niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski

Dodano: 20.12.2015 [22:07]
Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów. Nie ukrywają tego. Każda okazja będzie dobra, by deprecjonować władzę wybraną przez Polaków, ponieważ obecny rząd nie służy tej szajce, która od 25 lat nas okrada. Nie służy również naszym sąsiadom, którzy jak okupanci też nas okradają. Tutaj jest zmowa krajowych i zagranicznych ośrodków, żeby przeszkadzać robić dobre reformy dla Polaków – mówi portalowi niezalezna.pl Jan Pietrzak.

Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom – zaznacza Pietrzak.

Można przekonać tych, którzy obnoszą się z napisem „jestem drugiego sortu”? Według Pietrzaka, cokolwiek by nie powiedział Jarosław Kaczyński czy Antonii Macierewicz, to wokół tego robi się wielką awanturę. – Każde słówko wyrwane z kontekstu jest wykorzystane przez propagandową szkołę, która ma niszczyć całą wypowiedź i nie dopuszczać do tego, aby odbiorcy zrozumieli o co naprawdę chodzi. Walczą na wszystkie możliwe sposoby, aby dalej nas okradać. Oni nie mają żadnych złudzeń i boją się, że przepadną im miliardy z podatku bankowego czy zachodnich korporacji. Oni o to walczą. Przekupują ludzi, płacą im po 100 zł, aby udawali opozycję. To jest metoda wojny hybrydowej. Nie chodzi im o to, aby się coś poprawiło w naszym życiu, są chytrzy i bezczelni – podkreśla artysta.

Jan Pietrzak podał jako przykład podobnego postępowania działania Władimira Putina wobec Ukrainy. – Jemu nie chodzi o Donbas, ani o dobro Ukrainy, ale o to by panował tam chaos i przestała się rozwijać. Stare komuchy, michnikowszczyzna i tuskoidy też nie chcą dopuścić, aby Polska się rozwijała – dodaje.

Pietrzak wskazuje na nasilone działania propagandowe. – Czekają na jakieś niezręczne słowo, minę, ustawę, aby rozkręcić awanturę. Mają łatwo, bo posługują się wielkimi telewizjami, które oglądają miliony ludzi. Polska jest pod nawałem propagandy, a ona jest częścią wojny przeciwko polskiemu nardowi. Może to zbyt ostre słowa, ale im chodzi, byśmy się kłócili, byśmy byli wściekli na siebie. Z Sejmu ma być robiony śmietnik i widowisko, a nie aby przegłosowywać dobrych ustaw – na tym polega ich działanie – podsumowuje Pietrzak.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jest to prawda co mówi pan Jan ale połowiczna. PiS nie zna sie na gospodarce i robi z Polski socjalizm patologia

Za to Tusk się znał? Na szabrowaniu i rozwalaniu polskiego przemysłu, bo zapewne tak chciała Merkel!!!!!!!!!!!

Sprawa Krymu nie jest taka jednoznaczna. Posłuchajcie jak to wygląda
https://www.youtube.com/watch?...

Prawda Panie Janie

!!!!!!!!! VIVAT JAN PIETRZAK VIVAT !!!!!!!!!!!

PRAWDA brawo Panie Janie

Dlaczego Polske przyjęto do UNII-? Ja znałem odp. zaraz. Niemcy mają swoje interesy do dokończenia.Dlaczego zaraz po wejsciu do Uni Polacy musieli prywatyzować fabryki itp.? ANO chodziło o pozbawienie Polaków wszystkiego i pozbyliśmy sie fabryk, zakładów ,banków,mediów, gazet ktorych włascicielami w 80% sa niemcy. Media wciskają kit w mózgi Polaków. Co by nie robiło PIS to wszystko złe. W Polsce jest stwardniały beton komunistyczny. Utrzymajcie to co PO sobie wypracowało,nie zmieniajcie prawa, poprostu nic nie róbcie i będzie OK. W TRYBUNALE Konstytucyjnym rzadzi jeden facet, który stawia sie okoniem nawet do prawa uchwalonego przez sejm i partie która wygrała wybory i ma mandat do wprowadzania zmian. Nie rzadzi rzad tylko jeden człowiek, prezes Trybunału, który publicznie mówi ze ma w nosie ustawe i sie jej nie podporzadkuje. Zwrócono uwage że jezeli już to dwóch sedziów z PIS powinno orzekać bo w/g Trybunału oni byli wybrani zgodnie. Dlaczego prezes chce orzekac w dziesieciu? W tej chwili jeden chce rzadzić POLSKA.

Niestety okolo 40% spoleczenstwa nie rozumie tego co mowi Pietrzak,bo tak im post-komunistyczna propaganda zlasowala umysly.

Ale macie idola!!!! Pozazdrościć. Jeszcze trochę a oczy się otworzą.

"Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami?" - czy to pytanie zadał dziennikarz? Co za grafomański bełkot! Widzę, że nikt się nie podpisał pod tym "wywiadem", bo i wstyd.

OOOO czy Tomasz lisienko bo smrod czuje na drugiej kuli ziemskiej

Należysz do wrogów moich i Pana Pietrzaka

każde pana słowo jest prawdą, widać jasno nawet na tym forum jak bardzo boli prawda i jak ciężko oderwać ich od świńskiej paszy w korycie...

Zgadzam się w 100% z wypowiedzią p.Pietrzaka.

Proszę poogladajcie "8 min które zabiły Leppera"

Widziałem, siedzę i nie wierzę że nic nie zrobiono. Kto to ku#wa rozliczy.

Panie Pietrzak wiecej szczegółów
"Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów.( KTO???)... która od 25 lat nas okrada.(KTO i CO komu ukradł???) Nie służy również naszym sąsiadom, którzy jak okupanci też nas okradają. Tutaj jest zmowa krajowych i zagranicznych ośrodków, żeby przeszkadzać robić dobre reformy dla Polaków – (myślę, że nikt nie chce niszczyć lecz normalności i dialogu we wprowadzaniu swoich
zamierzeń nie nocami i z zaskoczenia
Czy Pana dzieci i wnuki tez popierają Pana ideie...
Co robią, u kogo pracują
Czy tak bardzo myślą o przeszłości
Czy raczej o przyszłości swoich dzieci i wnuków
Czy chcą osądzać daleką przeszłość????.... i.t.d.

Poczytaj troche na necie, afer PO bylo setki na miliardy dolarow. Trzeba byc glupim zeby zadawac takie pytania jak twoje. Szkoda czasu tu ci klasc lopata do glowy, poczytaj niezalezne media i artykuly to sie dowiesz. 8 lat zlodziejstwa Po i wczesniejszych komuchow to temat rzeka.

Panie Pietrzak. Dobrze Pan pisze, ale o Rosji i Ukrainie lepiej niech się Pan nie wypowiada. Media zawsze były i obecnie są podstawowym środkiem wojny infomacyjnej. Pisanie o zmianie i przekonywanie, że obecne będą rzetelne, to wierzyć że diabeł będzie się kąpał w święconej wodzie. PiS i PO to jedno gówno magdalenkowe. Dla społeczeństwa to zabawa w złego i dobrego policjanta. Acele sa jedne - zniszczyć Polskę. Rodzi się pytanie, więc dlaczego PiS proszadzi reformy pronarodowe. Odpowiem. To tylko powierzchowność. Ostatnie lata pokazały w Europie odradzanie się narodowych ugrupowań dążących do rozerwanai UE. W Polsce stało się identycznie, np. Marsz NIepodległości. I tu PiS jest potrzebny to porwania tych patriotów w kierunku przepaści tylko inna drogą. Niepodlaegłośc państwa to zdolność do samoidzielnego podejmowania decyzji. A jak jest? Wszystko Bruksela. Czy PiS zamierza coś ztym zrobić? Ależ nie. Już przystępuje do prywatyzaji przemysłu obronnego awięc oddaje ostatnie perły majątku narodowego w ręce prywatne. Nie trzeba być nawet zbyt inteligentnym, żeby stwierdzić, że nabvywcami będzie kapitał żydo-amerykański. Więc gdzie tu wzmacnianie państwa. Dalsza grabież. Jak powiadał Stalin: nNajlepsze metoda sterowania opozycją jest jej przewodzenie. Nikt w Polsce nie pozwoli obecnie na samodzielnośc tego państwa. Skazani na niewolę w kajdanach żydostwa.

Aha,znaczy się biała flaga na maszt?-dziękuję,postoję...

Przeczytaj Albina Siwaka "Bez strachu". Wyjście jest.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl