STAŃ W OBRONIE POLSKI! Przekaż prawdę o II wojnie światowej i Holocauście EUROPOSŁOM!

Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszą akcją "Stań w obronie Polski", postanowiliśmy, że prawdą o II wojnie światowej, Holocauście i niemieckich obozach zagłady należy zainteresować nie tylko zagraniczne redakcje i organizacje, ale również posłów Parlamentu Europejskiego! Pod tekstem zamieściliśmy adresy mailowe eurodeputowanych, na które można przesyłać film rozprawiający się z historycznym zakłamaniem!

pixabay.com/CC0/alanbatt

Nasza akcja zrobiła w internecie prawdziwą furorę! Twitterowicze chętnie informują o akcji i zachęcają do włączenia się w nią!

CZYTAJ WIĘCEJ: Nasza akcja robi furorę w internecie. Mnóstwo tweetów, setki przesłanych maili!

W akcji "Stań w obronie Polski", zachęcamy, by w mailach do zagranicznych mediów, organizacji oraz polityków przesyłać link do anglojęzycznego filmu nagranego przez urodzonego w Wielkiej Brytanii Polaka, Stefana Tompsona. Opowiada on prawdziwą historię Holocaustu i niemieckich nazistowskich obozów zagłady. 

Już wczoraj zdecydowaliśmy rozszerzyć naszą akcje - zachęcamy, by poza filmem w mailach dołączać

1) link do anglojęzycznej wersji orędzia premiera Mateusza Morawieckiego:

2) link do serwisu "German Death Camps" uruchomionego przez Polskie Radio. TUTAJ LINK

3) analizę prawną art. 55a znowelizowanej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jej anglojęzyczną wersję przygotowali prawnicy z Instytutu Ordo Iuris. TUTAJ LINK

4) link do specjalnego, anglojęzycznego oświadczenia premiera Mateusza Morawieckiego o walce z zakłamywaniem historii Holocaustu i drugiej wojny światowej:

Pamiętajmy jednak, by walcząc o dobre imię i szacunek dla polskiej historii, nie używać prowokacyjnych, ani drażliwych treści. Niech świat pozna prawdę o niemieckich obozach zagłady.

Naszą akcję poparli licznie wpływowi polscy politycy, m.in. Jarosław Sellin, Ryszard Czarnecki czy Marek Magierowski.

Postanowiliśmy rozszerzyć naszą akcję także na europosłów. Poniżej zamieszczamy adresy mailowe eurodeputowanych, na które można przesyłać film mówiący prawdę o Holocauście i niemieckich nazistowskich obozach zagłady.

Wciąż zachęcamy także do przesyłania maili do zagranicznych redakcji - lista adresów TUTAJ.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Holocaust #niemieckie obozy zagłady #Stań w obronie Polski #nasza akcja #europosłowie

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo