niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Premier Szydło wyjdzie dziś ze szpitala

Dodano: 17.02.2017 [13:19]
Premier Szydło wyjdzie dziś ze szpitala - niezalezna.pl
foto: KPRM
Beata Szydło zostanie dziś wypisana z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Premier trafiła do szpitala w zeszły piątek po wypadku z udziałem kolumny rządowej w Oświęcimiu.

Jak udało się ustalić reporterowi RMF FM, szefowa rządu ma opuścić szpital wieczorem, między godz. 19 a 20. Premier Szydło ma zaplanowane na dziś jeszcze dwa badania. W celu uniknięcia zamieszania na korytarzach szpitala otoczenie premier uznało, że najlepiej będzie poruszać się po nim po godzinach odwiedzin u innych pacjentów.

W celu uniknięcia zamieszania również przy opuszczaniu przez Beatę Szydło szpitala zostało ono zaplanowane właśnie na godziny wieczorne.

Premier od tygodnia jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

I po co to rozgłaszać wszem i wobec o której godzinie z którego szpitala którego dnia wyjdzie Pani Premier RP? Po to, żeby znowu był "wypadek"?
Może jeszcze jakim autem pojedzie?

Życzę zdrowia Pani premier.
Proponuję w sprawach jak przejazd do domu nie używać uprzywilejowania, będzie bezpieczniej.

Po jak cholere podajecie godzine wyjscia premier Szydlo ze szpitala?
Czyzbyscie chcieli dopomoc w przygotowaniu nastepnego "wypadku" w godzinach wieczornych?
Trzeba byc wyjatkowo ograniczonym umyslowo aby nie zdawac sobie sprawy ,ze na takie informacje czekaja wszyscy ci,ktorzy chca fizycznie zlikwidowac pierwszy prawdziwie polski rzad.
Szkoda ,ze jeszcze nie podaliscie dokladnej trasy po ktorej bedzie poruszac sie pojazd wiozacy premier Szydlo ze szpitala.

Prawde piszesz Mane.W te przypadki niech wierza Ci od montażu tragedii Smolenskiej.

W Poznaniu tak jak w Oswiecimiu tez działy się wczoraj (16.II. godz17-oo oraz 19-oo) ważne dwa spotkania jedno w Klubie gaz. Polskiej.Były szef" Solid.Walcz." Kornel Morawiecki - spóznił się pół godz. i zapomniał przeprosić. Potem były nudne wspomnienia bez optymizmu - tym co teraz robi PiS. W spotkaniu było 60 osób w tym tylko jeden członek "SW". Następne spotkanie było o 19-oo-ej w "Starej Prochowni" (ul.Jackowskiego)było 45 -osób w tym 11członków byłej poznanskiej "Solidarności Walczacej" większość obecnych(poza członkami "SW") to ludzie których dotychczas nie interesowały tzw."miesięcznice" ani żadne spotkania patriotyczne. K.Morawiecki planuje założyć nową Partię "Wolni i Solidarni" nie wiemy dokładnie jaka jest ich deklaracja ideowa (zabrakło egzemplarzy) ale słuchając wypowiedzi to ma to być jakiś PiS-oplujczy twór. (coś co już było - np".Solid. Polska") bo było tam lansowanie Gowina (pupilka byłej Premier E.Kopacz) były również idiotyżmy typu cytuję: "PiS tak ale bez J.Kaczyńskiego " Dowiedziałem się tam że Prezes J.Kaczyński rzekomo powstrzymał lustrację pracowników naukowych. Temat "banderyzmu" w Polsce i Ukrainie NIKOGO (o zgrozo) nie zainteresował. Wzruszające były TYLKO spotkania (po latach) członków poznanskiej "S.W." Kończąc ciśnie się mi na usta pytanie cytuję: "QUO VADIS" Kornelu???

Wielki Kornelu !! gdzieżeś swą waleczność - rozum PO-dział ?
przecie-żeś w obronie sprzedajnych czerwonych (Schetyny) - nigdy tak nie bełkotał. ??

Niech się Pociejunio ze swoim Sebkiem za bardzo nie cieszy. Oficer BOR ze złamaniem uda poleży dłużej niż 7 dni (średni uszczerbek zdrowia) i będą odpowiadać z Art. 157. § 1 a nie § 2 Kodeksy karnego - górny wymiar kary 5 lat zamiast 3. Stwierdzenie, że sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie ograniczy karę do ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (§ 3).Jednak nawet wtedy sąd będzie musiał wziąć pod uwagę okoliczności z § 1.

Życzę Zdrowia Pani Premier i rozsądku ministrom.

Kasa zebrana dla Sebastiana na auto powinna być przeznaczona na odkupienie limuzyny dla rządu,
Seba powinien dostać tą rozbitą i niech mu jeszcze raz zbiorą kasę dobrodzieje na jej remont - zanim odzyska prawo jazdy powinien zdążyć z naprawą.

Kolejne super posunięcie! Brawo PIS! Super rozegrane...

Niektórych łatwo wprawić w zachwyt...

Jak nie umiesz się cieszyć z tego co dobre, to siądź i płacz, biedaku.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl