niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 lipca 2016

​Typowe - w Brukseli zapadają ważne decyzje ws. imigrantów, a szefowej MSW tam nie ma

Dodano: 15.09.2015 [08:40]
​Typowe - w Brukseli zapadają ważne decyzje ws. imigrantów, a szefowej MSW tam nie ma - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Politycy Platformy Obywatelskiej przyzwyczajają nas do tego, że zwykle gdy dzieje się coś ważnego, są nieobecni. Szefowie MSW krajów UE spotkali się wczoraj by ustalić ilu imigrantów może przyjąć Unia Europejska i jak ich między siebie rozdzielić. Na posiedzeniu zabrakło Teresy Piotrowskiej, minister spraw wewnętrznych. Ustalono, że do UE może przyjechać 160 tys. osób z Bliskiego Wschodu. Konkretnego podziału nie udało się uzgodnić, wyłamała się Grupa Wyszehradzka.
 
W poniedziałek w Brukseli odbyło się posiedzenie szefów MSW krajów UE dotyczące przyjmowania imigrantów. Thomas de Maiziere, minister spraw wewnętrznych Niemiec podał, że osiągnięto porozumienie. Podczas przerwy w obradach poinformował, że kraje podzielą między sobą 160 tys. osób z Bliskiego Wschodu.
 
Imigranci już nie tacy fajni? Kopacz zmienia narrację ws. kryzysu w Europie

Później okazało się, że Słowacja i Czechy powiedziały stanowcze „nie” odnosząc się do obowiązkowemu podziałowi, narzuconemu z góry. „Czeski minister i zażądał zapisu o dobrowolności w tym systemie rozdziału uchodźców” – podaje rmf24.pl. W ostatniej fazie rozmów takie samo stanowisko przyjęły jeszcze Węgry i Polska.
 
Thomas de Maiziere tłumaczył kontrole graniczne w obrębie Niemiec. Mówił, że wprowadzono je „jako środek nacisku wobec innych państw”. Niemcy dały do zrozumienia w ten sposób, że nie są skłonne same ponosić ciężaru tej sytuacji – podaje telewizjarepublika.pl.
 
Decyzje co do dokładnego podziały imigrantów na poszczególne kraje zapadnie 8 października w Luksemburgu, gdzie odbędzie się kolejne spotkanie szefów MSW.

Polska jest dla uchodźców tylko trampoliną. A repatrianci? Czekają na powrót nawet 10 lat

Na wczorajszym posiedzeniu zabrakło minister Teresy Piotrowskiej. Intrernauci dociekają, gdzie podziewała się wtedy psiapsiółka Ewy Kopacz. Przypuszczają, że prowadzi inspekcję granic.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

O ważnych sprawach państwo ze służbą nie dyskutuje.
Tak też było i w tym przypadku.

Terenia jest tak glupia i nie ma pojecia o niczym, a juz napewno o ministerstwie ktorym kieruje, ze to nawet kopaczka wie i byla to swiadoma decyzja zeby jej tam nie bylo.
Kopaczka ma swiadomosc jaki durniami sie otoczyla.Tyle to ona wie.

Zdjęcie zamieszczone przy tytule bardzo wymowne.Tereska Tereska po co ja cię brałam.

Moim zdaniem, w odróżnieniu od kabaretu to nie jest śmieszne, lecz tragiczne i żenujące. Nie przypuszczałem, że krajem o tak wielkich tradycjach jak Polska, "rządzić" będzie ekipa (czytaj: zbieranina psiapsiółek i koleżanek), nadająca się raczej do ... (końcówkę tekstu pozostawiam osobistym odczuciom Szanownych Internautów). W związku z tym z utęsknieniem oczekuję dnia 25 października ...

zadam podania sie do dymisji obecnej wladzy . Nie zgadzam sie zeby o sprawach Polski decydowaly takie idiotki. Do 25 pazdziernika juz moze bedziemy mieli ze 12 tysiecy migrantow w naszych pustostanach a Polacy dalej nie beda mieli mieszkan.

Węgrzy zatwierdzili ustawę, że kto przekroczy ich granicę nielegalnie to będzie kryminał ofence i grozi im za to 3 lata więzienia. Tak zwani imigranci utknęli pomiędzy Węgierską granicą a Serbską, bo Serbowie też ich nie chcą, i bardzo dobrze może to powstrzyma tę inwazję. Zo ostatniej chwili relacja z Węgierskiej granicy już tutaj nie prubują się przedostać.

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-matrix-%E2%80%94-przebudzanie

Oooo, imigranci już nie tacy fajni!? To co będzie z treścia listów pisanych przez s(amarytan)do waadzy o miłość do imigrantów i przyjmowanie ich w cudzych domach, na cudzych osiedlach (bo nie we własnych apartamentach)?

Nie ma co czepiać sie Kopaczowej, Piotrowskiej,Muchy , Pitery itp..Tusk zawsze otaczał sie kobietami, przy ktorych czuł sie bezpieczniej, podległymi i bezwolnymi, wycinajac męską konkurencję,która mogla zagrozic jego pozycji.Dlatego uciekajac do Unii zostawił na swoim miejscu kogoś, kto ślepo go slucha i wykonuje jego polecenia, broniac jego pozycji w PO oraz kierujac państwem.To nie jest wcale śmieszne, gdy takie "kukiełki" zarządzają 38 mln panstwem.I to jest klasyczny przyklad obrazujacy
"typowego polityka", gdzie własna pozycja, kariera, władza jest kwintesencja i jedynym motorem działania.

w 100 % - racja

Jeśli te k***y dostaną w wyborach więcej niż 10% to wyjeżdżam z tego kraju.

Obawiam, ze czerwoni, teczowi, bandyci, wiezniowie i zwykle lemingi juz sie POstaraja, zeby bylo wiecej niz 10 procent

Podzielam te obawy. Widać, jak ta banda zwiera szeregi. Wczorajsze przemilczenie wizyty Andrzeja Dudy w GB - jest tylko sygnałęm, co się wkrótce będzie działo w TVP, na ostatniej prostej do wyborów. Zrobiliśmy ostatnio demonstracje przeciw przyjmowaniu migrantów, którzy nie są uchodźcami. Teraz czas na wyrażenie buntu przeciw obrzydliwej propagandzie, jaka się codziennie wylewa z telewizji,w porach tzw.największej oglądalności.
Przeciętny człowiek nie wie, że prezydent wyjechał na dwa dni, w związku z obchodami rocznicy Bitwy o Anglię i komemoracją poległych w niej polskich bohaterów.

Jak mozna wysyłać na tak wazne negocjacje szefową bezgłowy?

- problemu Europy.Trochę przebąkują o tym półgębkiem co odważniejsi politycy europejscy. Tak ,tak jest chyba ze trzech na kilkanaście tysięcy darmozjadów.To działania Izraela z USA w celu zapewnienia Żydom spokoju doprowadziły do destabilizacji w tamtym regionie i do tego stanu rzeczy.Przykro mi to powiedzieć ale sami obywatele Amerykanie mają mało do powiedzenia we własnym kraju."Ktoś" inny ,sprytniejszy rządzi ich Ojczyzną.Wiem jedno jak ci "ludzie" będą mieli dalej tak duży wpływ na politykę światową to się źle skończy dla całego Świata a może i całej ludzkości !!!

Rząd premierki ma dwie polityki informacyjne: jedną dla UE, drugą dla polskich lemingów.

Na ważny szczyt UE wysyłany jest wiceminister bez żadnych umocowań do podejmowania decyzji;
ów pan nie zajmuje tam żadnego stanowiska.
Ale w polskojęzycznych mediach reżimowych ten sam pan mówi, że zaprezentował twarde stanowisko zgodne ze stanowiskiem pozostałych państw Grupy Wyszehradzkiej.

Wystarczy uważnie poczytać sprawozdania i wypowiedzi niezależne: sprzeciwiły się Czechy, Słowacja i Węgry; o Polsce ani słowa!

KŁAMSTWO, powszechne i totalne KŁAMSTWO - to pierwsza zasada polityki tego rządu.

Jeszcze 39 dni i wszystkich won!!! potem rozliczymy szkodników.
Następnie trzeba będzie odkręcić jakoś ten ,,bajzel"

Frakcja PSIAPSIÓŁEK w PO musi uważać żeby tam u Tuska nikt nie dowiedział się ze LEKCJE są nie odrobione. A że wagary PSIAPSIÓŁEK z PO są najlepsze to Lady od wykopów, tchórzostwo i niekompetencję popiera. A może jakieś lipne usprawiedliwienie załatwi się u konowała????

Terenia się wstydzi tam jechać,nie zna języków,nie zna tematów i spraw.Przecież ONA JEST PSIAPSIUŁKA a nie minister MSW.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl