niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Ministerstwo Finansów wyliczało propozycje wyborcze PO! Robili to zamiast pracować?

Dodano: 19.09.2015 [14:28]
Ministerstwo Finansów wyliczało propozycje wyborcze PO! Robili to zamiast pracować? - niezalezna.pl
foto: Igor Smirnow/Gazeta Polska
Dariusz Rosati z Platformy Obywatelskiej przyznał dziś na konferencji prasowej, że to Ministerstwo Finansów stoi za wyliczeniami propozycji podatkowych PO. - Za tymi wyliczeniami stoi aparat skarbowy. Tylko resort finansów potrafi rzetelnie oceniać takie propozycje - powiedział.

Słowa Rosatiego są szokujące. Wynika z nich, że urzędnicy jednego z najważniejszych ministerstw - zamiast pracować dla obywateli - przygotowywali propozycje wyborczej jednej z sejmowych partii. 

Na wypowiedź Dariusza Rosatiego zareagował na Twitterze dyrektor Biura Organizacyjnego PiS Krzysztof Sobolewski. Zapytał on o to, na jakiej zasadzie urzędnicy resortu realizowali zamówienie wyborcze PO: "Rozumiem, że zlecał im to Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej (KW PO) i są na to faktury na KW PO, tak? Po godzinach pracy?"Sprawa ta do złudzenia przypomina zachowanie Bronisława Komorowskiego, który - jak informowaliśmy wczoraj - nagrał spot, w którym popiera kandydata Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych, Michała Szczerbę. Nie byłoby w tym nic nagannego, gdyby nie to, że film nakręcono w Belwederze, gdy Komorowski pełnił jeszcze funkcję prezydenta RP.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kapania "Kocham Polskę" przynosi efekty? Minister Szczurek pożycza żeby... ciąć. Czyżbyśmy mieli do czynienia z kolejnym "lub czasopisma" w postaci wyrażenia "i firmy"?

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7230

Jak może katolik ufać partii która w swym logo ma zakamulowany islamski półksiężyc? Wlaśnie nie można wierzyć w Boga sluchac gościa z partii półksiężyca (jedno slonce peru i reszta to same ksiezyce) i czekać aż zrobi nam Dżihad w Polsce i sciągnie islamskich półksiężyców

Ludzie - RADOM pozbył się i ROSATIEGO i swojego wiejskiego nabytku - KOPACZ, a wy im wierzycie.
Nie ma Ministerstwa Finansów jest Ministerstwo RADOMSKICH CWANIAKÓW i innych prowincjonalnych złodziei.

.... miał byc POdatek liniowy 3x15, gdzie on jest POlszewiki ??!!!

Cokolwiek byśmy nie uważali! - to pamiętajmy, był bolszewikiem i na dodatek TW, następnie bez problemu przeszedł do nowej bolszewii i wciska Nam kit! To się nie powtórzy już!

... ciekawi mnie jedno, teraz przy tych POdatkach przechodzac w 67 r na emeryture bede miał wg PO 50% mojej emerytury a PO ich reformie i wpłatach 10% mam miec wiecej ?!! skąd sie to weżmie i jak to licza ze z 10 zamiast 42; bede miał > 60 ?????? wyzsza matematyka wyborcza PO !!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl