niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

"Naziści" - tak dziennik Agory nazwał dziś przeciwników sprowadzania imigrantów do Polski

Dodano: 10.09.2015 [12:22]
"Naziści" - tak dziennik Agory nazwał dziś przeciwników sprowadzania imigrantów do Polski - niezalezna.pl
foto: twitter.com/PawelOzdoba
Jesteś przeciwko masowemu sprowadzaniu muzułmańskich imigrantów do Polski i utrzymywaniu ich na zasiłkach? Do tej pory byłeś co najwyżej islamofobem, szowinistą lub ksenofobem. Od dziś - niestety - jesteś nazistą.

"Ratusz nie pozwolił na sobotnią manifestację nazistów przeciw uchodźcom. Za to na pewno odbędzie się wiec solidarności z nimi" - można dziś przeczytać na pierwszej stronie bezpłatnego dziennika "Metro" wydawanego przez Agorę, wydawcę "Gazety Wyborczej".

Okazuje więc, że osoby, które chciały zaprotestować przeciwko przekształceniu Polski w muzułmańskie getto, a zarazem upamiętnić rocznicę zwycięstwa Jana III Sobieskiego pod Wiedniem (bo taki był też cel zakazanej przez władze Warszawy demonstracji), są według Agory "nazistami".  

Fragment dzisiejszej okładki "Metra" opublikował na Twitterze dziennikarz Pch24.pl Paweł Ozdoba:
Warto dodać, że od kilku dni na stronach gazeta.pl i wyborcza.pl internauci nie moją komentować artykułów o uchodźcach. Dlaczego? Bo czytelnicy tych stron umieszczali pod tekstami - według gazeta.pl - "zatrważającą liczbę komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne". "Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym" - czytamy w komunikacie umieszczanym pod każdym artykułem o uchodźcach na stronie gazeta.pl.

Wczoraj informowaliśmy, że stołeczny ratusz nie zgodził się na przeprowadzenie w Warszawie demonstracji przeciwko planom przyjęcia do Polski imigrantów z Syrii. Jednocześnie zezwolił na organizację przez środowiska proimigranckie wiecu "Uchodźcy mile witani".

 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Burmistrz Rotterdamu powiedział mieszkającym w Holandii imigrantom wyznającym islam, że jeśli nie doceniają wolności słowa, to mogą "wyp...lać". On sam również jest pochodzącym z Maroka muzułmaninem.
Burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb znany jest z ostrego języka i krytyki islamskiego fundamentalizmu. W 2004 r., gdy muzułmański fanatyk zabił reżysera Theo van Gogha, Aboutaleb - pochodzący z Maroka polityk Partii Pracy - jako jeden z pierwszych potępił morderstwo i zaapelował do holenderskich muzułmanów o odrzucenie fundamentalizmu.Podobne słowa kieruję do wydawcy i redaktorów "Metro",portali informacyjnych blokujących swobodę wypowiedzi, takich jak RMF 24 ,czy Onet.pl.

Agora mnie oświciła. Kto nie daje Islamistom ten Nazistą :-)

Imigrantów należy witać PO polsku schabowym, golonką i „księżycówką” lub śliwowicą. Oraz chlebem z szynką i solą.

Z tymi Nazi, w skojarzeniu z obecną, niekontrolowaną inwazją imigrantów na kraje tzw. starej Unii, to Agora coś tam, choć osobliwie i po swojemu - kuma: Nazi, jak najbardziej, są potrzebni do przypilnowania imigrantów w koncentracyjnych obozach pracy, pilnie obecnie zakładanych przez Niemcy i Francję w krajach tzw. nowej Unii. Dziwne, że nie wpadli na pomysł wykorzystania chwilowo nieczynnych, choć przecież istniejących obozów, ale to zagadnienie na nieco inne rozważania. Skojarzenie imigranci - naziści jest jak najbardziej uprawnione, tylko że u propagandystów z Agory z logiką jest, niestety, tragicznie. Do jakiego stopnia trzeba być załganym, żeby antynazistów nazywać nazistami, wiedzą tylko ich doktrynerzy.

A więc ja Polski patriota JESTEM NAZISTĄ? GDYBY MNIE BYŁO STAĆ POZWAŁBYM TYCH POSTKOMUCHÓW Z WYBORCZEJ. OD RAZU SKIEROWAŁBYM SPRAWĘ DO SĄDU.

Oszczerska "wyraża" siebie czyli nic (co polskie), a za 2 miesiące nikt nie będzie pamiętał, że GWniany szmatławiec istniał. Oczywiście Aaaaaadaś Mmmmmmmałomówny zasili zielone ludziki w Donbasie, a reszta... jest milczeniem i już zawsze milczeniem traktujmy tę antypolską hordę.
Oczywiście będę czuł niedosyt felietonów, których nikt nie czytał, spreparowanej rzeczywistości na użytek tusiej jej maci, i głupiej Ewki, natomiast na 100 "procentów" (jak wygranej Bula na świńskich łamach) odczuję brak mojego ulubionego substytutu papieru toaletowego, lecz i masochizm ma swoje granice:))))

Od dzisiaj pijemy wódkę SOBIESKI !!!

"Jednocześnie zezwolił na organizację przez środowiska proimigranckie wiecu "Uchodźcy mile witani"." - Mam nadzieję graniczącą z pewnością, ż ci "mile witani" im najpierw popodrzynają gardła.

https://www.youtube.com/watch?v=fXRXoMcRX6M Islam ubogaci naszą kulturę

Rathaus Warszewer i GW. posiada tajne listy proskrypcyjne wszystkich nazistów III RP

Ojczyzna Szechtera nie przyjęła ANI JEDNEGO uchodźcy. Ojczyzna Szechtera buduje nielegalny mur oddzielający talmudycznych nadludzi od podludzi. Ojczyzna Szechtera morduje, głodzi i terroryzuje od 70 lat. Co ma Szechter w tej sprawie do powiedzenia?

W Izraelu za pomoc nielegalnemu imigrantowi możesz dostać 15 lat. Nowych nie wpuszczają.

http://www.wprost.pl/ar/287403/Izrael-drakonskie-prawo-przeciw-imigrantom-uchwalone/#.VfBIqkogewg.facebook

I to jest już sprawa dla prokuratury! jakim prawem szechter nas obraza? żyjemy w ponoć wolnym kraju i mamy prawo się wypowiedzieć! a nazywanie nas nazistami to przestępstwo! szykujmy pozew zbiorowy!

Dobrze byłoby zdelegalizować w najbliższej przyszłości tę tubę propagandową żydo-komuny.

Żydzi, Amerykanie i ci z krajów arabskich nie wpuszczą do siebie tych uciekinierów..... Polskę wrobią w przyjmowanie muzułmanów, wśród których będą teroryści. Mam nadzieję, że Prezydent Duda nie zgodzi sie na ich przyjecie w Polsce.

A kto czyta gebelsowską gazetę urbana?????no kto?????

Przed chwilą premiera nowego spotu PO na Polsacie - znowu straszą PiSem :) Mucha brzęczała, a jakiś maślok jej w tym POmagał. Co za żenada

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl