STAŃ W OBRONIE POLSKI! Nasza akcja robi furorę w internecie. Mnóstwo tweetów, setki przesłanych maili!

Nasza akcja "Stań w obronie Polski" robi w internecie prawdziwą furorę. Internauci na Twitterze licznie zachęcają do włączenia się do akcji i udostępniają film mówiący prawdę o Holocauście i niemieckich obozach zagłady. Jeszcze dziś pojawią się na naszym portalu kolejne adresy polityków oraz mediów, których powinna zainteresować prawdziwa historia II wojny światowej.

By Michel Zacharz AKA Grippenn[1] - Praca własna, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1083901

Wczoraj rozpoczęliśmy akcję "Stań w obronie Polski", w której zachęcamy, by w mailach do zagranicznych mediów oraz polityków przesyłać link do anglojęzycznego filmu nagranego przez urodzonego w Wielkiej Brytanii Polaka, Stefana Tompsona. Opowiada on prawdziwą historię Holocaustu i niemieckich nazistowskich obozów zagłady. 

Tu lista adresów mailowych:

CZYTAJ WIĘCEJ: STAŃ W OBRONIE POLSKI! Rozsyłajmy ten FILM do mediów. Niech każdy pozna PRAWDĘ

Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowanym w internecie. Setki internautów rozesłało już link do filmu do największych zagranicznych redakcji oraz polityków. Twitterowicze licznie zachęcają do włączenia się do akcji:

Już wczoraj zdecydowaliśmy rozszerzyć naszą akcje - zachęcamy, by poza filmem w mailach dołączać

1) link do anglojęzycznej wersji orędzia premiera Mateusza Morawieckiego:

2) link do serwisu "German Death Camps" uruchomionego przez Polskie Radio. TUTAJ LINK

3)  analizę prawną art. 55a znowelizowanej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jej anglojęzyczną wersję przygotowali prawnicy z Instytutu Ordo Iuris. TUTAJ LINK

4) link do specjalnego, anglojęzycznego oświadczenia premiera Mateusza Morawieckiego o walce z zakłamywaniem historii Holocaustu i drugiej wojny światowej:

Pamiętajmy jednak, by walcząc o dobre imię i szacunek dla polskiej historii, nie używać prowokacyjnych, ani drażliwych treści. Niech świat pozna prawdę o niemieckich obozach zagłady.

JESZCZE DZIŚ NA NASZYM PORTALU UKAŻĄ SIĘ KOLEJNE ADRESY MAILOWE OSÓB I INSTYTUCJI, KTÓRE WARTO ZAINTERESOWAĆ PRAWDZIWĄ HISTORIĄ II WOJNY ŚWIATOWEJ!

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Stań w obronie Polski #nasza akcja #prawda #niemieckie obozy zagłady

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo