Zobacz ile kosztują rzeczy w „normalnym mieszkaniu w bloku” Jerzego Owsiaka

Po artykule na portalu niezalezna.pl Jerzy Owsiak zdecydował się na opublikowanie na swojej stronie internetowej filmu, w którym pokazuje swoje mieszkanie.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Po artykule na portalu niezalezna.pl Jerzy Owsiak zdecydował się na opublikowanie na swojej stronie internetowej filmu, w którym pokazuje swoje mieszkanie. Chodząc z kamerą po 115-metrowym apartamentowcu, Owsiak mówi, że „są to standardy normalnych mieszkań”. Większość internautów, która obejrzała film Owsiaka, nie podziela jednak jego zdania. Nie trzeba było długo czekać, aby w internecie zaczęła krążyć wycena rzeczy znajdujących się w mieszkaniu Owsiaka.

Tuż po ostatnim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak zapewniał, że „mieszka w bloku”. Portal niezalezna.pl, który dotarł do księgi wieczystej jego mieszkania - ujawnił, że ten "blok" to w rzeczywistości luksusowy apartamentowiec. Założyciel Wielkiej Orkiestry nazwał nasz artykuł „chamówą”, a następnie opublikował na swojej stronie internetowej film, w którym pokazuje swoje mieszkanie. ZOBACZ MIESZKANIE JERZEGO OWSIAKA

Na nagraniu Owsiak chodzi z kamerą po swoim 115-metrowym apartamencie, wartym - jak sprawdziła niezalezna.pl - około miliona złotych. Mieszkanie lidera WOŚP ma 4 pokoje (oraz garderobę). Owsiak kupił je z żoną w ubiegłym roku.

Na reakcję pozostałych mediów i internautów nie trzeba było długo czekać. Na łamach dziennika „Fakt” pojawiła się wycena przedmiotów codziennego użytku, obrazów i sprzętów w domu Jerzego Owsiaka:


Rower treningowy jest wart około 1 tys. zł  


W łazience Owsiak ma ręcznik wart ok 1,6 tys zł oraz wannę za ok. 4 tys. zł  


Obraz w sypialni jest wart ok 1,3 tys. zł  


Obraz jest wart ok 4,5 tys. zł


Okap jest wart ok 9 tys. zł
Płyta indukcyjna jest warta ok. 6 tys. zł
chlebak jest wart ok 300 zł
Robot kuchenny jest wart 2700 zł
Piekarnik jest wart ok. 2500-7000 zł
Kuchenka mikrofalowa jest warta - ok 2500 zł

 Źródło: niezalezna.pl,fakt.pl

 

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo