niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Obrzucili Komorowskiego jajkami

Dodano: 17.11.2014 [21:54]
Obrzucili Komorowskiego jajkami - niezalezna.pl
foto: zpravy.idnes.cz
W Pradze podczas obchodów 25. rocznicy "aksamitnej rewolucji" doszło do incydentu. W stronę prezydentów Polski, Niemiec i Czech poleciały jajka. Ochrona zareagowała błyskawicznie: nad głowami Komorowskiego, Gaucka i Zemana od razu rozłożono parasole, jednak jak podaje czeski portal zpravy.idnes.cz, jednym z jajek został trafiony niemiecki prezydent - informuje TVN24.pl.

W stolicy Czech Bronisław Komorowski bierze udział w uroczystościach związanych z 25. rocznicą "aksamitnej rewolucji". Wraz z prezydentami Słowacji, Niemiec i Węgier uczestniczył na Hradczanach w oficjalnym śniadaniu, wydanym przez prezydenta Czech Milosza Zemana. Prezydenci wspólnie otworzyli też wystawę poświęconą wydarzeniom 17 listopada 1939 i 1989 roku.

Odsłonięciu tablicy na praskim uniwersytecie towarzyszyła kilkusetosobowa demonstracja przeciwko prezydentowi Czech w związku z jego ostatnimi wypowiedziami. W czasie wystąpienia Zemana protestujący gwizdali, krzyczeli i rzucali pomidorami. Atak z użyciem jajek został powtórzony w dalszej części uroczystości, kiedy Zeman przemawiał ze sceny. Ochrona ponownie rozłożyła parasole, personel próbował też łapać nadlatujące jajka.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

no i jak zwykle Czesi maja JAJA a polaczki WYDMUSZKI-brunkowi trafil siem ZBUK -kazdego trafia to kim jest.BULOtak cie kochaja jak trafiaja.

PREZYDENT NIE WSZYSTKICH POLAKÓW DOSTAŁ JAJAMI ! MAM PYTANKO , CZY JAJA BYŁY ŚMIERDZĄCE ? j

Powinien do Częstochowy na kolanach za ...... i podziękować Panu Bogu że to były tylko jajka .

Szkoda że nie były to strusie jaja , gdyby dostał takim jajem w ten pusty łeb może by zmądrzał.

Jesli Czesi ze swojej obecnej sytuacji (zdecydowanie lepszej niż Polaków) - są niezadowoleni, to co mają powiedzieć Polacy ? Uszy po sobie ?

Są w zdecydowanie lepszej sytuacji bo nie muszą wykładać ogromnej kasy państwowej na kościół katolicki (tak jak to jest w Polsce; w sumie ponad miliard złotych rocznie na utrzymywanie etatów dla księży i katechetów w szkołach, kapelanów w służbach mundurowych, fundusz emerytalny dla duchownych, komisja majątkowa i wiele więcej... z podatków wszystkich Polaków) W czechach tego nie ma- szczęśliwe, świeckie państwo.

"Jaki prezydent taki zamach". Już drugi raz BK robi za patelnię.

Czesi mieli ostatnio, też tylko jednego dobrego prezydenta - Vaclava Klausa, a on bardzo szanował i rozumiał Ś.P. Lecha Kaczyńskiego.

Musimy Czechom podziękować, nie tylko za Dąbrówkę i naśladować ich w podobnych wypadkach.

również za św. Wojciecha.

Dawac link do ubawu

To powinny byc granaty(owoc),a nie jajka!

taki policzek i to ze strony czeskich obywateli,to kompromitacja bul-kom,jeszcze chyba zaden polski prezydent nie zostal tak potraktowany?,musieli wiedziec ze to kanala z wsi?,Czechow nie oszukali?,gonic komunistycznych agentow!!,to ludzie fiutina!!!

Powiedzcie nam lepiej ile jajec spadło na Komoruskiego to jest dzisiaj najważniejsze.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl