niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Szwedzi nie upamiętnią zabitej przez imigranta. "By nie urazić uchodźców"

Dodano: 08.02.2016 [20:17]
Szwedzi nie upamiętnią zabitej przez imigranta. "By nie urazić uchodźców" - niezalezna.pl
foto: arch.; na zdj. zamordowana Alexandra Mezher
Ośrodek migracyjny w Szwecji dostał zakaz upamiętnienia 22-letniej pracownicy społecznej, która została zasztyletowana przez imigranta z Somalii. Kolegom zamordowanej zabroniono także opuszczenia flagi do połowy masztu. Rada miejska uzasadniła swą kuriozalną decyzją... "dobrem" nieletnich uchodźców przebywających w ośrodku.

Personelowi ośrodka mieszkaniowego dla dzieci imigrantów w Szwecji zakazano organizacji uroczystości upamiętniającej pracowniczkę, która została zamordowana tydzień temu przez 15-letniego uchodźcę z Somalii.

Alexandra Mezher, mająca 22 lata, została zasztyletowana, gdy próbowała przerwać bójkę pomiędzy dwoma nastoletnimi chłopcami w domu dla małoletnich imigrantów bez opieki w Molndal (część Göteborga). Morderca ugodził ją śmiertelnie w plecy i udo. Dziewczyna zmarła w szpitalu.

Gdy personel podobnej placówki w Örnsköldsvik w północno-wschodniej Szwecji chciał upamiętnić zamordowaną Mezher, rada miejska powiedziała wyraźne "nie". Personelowi zabroniono także opuszczenia szwedzkiej flagi do połowy masztu.

Dlaczego? Przedstawiciel rady miejskiej Örnsköldsvik powiedział, że byłaby to "manifestacja", która uderzałaby w dobro imigranckich dzieci przebywających w ośrodku.

Ostatecznie uroczystości upamiętniające zabitą Szwedkę odbyły się w pobliskim kościele. Niestety pracownikom ośrodka... zabroniono w nich uczestniczyć.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gardzę takim zachowaniem. To zupełne zbydlęcenie.

Wrócę do wielokrotnie poruszanego tematu: trzeba obejrzeć film Gabiela Dorobantu "About a Young Man", w którym jest bez ogródek pokazane, jak w poprawnej politycznie Szwecji bada się tak zwanych poborowych, wówczas wszystko stanie się jasne. Tam już nie ma facetów z jajami. Feminizm i gender ich wykastrował psychicznie. Wojownicy Allacha zjedzą ich na surowo albo na gorąco, przemielą albo poszatkują, wydłubią im oczy albo urwą im przyrodzenia (czy też to, co z nich jeszcze pozostało), wyzwolone Szwedki zgwałcą, pozbawią piersi, obedrą ze skóry i nikt, słownie NIKT im nie pomoże.

przykro patrzeć jak islamscy barbarzyńcy niszczą Europę w imię tolerancji... potrzeba takiego Sobieskiego z jajami, który spuściłby im porządny wpier... - jak pod Wiedniem!

to jest naprawdę chore!!! deportować dzikusów do siebie - niech tam robią co chcą! banda dzikich ze średniowiecza! A Szwedzi już calkiem rozum stracili

Tak, stracili rozum!!! Koszmar jakis wszedzie. Niedlugo do nasz zacznia naplywac Niemcy, Szwedzi, Francuzi...

Niemcy - Merkel - chcą aby Polska była tak posłuszna jak Szwecja

Ogłupienie Szwedów jest wzorcowe, eurobolszewii musi się marzyć takie wyczyszczenie mózgów na całym kontynencie.
To jedna z przyczyn tak wściekłych ataków najpierw na Węgry, a teraz na Polskę - kraje, które ośmielają się iść pod prąd i zagrażać lewackim planom.

Szwedzcy dziennikarze, a dominują oczywiście lewicowo odchyleni, pozwalają sobie nazywać Polskę i Węgry krajami "opresyjnymi". Czytałem artykuł o korzyściach i możliwych problemach wstąpienia Szwecji do NATO i jednym z kłopotów jaki dziennikarka wskazała byłyby wspólne działania i ćwiczenia z żołnierzami takich opresyjnych krajów jak Polska, Węgry, czy Turcja.

Nie rozumiem ja spuścił bym te flagę i poszedł na uroczystość najwyżej by mnie wywalili i co socjal w Szwecji dobry wiec co się bać??

To jest wszystko celowe działanie w celu wprowadzenia NWO - zlikwidować państwa narodowe i wprowadzić jedno państwo centralnie sterowane, a z ludzi zrobić niewolników pracujących na garstkę stanowiącą kastę rządzącą. Gdzieś czytałem, że plany takie były już w latach 40-ych. Według mnie to całe lewactwo to nie jest tak, że rządzą Europą wariaci. Oni dobrze wiedzą jakie skutki wywoła ich polityka, którą prowadzą od kilkudziesięciu lat. Te wszystkie gendery, multi-kulti, homomałżeństwa i inne dewiacje są właśnie w tym celu robione. Mają zniszczyć ludzką godność, dumę i zrobić z ludzi ciemne masy, sterroryzowane które nie będą myśleć i się sprzeciwiać tylko grzecznie wykonywać polecenia panów. Dobrze, że nas im się nie udało ogłupić całkiem tą chorą ideologią, więc mamy szansę.

No....dobry kierunek. Niedlugo kazdy Szwed z dziada pradziada powie sobie: skoro dla jednych jest inna taryfa a ja mam na to pracowac i udawac ze mi sie podoba? NO TO PIER... TO WSZYSTKO, ZALOZE SOBIE JAKIES STOWARZYSZENIE UCIEMIEZONYCH I OGLOSZE, ZE JESTEM SZYKANOWANY....ABO....WOGLE NIC NIE BEDE ROBIL TYLKO CHODZIL PO ZAPOMOGE, NALEZY MI SIE PRZECIEZ...

I tak się dzieje. Masy bezrobotnych, którzy są ukryci pod płaszczykiem wieloletnich zwolnień lekarskich i tzw. treningów pracy, sięgają w mojej ocenie ok. 15-20%. Masy bez żadnego wykształcenia, szwedzkie szkoły coraz gorzej uczą, Jest tylko nadzieja, że w następnych wyborach wygra SD i trochę pozamiata, ale szwedzki "KOD" będzie stawiał opór wielokrotnie silniejszy.

Straszne tumaństwo! Dyskryminowanie własnych obywateli w ramach chorych ideologii!

Idźcie w h.. z tą waszą UE.

Ale o co wam chodzi,w Szwecji to normalne,polecam do posłuchania https://youtu.be/EFIwFnrNX1M ,to samo u nas chcą wprowadzić te całe KODy zwyrodniałe

Tutaj mamy książkowy przykład jak chora tolerancja i rozbuchane lewactwo doprowadza do upadku Państwa, prawdziwych wartości i poczucia bezpieczeństwa. Eurokastraci ze strachu i głupoty odwracają się plecami do swoich obywateli. Następny pogrzeb to już będzie pogrzeb Szwecji i wtedy też nie będzie wolno o tym pisać ani protestować, bo będzie groziła kara już z innego , islamskiego kodeksu - ścięcie głowy.

A KOD ze swoją manifestacją nie wybiera się do Szwecji? Mają tam wyraźny problem z demokracją.

to jest już prawie jak Katyń sowiecki, kto wybrał tych co rządzą Unią powiedzcie mi, jaki to musiał być debil?

Ogłupienie i debilizm na poziomie expert.

nie wierzę...

No to są chyba kpiny jakieś?!W całej europie robią co chcą,mordują ,gwałcą,a władza co robi ?!Jakim prawem zabrania się upamiętniania pamięci pokrzywdzonych?To jest jakaś niezrozumiała paranoja,istny cyrk,albo niewiem naćpali się czegoś czy jak?

Sparaliżowano Szwecje

Kiedys z PRL-u to Polacy uciekali do Szwecji przez Baltyk czym tylko sie dalo: wlasnymi silami skonstruowanymi samolotami, zaglowkami, ukradzionymi samolotami, motorowymi lodziamici etc.

Niedlugo moze nawet, to rdzenni Szwedzi, ale juz bez jajec, to beda masowo przeplywali Baltyk ale wplaw, nawet przy sztormowej pogodzie .... zeby ujsc ze swoim marnym zyciem - ale calo !!!!

Nic nie boli bardziej tak ... jak wlasna GLUPOTA !!!!

ENDE

Szwedzi nie słuchajcie swoich władz !!!
Podnieście głowy, uczcijcie koleżankę, zbuntujcie się !!!
Wasze władze Was krzywdzą, krzywdzą wszystkich Europejczyków.
Musi powstać ruch oporu i nastąpić zmiana władzy.
Zmiana prawa też jest konieczna. Na 100% społeczeństwo sie zbuntuje i powstanie nacjonalizm. Tylko że będzie skrajny
i okrutny. Bedzie wtedy za późno by to zatrzymać.
"Podziękowania" dla obecnej władzy !!!

Pisano kilka miesięcy temu, że to są KALIFATY i tak już JEST. Fakty (j.w.) potwierdzają, że Szwedzi to już EUNUCHY (NIEWOLNICY). Nie mają poczucia godności ani osobistej, ani narodowej. Można przypomnieć, że kiedyś broniliśmy się przed ludźmi wysokimi i silnymi o jasnej cerze blondynami, zw. WIKINGAMI. Dzisiaj będziemy się bronić przed ludźmi "beżowymi", czarnymi, zasranymi i zaszczanymi, domniemam, też zw. "wikingami" pozostawiającymi za sobą smród i ubóstwo. Potwierdza to przedstawiony w internecie wywiad z czarnym "Szwedem", który mówi: "my Szwedzi jesteśmy wolni i możemy budować MECZETY gdzie chcemy...". A co na to prawdziwy Szwed? - EUNUCH (Szwed) MILCZY I CZEKA CO POWIE JEGO PAN MUZUŁMANIN.

Cóż... za jakiś - dość krótki czas - pewne europejskie państwa przestaną istnieć - przejdą do historii na własne życzenie.

W Szwecji barbarzyńcy górą. To nie jest już kraj cywilizowany, to barbaria.

To jakiś absurd !!!! co to za Państwo !!!w którym ludziom zabrania się upamiętnienia ofiary !!!!i to ma być Szwecja!!!!

...i to jest wolny kraj,
to są wolni ludzie ?
przez lata całe tak powolutku zmieniano
prawa na zachodzie,
tak delikatnie głaskano obywateli,
że przewrócono im w głowach właściwe
rozumienie życia i jego różnych sytuacji!
teraz będą cierpieć,aż zmądrzeją...
jak wiele narodów na tym świecie.

Mam wrażenie, że ta inwazja na Europę przypomina akcję "Zielonych ludzików" Putina na Ukrainie..... lub witanie w 1939 r. przez ludność żydowską kwiatami i łukami tryumfalnymi Armii Czerwonej w Polsce po 17 września...Obym się mylił. Czas pokaże.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl