niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

Tragicznie zmarły major BOR to Marek K. "Koper". Brał udział w przygotowaniu lotu do Smoleńska

Dodano: 13.08.2014 [12:03]
Tragicznie zmarły major BOR to Marek K. "Koper". Brał udział w przygotowaniu lotu do Smoleńska - niezalezna.pl
foto: Alan Lebeda (airliners.net)
Major Marek K., oficer BOR, który został znaleziony martwy w swoim domu w podwarszawskich Ząbkach, w 2010 r. brał udział w przygotowaniu wizyty Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku. Jak dowiedział się portal niezalezna.pl - oficer znany był w Biurze jako "Koper" i miał opinię bardzo dobrego fachowca.

- To był jeden z niewielu porządnych ludzi w BOR. Ostatnio zaczął wychodzić na prostą, trudno mi uwierzyć w samobójstwo - mówi nam jeden z byłych oficerów Biura Ochrony Rządu. Jeszcze niedawno, 26 czerwca 2014 r., zmarły major brał udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej.

Marek K., znany w BOR jako "Koper", w 2010 r. brał udział w przygotowaniu wizyty Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku. Zeznawał nawet w tej sprawie we wznowionym ostatnio cywilnym śledztwie smoleńskim. Czy niedawna decyzja sądu mogła mieć jakiś wpływ na dramatyczną decyzję oficera?

Ciało 44-letniego majora BOR znaleziono w mieszkaniu w Ząbkach pod Warszawą. Funkcjonariusza zaczęto szukać, gdy od kilku dni nie odpowiadał na telefony. Zabójstwo zostało wstępnie wykluczone.
 
- Rodzina funkcjonariusza od kilku dni nie miała z nim kontaktu, chciała sprawdzić, co się dzieje. Drzwi do mieszkania były zamknięte, a nikt nie reagował na telefony, więc wezwano ślusarza – mówił jeden z policjantów.
 
Marek K. ostatni raz widziany był w niedzielę. Poniedziałek miał wolny od pracy, a broń zostawił w jednostce. Biegli biorą pod uwagę nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Koledzy z jednostki wykluczają tę drugą opcję – donosiła dziś rano „Rzeczpospolita”. 

Według "Naszego Dziennika" martwy funkcjonariusz miał rozcięty łuk brwiowy. Jak podkreśla policja, rana ta nie mogła być przyczyną śmierci
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Szanowni Państwo, to nie są żarty. To jest kolejna tragedia, bardzo podobna do wcześniejszych; tak więc koncepcja powołania specjalnej grupy śledczej w Policji lub nawet komisji śledczej nie jest pozbawiona podstaw.

A poniżej parę uwag, tak dla odświeżenia pamięci:
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś o ekspertach Laska? Nie da się skonfrontować ekspertów Pana A. Macierewicza i ekspertów Laska, bo pan Lasek żadnym ekspertem nie jest ani żadnych ekspertów nie ma.
Eksperci A. Macierewicza mają realny i ceniony dorobek w świecie nauki oraz w przemyśle. Wiadomo kim są profesorowie W. Binienda, K. Nowaczyk, Rońda, Gajewski, G. Szuladziński... A czy ktokolwiek widział, ktokolwiek zna ekspertów Laska?
W odpowiedzi na 14 pytań senatorów PiS, którzy pytali Laska o jego ekspertów, Lasek nie podał ani jednego nazwiska. Ani jednego. Zasłonił się tajemnicą, choć takowej, po zakończeniu badania katastrofy, w świetle prawa nie ma.
Jacy eksperci badali brzozę- nie wiadomo.
Jacy eksperci mierzyli brzozę i się pomylili prawie o dwa metry - nie wiadomo.
Jacy eksperci obliczyli, że brzoza mogła ściąć skrzydło - nie wiadomo.
Jacy eksperci badali wrak - nie wiadomo.
Jacy eksperci przeprowadzali badania na obecność trotylu - nie wiadomo.
Jacy eksperci badali oryginały czarnych skrzynek - nie wiadomo, prawdopodobnie żadni.
Jacy eksperci rozpoznali głos generała Błasika - nie wiadomo.
Jacy eksperci dokonywali oględzin miejsca katastrofy - nie wiadomo.
Jacy eksperci byli przy sekcjach zwłok - już wiadomo, że żadni.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek zna jakiegoś eksperta od Laska, który by stanął i powiedział - ja mierzyłem, ja obliczyłem, ja analizowałem, ja badałem? Nie jest w związku z tym możliwa konfrontacja ekspertów Laska i ekspertów Macierewicza, bo Lasek żadnych ekspertów nie ma. Ma co najwyżej skrybów, którzy mu przepisali prawdę objawioną z raportu Anodiny.

nieznany samobojca rozpoczol dalsza dzialalnosc?zostal rok do wyborow ,wiec siepacze z wsi musza zadbac o to zeby zaden ze swiadkow nie dozyl?,obywatelu jezeli byles swiadkiem zbrodni pod Smolenskiem musisz uciekac z tego kraju,rudy z putinem musza zdazyc przed wyborami usunac swiadkow tamtej zbrodni,nie nadarmo okolo miliona sowieckich agentow zamieszkuje legalnie w Polsce!!,to sowiecka okupacja Polski przez separatystow bolszewickich, zwanych terorystami

Wszyscy tutaj jesteście patriotami ale to za mało.Nikt z was nie chce ponieść ryzyka biorąc na siebie odpowiedzialność i przywództwo.Z wszystkim można zrobić porządek tylko trzeba chcieć.

Kolejnego świadka banda 'trojga' sprzątnęła. To która to z kolei Ofiara seryjnego POmocnika? Google: "Gruppenfurer KAT". Warto poczytać tekst Łarzącego Łazarza, oj warto. Może polskie przygłupy coś POjmą?

• DLACZEGO ZGINĘLI NAGLE naoczni świadkowie tragedii i eksperci badający sprawę (7 osób)?;
• Remigiusz Muś radio-nawigator Jaka, naoczny świadek, zeznający: o poleceniu wieży kontrolnej zejścia do 50m (nie 100 m ) i profanacji zwłok ofiar tragedii, jego nagranie zginęło i zeznania Remigiusza Musia również, o tym mówiła red. Dorota Kania, oto relacja ze spotkania, która autoryzowała http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4073
• p. Mieczysław Cieślar, “zginął w wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A. Plicha
• Grzegorz Michniewicz – Dyr. Gen. Kancelarii Premiera Tuska, a wcześniej czł. Rady Nadzorczej PKN Orlen, zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego. Natychmiast po śmierci Michniewicza znikła z Internetu większość wiadomości i artykułów związanych z osobą samobójcy. Chyba musiał odkryć coś wyjątkowo przerażającego. Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, http://www.rewolucja2012.pl/tajemnicza-smierc/
 Krzysztof Knyż – operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach). Zmarł w Moskwie na sepsę 2 czerwca 2010r. Śmierć całkiem przemilczana.
 Prof. Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.  Dariusz Ratajczak – dr historii, autor tematów niebezpiecznych, zbioru esejów historyczno-politycznych skazany za kłamstwo oświęcimskie. 11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu, w którym mogły przeleżeć wg śledczych kilka
 Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Tajemnicze śmierci miały jedną wspólna cechę (charakterystyczną dla tzw. "KOMANDA ŚMIERCI") jaką zapoznaj się: http://www.rewolucja2012.pl/tajemnicza-smierc/;oraz www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4073 DOROTA KANIA I PAWEŁ PIEKARCZYK W TARNOWIE (wywiad telewizyjny)

Czy zginął dlatego, że zaczął ujawniać jak było naprawdę ?

Kiedyś mordercy co mordują seryjnie Polaków pójdą siedzieć! tylko władza się musi zmienić

Może nieopatrznie bąknął komuś zupełnie nieodpowiedniemu, jaka była prawdziwa przyczyna tzw. "katastrofy smoleńskiej"?...I to co działo się 10 kwietnia na Okęciu, w zburzonym dziś do fundamentów, słynnym hangarze widmo?...Odwiedziny "speców" z GRU, nie wydają się wtedy tak dziwne. Ta śmierć niesie przesłanie, milcz!, lub zdechniesz!.

kolejna ofiara mordercy samobojcy ilu ich jeszcze bedzie Smolenskie Ofiary tego mordu zadaja prawdy i ukarania winnych

Seryjny samobojca wraca

Oho! Seryjny samobójca wrócił i nadrabia zaległości.
Łuk brwiowy nie był przyczyną,ale może jakiś zastrzyk?
Może kark skręcono?Może uduszono w worku na głowie?

Dożynanie świadków! I zastraszanie innych...PRAWDA coraz bliżej!

Typowo ruskie zaciemnianie sladow.
Nikt nic nie wie albo wszyscy sa czegos pewni.

Miłosierdzie

Jakże wielkie jest Panie miłosierdzie Twoje
Obracające w niwecz ludzkie niepokoje,
Potrafiące wybaczać najpodlejsze grzechy,
W tym te popełnione dla pustej uciechy,
Która tylko nielicznym dana jest za życia
Niczym studnia w pustyni bez wody do picia.

Mówię Panie o władzy jednostki nad ludem,
Władzy krwią okupionej i zdobytej z trudem
Wieloletnim wysiłkiem popartym czynami
Łącznie ze zdradą stanu z innymi łotrami.

"Liczmy głosy panowie" - oto motto łotra
W cyrografie spisane przez szatana - kmotra,
Który życiem grzesznika zarządzał od młodu
Znajdując w nim szatana już w postaci płodu.

W jego genom spojrzawszy ucieszył się szatan
Wszak dziadek niegodziwca z Wermachtem jest zbratan
Genetycznie więc jest to materiał wspaniały
Gdy dorośnie łotr będzie z niego doskonały.

Poił go szatan wódą, dał palić "marychę"
I wpajał w tą kanalię dumę oraz pychę,
Która w wieku późniejszym - jeśli plan się uda -
Z durnowatego gnojka zrobi Belzebuba.

Mogłeś Dobry Boże już na tym etapie
Diabłu prowadzącemu przyłożyć po łapie
I kroki gnojka skierować pod pociąg na szyny,
Czemuś tego nie zrobił mój Boże jedyny???

Łatwo oddałeś Panie pole w walce z diabłem
Jednak mnie się wydaje - powiedz jeśli zgadłem -
Żeś specjalnie nam diabła dał za przewodnika
Jako karę za grzechy - tak z faktów wynika.

Przeto teraz my mali, skarleli i głupi
Winy nasze na zawsze pragniemy odkupić
Do Ciebie, więc teraz zanosim orędzie;
Zabierz nam Belzebuba - okaż miłosierdzie.

13.08.2014

- Rodzina funkcjonariusza od kilku dni nie miała z nim kontaktu. Czyżby seryjny samobójca dalej działał w soboty?

Czy wy wszyscy tuskowcy nie macie swiadomosci ze my wiemy ze to wasze przestepcze psy stoja za tymi zbrodniami? Nie dorzniecie watahy to wataha...

Tu absolutnie kazda zbrodnia zostaje natychmiast wylukluczona ! Kto wresczcie przerwie ta kryminalna wrecz jawmnie dzialalnosc tzw prokuratur ! To juz jest ostentacyjne bezczelne plucie ;ludziom w twarz !

http://www.fakt.pl/swiadkowie-ze-Smolenska-nie-zyja,artykuly,184251,1.html

No prozę, seryjny samobójca nie śpi - czuwa nad nietykalnością demokracji moskiewskiej w Polsze...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl