niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski

Dodano: 20.12.2015 [22:07]
Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów. Nie ukrywają tego. Każda okazja będzie dobra, by deprecjonować władzę wybraną przez Polaków, ponieważ obecny rząd nie służy tej szajce, która od 25 lat nas okrada. Nie służy również naszym sąsiadom, którzy jak okupanci też nas okradają. Tutaj jest zmowa krajowych i zagranicznych ośrodków, żeby przeszkadzać robić dobre reformy dla Polaków – mówi portalowi niezalezna.pl Jan Pietrzak.

Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom – zaznacza Pietrzak.

Można przekonać tych, którzy obnoszą się z napisem „jestem drugiego sortu”? Według Pietrzaka, cokolwiek by nie powiedział Jarosław Kaczyński czy Antonii Macierewicz, to wokół tego robi się wielką awanturę. – Każde słówko wyrwane z kontekstu jest wykorzystane przez propagandową szkołę, która ma niszczyć całą wypowiedź i nie dopuszczać do tego, aby odbiorcy zrozumieli o co naprawdę chodzi. Walczą na wszystkie możliwe sposoby, aby dalej nas okradać. Oni nie mają żadnych złudzeń i boją się, że przepadną im miliardy z podatku bankowego czy zachodnich korporacji. Oni o to walczą. Przekupują ludzi, płacą im po 100 zł, aby udawali opozycję. To jest metoda wojny hybrydowej. Nie chodzi im o to, aby się coś poprawiło w naszym życiu, są chytrzy i bezczelni – podkreśla artysta.

Jan Pietrzak podał jako przykład podobnego postępowania działania Władimira Putina wobec Ukrainy. – Jemu nie chodzi o Donbas, ani o dobro Ukrainy, ale o to by panował tam chaos i przestała się rozwijać. Stare komuchy, michnikowszczyzna i tuskoidy też nie chcą dopuścić, aby Polska się rozwijała – dodaje.

Pietrzak wskazuje na nasilone działania propagandowe. – Czekają na jakieś niezręczne słowo, minę, ustawę, aby rozkręcić awanturę. Mają łatwo, bo posługują się wielkimi telewizjami, które oglądają miliony ludzi. Polska jest pod nawałem propagandy, a ona jest częścią wojny przeciwko polskiemu nardowi. Może to zbyt ostre słowa, ale im chodzi, byśmy się kłócili, byśmy byli wściekli na siebie. Z Sejmu ma być robiony śmietnik i widowisko, a nie aby przegłosowywać dobrych ustaw – na tym polega ich działanie – podsumowuje Pietrzak.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Prawda Panie Janie

!!!!!!!!! VIVAT JAN PIETRZAK VIVAT !!!!!!!!!!!

PRAWDA brawo Panie Janie

http://niezalezna.pl/74536-tak-platforma-niszczyla-media-publiczne-znanych-dziennikarzy-wyrzucali-lizusow-odznaczali
warto przeczytać

Dlaczego Polske przyjęto do UNII-? Ja znałem odp. zaraz. Niemcy mają swoje interesy do dokończenia.Dlaczego zaraz po wejsciu do Uni Polacy musieli prywatyzować fabryki itp.? ANO chodziło o pozbawienie Polaków wszystkiego i pozbyliśmy sie fabryk, zakładów ,banków,mediów, gazet ktorych włascicielami w 80% sa niemcy. Media wciskają kit w mózgi Polaków. Co by nie robiło PIS to wszystko złe. W Polsce jest stwardniały beton komunistyczny. Utrzymajcie to co PO sobie wypracowało,nie zmieniajcie prawa, poprostu nic nie róbcie i będzie OK. W TRYBUNALE Konstytucyjnym rzadzi jeden facet, który stawia sie okoniem nawet do prawa uchwalonego przez sejm i partie która wygrała wybory i ma mandat do wprowadzania zmian. Nie rzadzi rzad tylko jeden człowiek, prezes Trybunału, który publicznie mówi ze ma w nosie ustawe i sie jej nie podporzadkuje. Zwrócono uwage że jezeli już to dwóch sedziów z PIS powinno orzekać bo w/g Trybunału oni byli wybrani zgodnie. Dlaczego prezes chce orzekac w dziesieciu? W tej chwili jeden chce rzadzić POLSKA.

Niestety okolo 40% spoleczenstwa nie rozumie tego co mowi Pietrzak,bo tak im post-komunistyczna propaganda zlasowala umysly.

"Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami?" - czy to pytanie zadał dziennikarz? Co za grafomański bełkot! Widzę, że nikt się nie podpisał pod tym "wywiadem", bo i wstyd.

OOOO czy Tomasz lisienko bo smrod czuje na drugiej kuli ziemskiej

Jak to się nie podpisał? Przecież w tytule jak byk stoi "Jan Pietrzak"

Należysz do wrogów moich i Pana Pietrzaka

każde pana słowo jest prawdą, widać jasno nawet na tym forum jak bardzo boli prawda i jak ciężko oderwać ich od świńskiej paszy w korycie...

Zgadzam się w 100% z wypowiedzią p.Pietrzaka.

W podobnym tonie sa inne opinie o polskich mediach (jak ponizszy link do wPolityce.pl), - oczywiscie tych prawdziwie polskich, a nie proniemieckich, proliberalnych I anytpolskich!
Dziekujemy Panie Janie za powiedzenie prawdy, a tym ktorzy tego nie rozumieja trzeba tylko wspolczuc!

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/276880-publiczne-media-sa-bardzo-stronnicze-przewazaja-w-nich-poglady-lewicowe-i-liberalne-wsrod-dziennikarzy-jest-duzo-resortowych-dzieci

Proszę poogladajcie "8 min które zabiły Leppera"

Widziałem, siedzę i nie wierzę że nic nie zrobiono. Kto to ku#wa rozliczy.

Panie Pietrzak wiecej szczegółów
"Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów.( KTO???)... która od 25 lat nas okrada.(KTO i CO komu ukradł???) Nie służy również naszym sąsiadom, którzy jak okupanci też nas okradają. Tutaj jest zmowa krajowych i zagranicznych ośrodków, żeby przeszkadzać robić dobre reformy dla Polaków – (myślę, że nikt nie chce niszczyć lecz normalności i dialogu we wprowadzaniu swoich
zamierzeń nie nocami i z zaskoczenia
Czy Pana dzieci i wnuki tez popierają Pana ideie...
Co robią, u kogo pracują
Czy tak bardzo myślą o przeszłości
Czy raczej o przyszłości swoich dzieci i wnuków
Czy chcą osądzać daleką przeszłość????.... i.t.d.

Poczytaj troche na necie, afer PO bylo setki na miliardy dolarow. Trzeba byc glupim zeby zadawac takie pytania jak twoje. Szkoda czasu tu ci klasc lopata do glowy, poczytaj niezalezne media i artykuly to sie dowiesz. 8 lat zlodziejstwa Po i wczesniejszych komuchow to temat rzeka.

Panie Pietrzak. Dobrze Pan pisze, ale o Rosji i Ukrainie lepiej niech się Pan nie wypowiada. Media zawsze były i obecnie są podstawowym środkiem wojny infomacyjnej. Pisanie o zmianie i przekonywanie, że obecne będą rzetelne, to wierzyć że diabeł będzie się kąpał w święconej wodzie. PiS i PO to jedno gówno magdalenkowe. Dla społeczeństwa to zabawa w złego i dobrego policjanta. Acele sa jedne - zniszczyć Polskę. Rodzi się pytanie, więc dlaczego PiS proszadzi reformy pronarodowe. Odpowiem. To tylko powierzchowność. Ostatnie lata pokazały w Europie odradzanie się narodowych ugrupowań dążących do rozerwanai UE. W Polsce stało się identycznie, np. Marsz NIepodległości. I tu PiS jest potrzebny to porwania tych patriotów w kierunku przepaści tylko inna drogą. Niepodlaegłośc państwa to zdolność do samoidzielnego podejmowania decyzji. A jak jest? Wszystko Bruksela. Czy PiS zamierza coś ztym zrobić? Ależ nie. Już przystępuje do prywatyzaji przemysłu obronnego awięc oddaje ostatnie perły majątku narodowego w ręce prywatne. Nie trzeba być nawet zbyt inteligentnym, żeby stwierdzić, że nabvywcami będzie kapitał żydo-amerykański. Więc gdzie tu wzmacnianie państwa. Dalsza grabież. Jak powiadał Stalin: nNajlepsze metoda sterowania opozycją jest jej przewodzenie. Nikt w Polsce nie pozwoli obecnie na samodzielnośc tego państwa. Skazani na niewolę w kajdanach żydostwa.

Aha,znaczy się biała flaga na maszt?-dziękuję,postoję...

Przeczytaj Albina Siwaka "Bez strachu". Wyjście jest.

Jest sporo jeszcze oglupionych przez wrogie polskjezyczne media Polakow ktorzy ze swiniami beda jesc z koryta to i tak powiedza ze PO dobrze rzadzi bo dala im jesc z koryta ze swiniami

Może ktoś wie kiedy i gdzie dorobili się majątków ministrowie obecnej władzy oraz Pani Premier? Czyżby mieszkali w innej Polsce niż większość Polaków? Wszyscy, którzy optują za PiS powinni się zastanowić nad tym. Informacje na temat ich majątków są dostępne i powalają . Nawet w PO tyle nie mieli. Może da to niektórym do myślenia.

Możesz chłopie wmawiać takie brednie takim debilom jak ty

Satyryk a powiedział prawde tez tak uważam rob9i sie ludziom pranie mózgu że PIS niedobry i nie daje mu sie żadnej szansy wytykaja brak obietnic a rządzi PIS 1.5 miesiąca ....tak zniszczyć od razu ..ileż nienawiści i podłości oszustw w PO.Petru Kodzie....czy ludzie dadzą się omamim ...choćby frankami ktos płacił?

Pan Jan Pietrzak jak zawsze bez owijania i na bieżąco. Gdy PIS powie że ziemia jest okrągła to PO z tzw.Nowoczesną jednym chórem krzykną że ziemia jest płaska, udowadniając że gdyby była okrągła to by wszyscy pospadali. Ogromy szacunek Panie Janie

Jan Pietrzak (szedl) bez ogrodek.

wyrywane z całości kontekstu aby można je było ośmieszać więc niech ktoś z najlepszych młodych ludzi ze studiów komunikacji ze społeczeństwem napisze Jarosławowi przemówienie i np zamiast wygadywać o gorszym sorcie należało powiedzieć o kapusiach i donosicielach wtedy taki Frasyniuk i Żakowski podpisywali by się na kartce_JESTEM KAPUSIEM DONOSICIELEM i kwestia sprawy kim jest naprawdę byłaby dla wielu ludzi zrozumiała

Póki Polska będzie wyznawać katolicką wersję chrześcijaństwa z jej wartosciami/etykow lewactwo GóWno nazx zrobi. Tylko sie ośmiesza idemaskuje. Jetyne co moghą to bredzić że ksiadz to pedogil albo sodomita, albo złodziej. Tylko że Jezus nic nie mówil że trzeba słuchak sięzy ale słuchac serca i rozumu, którye ŁĄCZY WIARA.Wiary zaś nie może otumanic zadne medium lewackie bo ona jest wiarem, która przyjmujemy lub odrzucamy posiadajac wolna wolę.

Łączenie dobra Polski i patriotyzmu z jedną konkretną opcją polityczną jest już skrajną formą demagogii. To już praktycznie sekciarstwo.

o wiele gorsze jest SZALBIERSTWO zmieniania nazw partii politycznych sterowanych ciągle przez tę samą totalnie mentalnie zdemoralizowaną opcję cwaniaków :(PZPR) ->KLD->UD->UW->PO --->Nowoczesne kłamstwa w miejsce starych, a zadymiarz "petru" jest zwykłym pieskiem spekulanta sorosa

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl