"Wyborcza" rozda na finiszu kampanii... milion bezpłatnych gazet. Kania: "Ależ muszą się bać"

Dziennikarstwo zyskuje dziś zupełnie nowy wymiar, a to za sprawą... "Gazety Przedwyborczej". Redakcja z Czerskiej zamierza na finiszu kampanii wyborczych milion gazet "wycelowanych" w rząd Prawa i Sprawiedliwości. Na okładce znalazł się Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej. Czy to przyniesie zamierzony skutek?

Zdjęcie ilustracyjne
Piotr Galant / Gazeta Polska oraz twitter.com/Bart_Wielinski

"Gazeta Wyborcza" - jak na taką nazwę przystało - aktywnie włączyła się do kampanii wyborczej przed zaplanowanymi na 13 października wyborami parlamentarnymi. Dziennikarze z Czerskiej przygotowali milion egzemplarzy darmowej "Gazety Przedwyborczej", w której otwarcie krytyce poddać chcą rząd PiS. Widać to już po okładce, jaką zamieścił na Twitterze Bartosz Wieliński.

Internauci szybko podpowiedzieli dziennikarzowi "Gazety Wyborczej", gdzie dziś najbardziej przydać się może duży nakład darmowego pisma przedwyborczego. Nie ma wątpliwości, że to Tczew - miasto obrażane przez Sławomira Neumanna na taśmach opublikowanych przez TVP Info.

Co ciekawe, na okładce znajduje się... Jacek Kurski - szef TVP, brat zastępcy redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" Jarosława Kurskiego.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Kurski #Jacek Kurski #Bartosz Wieliński #Gazeta Wyborcza

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo