Tęczowe skrzydła Jachiry, Lewica i Frasyniuk. Tak wyglądał Marsz Równości we Wrocławiu

Marsz Równości we Wrocławiu przyciągnął do stolicy Dolnego Śląska wielu polityków. Na zdjęciach z tęczowej imprezy nie brakuje politycznych celebrytów z pierwszej ligi opozycyjnej. Są przedstawiciele Lewicy, jest Władysław Frasyniuk, a nawet... Klaudia Jachira z tęczowymi skrzydłami.

Zdjęcie ilustracyjne
Twitter.com @Krzysztof Śmiszek i Klaudia Jachira

Ulicami Wrocławia w sobotnie popołudnie maszerował kolejny Marsz Równości środowisk LGBT. Podczas marszu dało się zauważyć polityków. Była poseł Joanna Scheuring-Wielgus, pojawił się też Krzysztof Śmiszek, a także... Władysław Frasyniuk w tęczowej maseczce.

"Pozdrowienia z tęczowego Wrocławia" - napisała na Twitterze Klaudia Jachira, która maszerowała z... tęczowymi skrzydłami. 

Na marszu pojawili się także samorządowcy. Wiceprzewodniczący rady miejskiej we Wrocławiu Bartłomiej Ciążyński miał mówić, że "Wrocław jest sojusznikiem osób LGBT". Z kolei frekwencją podczas zgromadzenia zachwycał się wiceprezydent miasta Sebastian Lorenc. Nie było natomiast prezydenta Jacka Sutryka, który poinformował dziś, że przebywa w kwarantannie domowej, bo jest zakażony koronawirusem.

Jak na "równościowy" marsz przystało, nie zabrakło też politycznych manifestów...

Co ciekawe, relację z Marszu Równości zamieściło również przedstawicielstwo regionalne Komisji Europejskiej w Polsce:

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Klaudia Jachira #Wrocław #Marsz Równości #LGBT

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo