niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

"Naziści" - tak dziennik Agory nazwał dziś przeciwników sprowadzania imigrantów do Polski

Dodano: 10.09.2015 [12:22]
"Naziści" - tak dziennik Agory nazwał dziś przeciwników sprowadzania imigrantów do Polski - niezalezna.pl
foto: twitter.com/PawelOzdoba
Jesteś przeciwko masowemu sprowadzaniu muzułmańskich imigrantów do Polski i utrzymywaniu ich na zasiłkach? Do tej pory byłeś co najwyżej islamofobem, szowinistą lub ksenofobem. Od dziś - niestety - jesteś nazistą.

"Ratusz nie pozwolił na sobotnią manifestację nazistów przeciw uchodźcom. Za to na pewno odbędzie się wiec solidarności z nimi" - można dziś przeczytać na pierwszej stronie bezpłatnego dziennika "Metro" wydawanego przez Agorę, wydawcę "Gazety Wyborczej".

Okazuje więc, że osoby, które chciały zaprotestować przeciwko przekształceniu Polski w muzułmańskie getto, a zarazem upamiętnić rocznicę zwycięstwa Jana III Sobieskiego pod Wiedniem (bo taki był też cel zakazanej przez władze Warszawy demonstracji), są według Agory "nazistami".  

Fragment dzisiejszej okładki "Metra" opublikował na Twitterze dziennikarz Pch24.pl Paweł Ozdoba:
Warto dodać, że od kilku dni na stronach gazeta.pl i wyborcza.pl internauci nie moją komentować artykułów o uchodźcach. Dlaczego? Bo czytelnicy tych stron umieszczali pod tekstami - według gazeta.pl - "zatrważającą liczbę komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne". "Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym" - czytamy w komunikacie umieszczanym pod każdym artykułem o uchodźcach na stronie gazeta.pl.

Wczoraj informowaliśmy, że stołeczny ratusz nie zgodził się na przeprowadzenie w Warszawie demonstracji przeciwko planom przyjęcia do Polski imigrantów z Syrii. Jednocześnie zezwolił na organizację przez środowiska proimigranckie wiecu "Uchodźcy mile witani".

 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wdzięczność ma krótkie nóżki.
Oto ci, których ojcowie lub współbracia ocaleni zostali częściowo przez Polaków przed Niemieckim Nazional-Sozialistische Partei
śmią dziś nazywać Polaków od "nazistów" ....
Szyderstwo blumszteinów i michnikoidów !

"uchodźcy" najpierw wytną jaja michnikowym palantom

Next :
„Michnik jest szczery i pisze prawdę.
Okres rządów PiS to faktycznie były 2 lata kiedy on i jemu podobni nie znali dnia ani godziny.
"Kaczystowskie" służby specjalnie tropiąc aferzystów, malwersantów, łapówkarzy nie uznawały żadnych "świętości" ani "autorytetów". Ba CBA i CBŚ nie miało litości nawet dla członków partii rządzącej.
ale to co najnardziej przeraziło Michnika, to co sprawia że do dziś na myśl o recydywie "kaczyzmu" oblewa się zimnym potem to fakt że SPOŁECZEŃSTWO MIMO WIELOLETNIEJ TRESURY "kaczystowski" SYSTEM ZAAPROBOWAŁO. Zwykłym szarym ludziom spodobały się aresztowania lekarzy-łapówkarzy i cwaniaczków-prominentów dokonywane przed kamerami TV.
Kaczyzm na dwa lata zerwał nimb nietykalności z celebrytów. Przez 8 kolejnych lat POmuna stawała na rzęsach by odbudować status POlityka jako istoty półboskiej i ad definitione nietykalnej. Ale ludzie pamiętają... Jeśli PiS zdoła przechwycić władzę - masy będą oczekiwali powroty tych praktyk. Będą chcieli kolejnych aresztowań w świetle fleszy, zażądają transmitownaych w TV procesów.
Dla michinka i jego kliki publiczne aresztowanie, publiczne przesłuchania i kamery na sali sądowej to coś co może się przyśnić...”

Czy nie świetnie napisane ?

Złodzieje i grabieżcy podatnika najbardziej boją się prawa i sprawiedliwości, tego, że nie będą mogli pod osłoną komunistycznej mafii prokuratorsko-sędziowskiej dalej bezkarnie kraść. Boją się rozliczeń i pociągnięcia do odpowiedzialności karnej za przekręty, które zrobili.
Pragną po prostu dalej być ponad prawem, pozostawać nietykalnymi.

Są tacy ,którzy nie przestraszyli się bezprawnego zakazu demonstracji w obronie przeciw zagrożeniu suwerenności islamizacją/potencjalnym terroryzmem i nie chowają się za partyjne szyldy okrągłostołowych beneficjentów.

Ta nowa " REWOLUCJA EMIGRACYJNA " muzułmanów jest sterowana niestety przez lobby żydowskie ( + lewackie ).
Jedna z Żydówek się z tym zdradziła - Barbara Lerner-Spectre ( w 9-11 minucie ) :
https://www.youtube.com/watch?v=DObG-QUb7jk
Przytacza ją również prof.Wolniewicz :
https://www.youtube.com/watch?v=7hLRqJobBfQ
Plan Żydów prawdopodobnie zakłada przesunięcie zagrożenia wrogim islamem od Izraela do Europy i Ameryki ,
w tym osłabienie chrześcijaństwa i kultury zachodniej , w tym propagowania wszelkich dewiacji seksualnych,
które w islamie są na porządku dziennym -
posłuchajcie przerażającego wykładu Amerykanki Ann Barnhardt o " kulturowych i religijnych praktykach muzułmanów "
https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE
Islam nie jest religią , tylko prymitywnym systemem politycznym o cechach totalitarnych , podniesionym do rangi religii .

Za rządu PiSu w tv-PUBLICZNEJ ukazywały się...sPOty z treścią: 'POdziel się POsiłkiem' ZA nowej peło- waaadzy te sPOty ZNIKŁY z tvpublicznej...Ciekawe Dlaczego ???

A kto w ogóle tego szmatławca czyta. Na mieście to g... próbują wciskać do ręki ale ja nigdy tego nie biorę.

jakby taki redaktorek był moim sąsiadem... ludzie gdzie wy macie jaja?

Były polskie obozy, są polscy naziści – wszystko wreszcie staje się jasne…

Burmistrz Rotterdamu powiedział mieszkającym w Holandii imigrantom wyznającym islam, że jeśli nie doceniają wolności słowa, to mogą "wyp...lać". On sam również jest pochodzącym z Maroka muzułmaninem.
Burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb znany jest z ostrego języka i krytyki islamskiego fundamentalizmu. W 2004 r., gdy muzułmański fanatyk zabił reżysera Theo van Gogha, Aboutaleb - pochodzący z Maroka polityk Partii Pracy - jako jeden z pierwszych potępił morderstwo i zaapelował do holenderskich muzułmanów o odrzucenie fundamentalizmu.Podobne słowa kieruję do wydawcy i redaktorów "Metro",portali informacyjnych blokujących swobodę wypowiedzi, takich jak RMF 24 ,czy Onet.pl.

Agora mnie oświciła. Kto nie daje Islamistom ten Nazistą :-)

Kilka miesięcy temu Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zawahała się,żeby wyrazić zgodę na antykatolicką i antyreligijną demonstrację Twojego Ruchu z błaznem Hartmanem w roli głównej,obrażającą uczucia religijne Polaków.

Liczba uchodźców przyjęta przez najbliższych sąsiadów Syrii: Arabia Saudyjska - 0,Palestyna -0,Bahrajn - 0,Emiraty Arabskie - 0,Katar - 0,Iran - 0,Oman - 0,Kuwejt - 0.

Nareszcie Szechterowy promotor,Agora napisała coś sensownego.Idąc tokiem myślenia tego wydawcy, również i izraelscy naziści nie chcą udzielić schronienia syryjskim uchodźcom w swoim żydowskim kraju.

Pozwać sku**ysynów do sądu, natychmiast

Imigrantów należy witać PO polsku schabowym, golonką i „księżycówką” lub śliwowicą. Oraz chlebem z szynką i solą.

Z tymi Nazi, w skojarzeniu z obecną, niekontrolowaną inwazją imigrantów na kraje tzw. starej Unii, to Agora coś tam, choć osobliwie i po swojemu - kuma: Nazi, jak najbardziej, są potrzebni do przypilnowania imigrantów w koncentracyjnych obozach pracy, pilnie obecnie zakładanych przez Niemcy i Francję w krajach tzw. nowej Unii. Dziwne, że nie wpadli na pomysł wykorzystania chwilowo nieczynnych, choć przecież istniejących obozów, ale to zagadnienie na nieco inne rozważania. Skojarzenie imigranci - naziści jest jak najbardziej uprawnione, tylko że u propagandystów z Agory z logiką jest, niestety, tragicznie. Do jakiego stopnia trzeba być załganym, żeby antynazistów nazywać nazistami, wiedzą tylko ich doktrynerzy.

Państwo zabrało ośmioro dzieci ... bo nie mieli łazienki i zbyt mało zarabiali...SKANDAL!!!
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/264803-bo-nie-maja-lazienki-i-za-malo-zarabiaja-rodzinie-z-pruchnika-odebrano-osmioro-dzieci
I nas nazywają nazistami a sami kim są??? Ciekawe dlaczego ci urzędnicy na granicach nie stoją i dzieci nie zabierają uchodźcom oni żadnych warunków nie maja i pracy też nie!!! A Niemcy tacy skrupulatni i co robia w tej kwestii?
A może chodzi o to by ośrodek mógł funkcjonować a bez dzieci było by trudno...

Szechter głupek nie wie, że jego współbracia z Izraela nie chcą ani jednego Syryjczyka, choć jest jego sąsiadem. Czy swoich współbraci też nazwie nazistami?

Naziści bratali się z muzułmanami.
https://nationalpostcom.files.wordpress.com/2010/12/mufti.jpg
http://jerusalemchannel.tv/wp-content/uploads/2014/08/Grand-Mufti-of-Jerusalem-750x409.gif

Proponuje zapoznać się z artykułem na stronie portalu Defence 24. Moim zdaniem jest to najbardziej obiektywna opinia w mediach, o obecnym tzw. kryzysie z emigrantami.
Proszę o przesyłanie tego linku innym. http://www.defence24.pl/255493,wojna-hybrydowa-atak-bronia-d-na-europe

Organizatorem demonstracji był ONR.

A więc ja Polski patriota JESTEM NAZISTĄ? GDYBY MNIE BYŁO STAĆ POZWAŁBYM TYCH POSTKOMUCHÓW Z WYBORCZEJ. OD RAZU SKIEROWAŁBYM SPRAWĘ DO SĄDU.

prosze o zalozenie pozwu zbiorowego przeciw tej antypolskiej gazecie, to obraza mnie moja rodzine i moich znajomych i ich znajomych, jak juz ktos zalozy strone, podpisze sie pod tym rekami i nogami.

Wyborcza to gazeta nazistowska!!! Kłamią lub manipulują, nawołują do nienawiści i zniszczenia ludzi myślących inaczej jak oni. STOP faszyzmowi i nazizmowi wyborczej!!!!

Przestanmy sie wreszcie przejmowac co pisza zydowskie mendia! Po 25X pojda z torbami i po prosbie, skonczy sie kasa, skonczy sie szczujni!

Oszczerska "wyraża" siebie czyli nic (co polskie), a za 2 miesiące nikt nie będzie pamiętał, że GWniany szmatławiec istniał. Oczywiście Aaaaaadaś Mmmmmmmałomówny zasili zielone ludziki w Donbasie, a reszta... jest milczeniem i już zawsze milczeniem traktujmy tę antypolską hordę.
Oczywiście będę czuł niedosyt felietonów, których nikt nie czytał, spreparowanej rzeczywistości na użytek tusiej jej maci, i głupiej Ewki, natomiast na 100 "procentów" (jak wygranej Bula na świńskich łamach) odczuję brak mojego ulubionego substytutu papieru toaletowego, lecz i masochizm ma swoje granice:))))

Pielgrzym Marian: Agora i szechter to jakieś niemoty albo co bardzo prawdopodobne mankurty nie znają.
Prawo Godwina
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
PS.Codzienne kalendarium wraz z linkami do każdej daty.
http://niezalezna.pl/30745-utwor-dnia-when-you-re-smiling
Pozdrawiam Wszystkich Chrześcijan i Patriotów.
Oraz myślących nie koniecznie tvnem.

Od dzisiaj pijemy wódkę SOBIESKI !!!

"Jednocześnie zezwolił na organizację przez środowiska proimigranckie wiecu "Uchodźcy mile witani"." - Mam nadzieję graniczącą z pewnością, ż ci "mile witani" im najpierw popodrzynają gardła.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl