niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

„Ktoś się naprawdę wk..wi i odstrzeli prezesa Kaczyńskiego”. Troll obserwowany przez Tuska

Dodano: 08.03.2017 [14:19]
„Ktoś się naprawdę wk..wi i odstrzeli prezesa Kaczyńskiego”. Troll obserwowany przez Tuska - niezalezna.pl
foto: twitter.com/donaldtusk; twitter.com/StZerko
„W końcu ktoś się naprawdę wk..wi i odstrzeli prezesa Kaczyńskiego” – napisał na Twitterze użytkownik o nicku Mikołaj Wróbelek. Nie byłoby w tym nic specjalnego, bowiem w internecie hejt skierowany jest zarówno w stronę partii rządzącej, jak i opozycji. Niestety ten użytkownik sieci znajduje się w nielicznym gronie osób obserwowanych przez… Donalda Tuska.
 
Donalda Tuska na jego oficjalnym koncie na Twitterze obserwuje 740 tys. internautów. Przewodniczący Rady Europejskiej sam śledzi tylko 200 osób. Wśród tego wąskiego grona znajduje się Mikołaj Wróbelek, autor m.in. takich słów:
 

„W końcu ktoś się naprawdę wqurwi i odstrzeli prezesa Kaczyńskiego. Na tym zakończy się rewolucja moralna w PL i machanie szabelką PIS”.

Według internautów pod pseudonimem „Mikołaj Wróbelek” kryje się Michał Klimczak - aktywista Platformy Obywatelskiej, pracujący niegdyś w gabinecie politycznym wicepremiera Tomasza Siemoniaka. Sam „Wróbelek” jednak podał w oświadczeniu opublikowanym przez telewizjarepublika.pl., że nie nazywa się M. Klimczak, oraz by go z tą osobą nie łączyć.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Co za zbieg okolicznosci!Tw oskar sprawdza czy
wstretny hejt sie ukazal,to dodatkowa robota czy
glowne zajecie!Rodzi sie pytanie, na ktore moze
ktos zna odpowiedz-co dobrego zrobil oskar dla
Polski?

"wróbelek" ćwierka sobie pod którymś z daszków moskiewskiego Kremla. Stąd ta jego bezczelność. Jego szczęście, że JA jestem miłośnikiem przyrody i wiem, że "wróbelki" są gatunkiem ginącym. W każdej innej sytuacji dałbym go KOTU PREZESA na pożarcie.

ryży agent STASI obserwuje czy jego zlecenia są wykonywane nic dodać nic ując , ten szwabski bękart gotów zamordować Jarosława Kaczyńskiego jak zrobił to pośrednio ze śp prezydentem prof Lechem Kaczyńskiem. Ta męta szwabska po dziadku z SS odziedziczył nienawisć do Polski, polaków i patriotyzmu.

nawet jeśli Tusk Graś i Kossek (dawny ochroniarz Gudzowatego) spotkaliby się na grillu w Montenegro, to od tego mamy służby państwowe żeby wyjaśniły społeczeństwu że nie chodziło o gaz musztardowy tylko musztardę sarepską do kiełbasy z owego grilla

Ja też Sok z Buraka obserwuję. Ale Wróbelka jeszcze nie znałem.

Bądź pewny,że nikogo tutaj nie dziwi,że obserwujesz michnikowskie wyposiny,bo znając twoje tendencje,to zapewne spijasz ten soczek ze smakiem.

Czy ktoś jest w stanie namierzyć tego "Wróbelka" ? Z chęcią spuściłbym mu wpier....., tak aby przestał pisać głupoty.

Już jeden taki niewinny mały "wróbelek" okazał się sporą czarną "wroną" i urządził nam Smoleńsk.
Myślę, że po tej publikacji wzrośnie zainteresowanie dubeltówkami i ładunkami z cienkim śrutem.

Przecież to reżim Tuska sprowadził do Polski lewackie bojówki z Niemiec.
To jego tajni agenci wsławili się kopaniem w twarz.
No i Smoleńsk. Po nim można się wszystkiego spodziewać. Kto wie co to za Hadacz ten Wróbelek.

Moze przygotowuja opnie publiczna do "powtorki" Smolenska ?

Śledzi i sprawdza, jak sprawdza się zasiew na POwskim łajnie. Cybę wyhodowali na łajnie Palikota i Niesioła, teraz nawalili całe góry, zasmrodzili całą Polskę, czas pogonić Tuskowych trucicieli.

Czy Michal Klimczak ma ochrone?

Jesli "wrobelek" jest nie do namierzenia to zapewne gniazdko ma za granicami Polski.
Ale jezeli mozna przez INTERPOL namierzyc pedofoli.
to w czym jest problem namierzyc "wrobelka".
Gorzej kiedy nadaje z serwera EU- z pokoju Tuska-
ten serwe byc moze jest pod ochrona EU.Dlatego moze byc podejrzenie ze "wrobelek " cwierka z gabinetu pazia Krola EU

a może ten wróbelek to Tuska kapciowy GRAŚ?

a może od jednego z czterech kierowców lub jednego z trzech kamerdynerów klóla jewropy?

Chciałbym zwrócić uwagę na inne słowa tego wpisu: "na tym skończy się moralna rewolucja ..." Wniosek z tego taki, że gość chcąc nie chcąc dostrzega, że rewolucja moralna w Polsce właśnie ma miejsce. Co ważniejsze - wynika z tego również, że do tej pory kraj był moralnie zniszczony, a rewolucja zagraża pewnym interesom, które z zasady są niemoralne / nieetyczne. Autorowi nie podoba się taka zmiana, mimo, że stanowi ona podbudowę pod odnowę moralną narodu. Tym samym obnaża własną postawę - człowieka gotowego na niemoralne działanie lub już działającego niemoralnie / nieetycznie i zadowolonego z takiego stanu rzeczy.

Bardzo trafny komentarz.

Mysle ze sw.Mikolaj powinien zapukac do drzwi tego typa bo inaczej to zaprzancy nie dadza przejsc przez ulice tym ktorzy popieraja pana Kaczynskiego i Rzad pani Beaty Szydlo na ktory glosowalismy.
To juz jest jawne straszenie utrata zycia.
PIS jest za lagodny dla takich i podobnych.

Skoro sam Przewodniczący Rady Europy śledzi takiego Wróbelka, to musi to być Wróbelek bardzo znaczący!!!!!

A kto jest przewodniczącym Rady Europy nieuku?

Widocznie śledzi jego postępy "edukacyjne" i sprawdza podatność i przydatność.

Tusk- Wróbelek, czeka na jastrzębia.

@jedlina_olgierd vel Mikołaj Wróbelek to Michał Klimczak były współpracownik ministra Nowaka i działacz młodzieżówki PO http://www.mazowsze.smd.org.pl...

No to wszystko jasne.....Tusk poprzez wyraz swojego zainteresowania firmuje i zachęca.....do radykalnych kroków swoją młodzieżówkę.

Namierzyć i ukarać przykładnie za ten wpis owego Mikołaja Wróbelka.
Czas na rozliczenie podjudzaczy i piszących nienawistne posty

Nie będzie powtórki se smoleńska.
Jak ktoś zastrzeli Kaczyńskiego.
Zwolennicy PIS zaczną strzelać do zdrajców.

Od dawna zastanawiam się, kiedy pęknie jest granica wytrzymałości.

Ten "Wróbelek" to jakiś WSIowy analfabeta - jak "bul-Brunek".
WQRWI nie WQURWI, tumanie, bo litera Q fonetycznie brzmi "KU", matole, QTASIE.
Twój twitterowy wujcio wabi się TUSK, nie TUSQ, chyba, że chcesz napisać, za NŚP Paradowską, "TUSQ MUSISZ!".

jest jeszcze i taka możliwość, że to sam Tusk jest tym Wróbelkiem, co by usprawiedliwiało to jego szczególne zainteresowanie i śledzenie, co tam u Wróbelka się dzieje.

masz gosciu racje,to widac s..........i czuc to wyrodne ...........

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl