Joseph Matthew S. jest 23-latkiem, który został w 2014 roku skazany za molestowanie kolegi, jednak zdaniem eksperta stanowego, dr Jeffreya Davisa, S. molestował aż 15 dzieci w wieku od pierwszego do 13. roku życia. Teraz zaczął „identyfikować się” jako kobieta.

- Jeśli należysz do tych, którzy zastanawiają się, jak szalone może być zjawisko transpłciowe, odpowiedź na to pytanie mogła właśnie pojawić się w rejestrze pod nagłówkiem: „Skazany za przestępstwa seksualne jako mężczyzna, przestępca już nie jest uznany za zagrożenie z powodu zmiany płci”

- pisze na portalu lifesitenews.com Jonathon Van Maren.

Zgodnie z rejestrem: „Biuro prokuratora generalnego w Iowa nie dąży do wymierzenia kary byłemu studentowi (...) skazanemu za niezliczone przestępstwa seksualne, ponieważ osoba ta identyfikuje się teraz jako kobieta. Z akt sądowych wynika, że stan oddalił wniosek 9 stycznia. Rzecznik generalny prokuratora Lynn Hicks nie skomentował przyczyny zwolnienia, poza stwierdzeniem, że „poziomy hormonów sprawcy są istotną częścią uzasadnienia prawdopodobieństwa recydywy sprawcy”.

Joseph Matthew S. jest 23-latkiem, który został skazany za molestowanie kolegi w 2014 roku, ale według eksperta stanowego, dr Jeffreya Davisa, S. molestował aż 15 dzieci - począwszy od 1 do 13 lat. Raport Davisa wskazał, że „prawdopodobieństwo ponownego popełnienia przestępstwa w ciągu pięciu lat od uwolnienia przekroczy 20%, ponieważ ofiary były obu płci, i ponieważ S. nie ma jeszcze 25 lat i nigdy nie utrzymywał długotrwałych związków.

Ponieważ jednak pedofil ten ma teraz tożsamość kobiety o imieniu Josie - a rejestr określa S. jako „ona”, zostanie on teraz uwolniony. S. zaczął proces „rozpoczęcia klasyfikacji transpłciowej w październiku 2017 r. i zaczął używać zaimków żeńskich” a rzecznik generalny Lynn Hicks „ostrzegł opinię publiczną, aby nie przesadzała z nadchodzącym zwolnieniem S.”, ponieważ nadal będzie w „rejestrze przestępców seksualnych.”

Podsumowując: skazany pedofil, który molestował dzieci w wieku od 1 do 13 lat, zostaje uwolniony, pomimo doniesień wskazujących na dużą szansę ponownego popełnienia przestępstwa, ponieważ teraz identyfikuje się jako kobieta.

Nie jest to niestety jedyny taki przypadek. 45-letni Joseph G., przestępca seksualny, powiedział niedawno sędziemu, że jego działalność jest zgodna z prawem, ponieważ zidentyfikował się jako ośmioletnia dziewczynka i że obrazy wykorzystywanych dzieci znajdujące się w jego posiadaniu były chronione przez pierwszą poprawkę.

W ubiegłym roku w Brampton uwolniono kolejnego niebezpiecznego męskiego pedofila, obecnie identyfikującego się jako „Madilyn Harks”, który twierdził, że molestował nawet sześćdziesiąt dziewcząt.

Ponadto więźniowie płci męskiej coraz częściej identyfikują się jako kobiety, aby odbywać karę w więzieniach dla kobiet, narażając inne więźniarki na „towarzystwo” skazanych za przestępstwa seksualne. W niektórych przypadkach spowodowało to już seksualne napaść na więźniarki. 

- Każde rozsądne społeczeństwo zobaczyłoby to takim, jakim jest, ale niestety nie jest to społeczeństwo, w którym obecnie żyjemy

– podsumowuje swój tekst Jonathon Van Maren.