wycena rzeczy znajdujących się w mieszkaniu Owsiaka.

Tuż po ostatnim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak zapewniał, że „mieszka w bloku”. Portal niezalezna.pl, który dotarł do księgi wieczystej jego mieszkania - ujawnił, że ten "blok" to w rzeczywistości luksusowy apartamentowiec. Założyciel Wielkiej Orkiestry nazwał nasz artykuł „chamówą”, a następnie opublikował na swojej stronie internetowej film, w którym pokazuje swoje mieszkanie. ZOBACZ MIESZKANIE JERZEGO OWSIAKA

Na nagraniu Owsiak chodzi z kamerą po swoim 115-metrowym apartamencie, wartym - jak sprawdziła niezalezna.pl - około miliona złotych. Mieszkanie lidera WOŚP ma 4 pokoje (oraz garderobę). Owsiak kupił je z żoną w ubiegłym roku.

Na reakcję pozostałych mediów i internautów nie trzeba było długo czekać. Na łamach dziennika „Fakt” pojawiła się wycena przedmiotów codziennego użytku, obrazów i sprzętów w domu Jerzego Owsiaka:


Rower treningowy jest wart około 1 tys. zł  


W łazience Owsiak ma ręcznik wart ok 1,6 tys zł oraz wannę za ok. 4 tys. zł  


Obraz w sypialni jest wart ok 1,3 tys. zł  


Obraz jest wart ok 4,5 tys. zł


Okap jest wart ok 9 tys. zł
Płyta indukcyjna jest warta ok. 6 tys. zł
chlebak jest wart ok 300 zł
Robot kuchenny jest wart 2700 zł
Piekarnik jest wart ok. 2500-7000 zł
Kuchenka mikrofalowa jest warta - ok 2500 zł
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,fakt.pl


Wczytuję komentarze...

Będzie lustracja członków Rady Dialogu Społecznego? "Solidarność" składa wniosek do prezydenta

Piotr Duda / Fotomag/Gazeta Polska

  

NSZZ "Solidarność" zwróci się do prezydenta Andrzeja Dudy o opinię prawną w sprawie złożenia przez członków Rady Dialogu Społecznego oświadczeń lustracyjnych – poinformował na konferencji prasowej szef Solidarności Piotr Duda. Zaznaczył, że RDS "musi być krystalicznie czysta, jeśli chodzi o lustrację". Tymczasem Piotr Woyciechowski, ekspert ds. służb specjalnych alarmuje o przeszłości jednego z czołowych działaczy związku Pracodawców RP.

Ustawa o Radzie Dialogu Społecznego zobowiązuje jej członków do złożenia oświadczenia lustracyjnego. Jak zaznaczył szef Solidarności, RDS "musi być krystalicznie czysta, jeśli chodzi o lustrację", dlatego jego związek zwróci się w tej sprawie do prezydenta.

"Dzisiaj Prezydium RDS zadecydowało, że zwróci się do prezydenta Andrzeja Dudy o opinię prawną w tym temacie, a jeśli ta opinia będzie negatywna, to o nowelizację tej ustawy. Dla nas interpretacja tej ustawy jest jasna i wygląda bardzo czytelnie. Powinniśmy te oświadczenia, jako członkowie RDS, składać. Jesteśmy instytucją zaufania publicznego"

– powiedział szef NSZZ "Solidarność".

Piotr Duda zadeklarował jednocześnie, że wszyscy członkowie Solidarności takie oświadczenie złożą, niezależnie od opinii prezydenta. On sam takie oświadczenie złożył w 2007 r. 

"Teraz tylko potwierdzę je po raz kolejny, bo tak wynika z ustawy"

– wyjaśnił.

Do sprawy odniósł się na Twitterze ekspert ds. służb specjalnych Piotr Woyciechowski. 

W najbliższy piątek o godz.11:00 Prezydent Andrzej Duda powoła nowych członków Rady Dialogu Społecznego. Jestem ciekawy czy w nowym składzie znajdzie się także Andrzej Malinowski, były współpracownik komunistycznego wywiadu wojskowego o ps. Roman

- napisał publicysta.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl