Kto korzystał z agencji z nieletnimi chłopcami? Telewizyjny celebryta znany jako miłośnik kobiet

Udostępnij

Niezwykle interesującą rozmowę przeprowadził Michał Rachoń z dziennikarzem Sylwestrem Latkowskim, autorem filmu "Pedofile". Latkowski uchylił rąbka tajemnicy i zasugerował, że z agencji zatrudniającej nieletnich chłopców korzysta telewizyjny celebryta. Według Latkowskiego zmowa milczenia wokół pedofilii w Polsce jest ogromna i wykracza ponad konkretne środowiska.

Gość Polskiego Radia 24 zaznaczył, że służby państwowe zawiodły ws. pedofilów z Dworca Centralnego. To właśnie tej sprawie poświęcona była seria artykułów we "Wprost" i film Latkowskiego "Pedofile". - Wchodząc w tę sprawę, zauważyłem, że jest ona po prostu skręcana. Dowiedziałem się, że nie wiadomo, co w tej sprawie robi oddział stołeczny CBŚ. O tym, że funkcjonariusze CBŚ coś robią, policjanci prowadzący śledztwo dowiedzieli się ode mnie - mówił Latkowski. 

 "Policjanci z warszawskiego Śródmieścia od lat wiedzą, że na ich terenie działają pedofile, z których jeden był w III RP ministrem, drugi jest znanym autorem programów telewizyjnych, inny - wiceprezesem dużego banku, kolejny - posłem, jeszcze inny - znanym reżyserem filmowym. Kiedy policjanci przesłuchiwali pedofilów o głośnych nazwiskach, naciskano na nich, by nie sporządzali z tych przesłuchań protokołów. Kiedy opisali te naciski i złożyli raport komendantowi stołecznej policji, od oficera wydziału spraw wewnętrznych otrzymali ustne polecenie, żeby przestali się tą sprawą zajmować, a raport uznali za niebyły. Raport nigdy zresztą do komendanta nie dotarł"

- pisał kilkanaście lat temu "Wprost".

Latkowski mówił, że w swoim filmie zwrócił uwagę i na pedofilów-celebrytów, i na pedofilię wśród księży, a nawet publicznie oskarżył księdza Henryka Jankowskiego. - Mój film zaczyna się od ofiary ks. Jankowskiego i jest on tam wymieniany z imienia i nazwiska. W 2005 r., kiedy jeszcze ksiądz żył, wprost zarzuciłem mu pedofilię. Następnego dnia nie było "jedynek", nie było szumu. Gdzie wtedy były media? - pytał Latkowski w rozmowie z red. Rachoniem. 

Następnie reżyser poruszył temat pewnego gwiazdora telewizyjnego lubiącego "korzystać" z nieletnich chłopców. Latkowski powiedział:

Jakiś czas temu w tygodniku "Wprost" ukazał się tekst "Burdel Warszawa", o agencji gejowskiej, jednej z ważniejszych w Warszawie. Tam natrafiliśmy na wątek, że ta agencja nie zatrudniała tylko pełnoletnich chłopców, lecz także nieletnich. Z tej agencji korzystają celebryci, dziennikarze, biznesmeni. W pewnym momencie nawet mieliśmy listę klientów tej agencji. Co się okazało? Tam był jeden akapit poświęcony pewnemu celebrycie. To oczywiście jest jego prywatna sprawa, że jest gejem, biseksem, bo tak naprawdę on się "sprzedaje" na zewnątrz jako miłośnik kobiet. Ale okazało się, że on korzysta z tej agencji. Problem jest taki, że odbywa to się w ten sposób, iż przywożą mu trzech chłopców - specjalnie przygotowani, bo on ma pewne upodobania - i on wybiera zawsze najmłodszego. 

Dziennikarz dodał:

Pamiętam, jak z pretensjami jeden z szefów nadzorujących karierę tego człowieka zarzucał mi, że ciągle go [owego celebrytę] atakuję. Powiedziałem mu wprost: niech on zacznie kontrolować dowody osobiste w czasie tych swoich castingów, bo on tego nie robi. Za to widzę ostatnio, że [celebryta ten] bardzo zwalcza pedofilię, ale w Kościele. To chciałbym, żeby tak samo zajął się tą inną pedofilią.

 

Źródło: niezalezna.pl, PolskieRadio.pl

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl