niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 maja 2016

Kopacz nie wie o czym mówi, ale mówi. Kompromitacja premier po pytaniu o reklamę wódki

Dodano: 19.08.2015 [20:35]
Kopacz nie wie o czym mówi, ale mówi. Kompromitacja premier po pytaniu o reklamę wódki - niezalezna.pl
foto: tvpparlament.pl/print screen
Od wtorku w mediach i sieciach społecznościowych pojawiają się liczne głosy oburzenia po skandalicznej reklamie jednej z wódek. Mimo to Ewa Kopacz nic nie wie o wzbudzającej tyle emocji sprawie. - Nie znam tej reklamy (…). Ale jako lekarz z zawodu, (…) uważam, że wykorzystywanie kogokolwiek, kto jest chory, ranny, do jakiejkolwiek reklamy, jest nieetyczne – tyle miała do powiedzenia Ewa Kopacz.

Podczas briefingu premier odpowiadała na pytania dziennikarzy. Jeden z nich zapytał Ewę Kopacz o reklamę jednej z wódek, która pojawiła się na facebookowym profilu jej producenta. Chodzi o słynne zdjęcie Krzysztofa Raczkowiaka z 1982 r., które stało się symbolem stanu wojennego. Ukazuje ono pięciu opozycjonistów biegnących w Lubinie z postrzelonym przez ZOMO Michałem Adamowiczem (który zmarł kilka dni później). Na fotografii autorzy akcji reklamowej wódki umieścili napis: „Kac Vegas? Scenariusz pisany przez Żytnią”.

Okazało się, że Ewa Kopacz nic nie wie o skandalu. Wybrnąć z sytuacji premier próbowała mówiąc o... alkoholizmie wśród młodzieży...

Nie znam tej reklamy, powiem szczerze, ale jako lekarz z zawodu – i to jest mój podstawowy zawód i nigdy go się nie wyrzeknę, niezależnie od tego ile będę w polityce – uważam, że wykorzystywanie kogokolwiek, kto jest chory, ranny, do jakiejkolwiek reklamy, jest nieetyczne. I taka jest moja opinia i z tej opinii się nie wycofam

– mówiła Kopacz.

Dalej premier „popłynęła”. Zaczęła mówić o „higienicznym trybie życia” młodzieży i „sympatycznej zabawie bez alkoholu”.

A poza tym uważam, że nie powinno się reklamować napojów wysokoprocentowych, bo jak wiemy, z tym mamy problemy w Polsce. I powinniśmy profilaktycznie, mało że edukacyjnie, to jeszcze na dokładkę bardzo, bardzo uczyć młodych ludzi, aby nie sięgali po te napoje wysokoprocentowe, bo niekiedy kończy się to tragedią w życiu. I nikt z nas nie wie, ile potrzeba wypić, żeby potem sobie urządzić całe życie w nałogu, lub też bez niego. Więc warto by było, żeby młodych ludzi uczyć nawyku zdrowego i higienicznego trybu życia. I dobrej zabawy, sympatycznej zabawy, ale bez alkoholu

– powiedziała szefowa PO.

Tymczasem sprawa skandalicznej reklamy wywołała oburzenie, m.in. prezesa IPN Łukasza Kamińskiego, który wystosował oficjalny list do producenta wódki.


fot: twitter.com/lkwarzecha
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

alkoholika można ubezwłasnowolnić, PO promująca alkoholizm powinna zostać zdelegalizowana. Polacy to nie Rosjanie, że wystarczy im do życia słonina i spirytus. Kopacz-Kłamacz i jej kompani chlają na umór niech sami żrą słoninę, a nie obżerają się ośmiorniczkami w Sowa i Przyjaciele, pędzącym króliku i rożnych takich lokalach na nasze pieniądze.

Rodziny powinny oddać dziadów do sądu i zażądać milionowego odszkodowania - tej hołoty zapatrzonej tylko we własną kabzę nic innego nie nauczy porządku i odpowiedzialności za własne słowa.Tak samo Komorowski powinien sfinansować z własnej kieszeni tą głupotę co wymyślił - swoje referendum i partycypować powinni w tym ci co to badziewie poparli czyli pesesele i platfusiarnia.

Nie każdy musi oglądać reklamy i interesować się jakimkolwiek szumem medialnym na ten temat. Nie oglądam żadnych reklam i bilbordów. Każdym reklamom mówię nie.

Już dawno temu twierdziłem, i twierdzę nadal, że ta Pani szybciej mówi niż myśli. A jak mówi to jej się wydaje, że myśli. A swoją drogą odnoszę wrażenie, że na niczym się nie zna i jest tylko maronetką.

czy ta sucz kopiąca w głąb wie, że za jej plecami leży tyle materiału do budowy przeciwatomowych ziemianek?

Pani premier mowi o zgubnym dzialaniu alkoholizmu. Slusznie, ale dlaczego reklamowala alkohol stanem upojenia na czewonym dywaniku w czasie wizyty u Merkel. Na zdjeciu widac wyraznie ze Merkel podtrzymujac ja i nawracajac "skolowana" premier lekko ironicznie sie usmiecha.

ostatnie podrygi, zdychającej, żydowskiej ostrygi
JUŻ NIE DŁUGO -idze jesień!!!!!!

O czym ta baba bredzi? Poziom bol...a.Zamiast kropek można wstawić k lub s. Na jedno wyjdzie.

Chytrość – to lichy gatunek rozumu.

I stało się :( , resztki lasów wysprzedane . Jak na załączonym zdjęciu.

TERAZ WIECIE DLACZEGO MAZ KOPACZKE ZOSTAWIL ! CALY NAROD NIE MOZE Z TYM POTWOREM WYTRZYMAC A CO DOPIERO JAKIS CHLOPINA ! PRZECIEZ ON JAKBY SIE POSTARAL TO NAWET KOSCIELNE UNIEWAZNIENIE MALZENSTWA DOSTANIE !

Panie Boże odebrałeś tej kobiecie rozum - odbierz jej jeszcze mowę, … prosimy Cię Panie.

Ile potrzeba wypić, żeby potem sobie urządzić całe życie bez nałogu - po prostu piękne.
I ta kobita ma wyższe wykształcenie! Zgroza.

Pani Kopacz niech lepiej sprawdzi, czy nadal ma prawo wykonywania zawodu,gdyz przerwa dłuższa niz 5 lat skutkuje jego utratą,zamiast sie przechwalac niemal w każdej wypowiedzi,że jest lekarzem. Ciężko by pewnie było wrócic do prozy zycia lekarza, jak PO straci władzę. Może wówczas ktoś wreszcie zada kłopotliwe pytanie, ile osób zmarło w Polsce w wyniku grypy AH1N1 i jej powikłań w l. 2009/2010, i czy nie miało to związku z jej decyzją o nie zakupieniu szczepionek>

No i znowu kolejna wpadka Ewy Kopacz, co wypowiedz to wpadka, nawet strona z wpadkami Kopaczowej powstała: www.premierkopacz.pl wczesniej błaźnił sie Komorowski, a teraz ta, dobrze ze do paździeernika już niedaleko...

Ktoś kto przewraca ,rozkracza się na czerwonym dywanie w Berlinie, salutuje kamerom i ogólnie wygląda głupkowato -taki ktoś WIE O CZYM MÓWI. Dlatego nie krytykujcie:-) Pani Merkel świadkiem.

Odjechała jak po pół litrze. Tak głupiego, niekompetentnego premiera nie było i chyba nie będzie. Niech spada do Szydłowca na dyżury 72 godzinne. Zero do kwadratu to i tak daje zero. Kompromitacja Polski na świecie.

To rodzaj choroby umysłowej tej baby.

czyli potwierdza się to co wielokrotnie pisałam klepie klepie i klepie i klepać nie przestanie bo nie umie się zastanowić co nalezy w danym momencie powiedzieć więc wali byle do przodu

Ależ z niej zero absolutne.
Zero kompetencji, zero inteligencji, w zamian tego pierniczenie o dupie Marynie w stylu bula Bronka.
No, bo jak nie ma się zasobów wiedzy, ogłady i inteligencji połączonej z refleksem, to wychodzi "wieś".
"Wieś" to takie cóś, co zawsze wychodzi z ludzi tępych.
Lekarką to przy niej była Ewa Szumańska w słuchowisku "Z pamiętnika młodej lekarki".

Prawa autorskie do zamieszczonych w tym serwisie fotografii należą do Krzysztofa Raczkowiaka.
Wykorzystywanie ich w jakikolwiek sposób, publikowanie lub kopiowanie wymaga zgody autora.

Sprawa jest jasna, to była świadoma manipulacja! Żadna agencja reklamowa nie opublikuje zdjęcia bez opłacenia praw autorskich.
To co mówi Kopacz wpisuje się w ta taktykę odcinania Polaków od swojej przeszłości. Wierna służebnica Tuska!

Nie miała czasu poznać newsy od Misia, bo musiała narąbać sobie drewna, żeby po przerąbanych wyborach jej starczyło.

Kiedy słucham i czytam, o krwiopijcach wywodzących się z komunistycznej hordy, która nie tylko przypuściła szturm na Prezydenta Polski, ale również kpi ze swoich ofiar, to najbrzydsze słowa same cisną się na usta, ale i te nie oddadzą ohydy ich charakterów. Dla tej komuszej hordy nie ma żadnych świętości. Dla mamony zdolni są do najohydniejszych czynów, a na domiar złego - mówią, że o ohydnej reklamie nie wiedzą.
Pani Kopacz nie tylko o reklamie nic nie wie, nie wie też i tego, że ilekroć pokazuje się w telewizji, to momentalnie zmniejsza oglądalność.
W jednym tylko pani Kopacz ma rację, kiedy z taką lubością mówi, że komuchy są jak jedna wielka rodzina. Trudno temu zaprzeczyć, bo to widać słychać i czuć.

Precz z komuną !

TA pani NIGDY nie zna tematu jeśli chodzi o trudne pytania. Taka to płemieł!

Wyrazy współczucia przesyłam wyborcom PO, za ten kompromitujący bełkot ich premiera – nie na temat, bez ładu i składu.
Wciąż obowiązuje stara zasada: jak nie potrafisz to się nie pchaj na afisz.
W życiu nie słyszałem tak bezsensownego gadania. A gdzie był Misiek, Dlaczego nie ratował?
Taż to już żałosna końcówka „rządzenia”.Jak to mówią: po ptokach...
Amen...

Jak tacy "geniusze" są w Polsce i z tej strony wygląda że na pęczki to widzę że lepiej was zostawić i kiście się w tej Polsce, tylko szkoda Polski.

Oni już bez skrupułów na tle grabionych fantów się fotografują! Zobaczcie w gogle maps jak wycięli nasze lasy. Zwłaszcza w województwie Lubuskim.

Mimika i wypowiedz Kopacz o glodujacych dzieciach w Polsce, oraz mimika Mussoliniego podczas jednego z przemowien (1 min. 15 sek.) Tego sie nie da nie porownac.

https://www.youtube.com/watch?v=OOv-Ncs7vQk

Nie jestem zwolennikiem PEK i uwazam, ze kompromituje sie na kazdym kroku, ale bez przesady. W tym przypadku nie zgadzam sie z niezalezna.pl, uwazam, ze premier ma duzo powazniejsze sprawy do rozwiazywania, niz zajmowanie sie, skadinnad skandaliczna reklama jakiejsc firmy.
Badzcie powazni.

Może Pani Eva Kopacz była pod wpływem alkoholu jak się wypowiadała przecież to standard u urzędników PO że są w pracy pod wpływem promili

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl