niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Oddziały Straży Marszałkowskiej pacyfikują protest w Sejmie. UJAWNIAMY FILM!

Dodano: 12.06.2014 [19:08]
Oddziały Straży Marszałkowskiej pacyfikują protest w Sejmie. UJAWNIAMY FILM! - niezalezna.pl
foto: screen YouTube
W minionym tygodniu Straż Marszałkowska brutalnie spacyfikowała protest ludzi domagających się specustawy o elektrowniach wiatrowych. Podczas interwencji usiłowano zniszczyć nagrania dokumentujące interwencję. Niektóre jednak udało się odzyskać. Prezentujemy jeden z filmów.

Jak pisaliśmy w piątek Straż Marszałkowska brutalnie spacyfikowała protest w Sejmie. Przy okazji bezprawnie zniszczyła zapis w telefonach komórkowych oraz komputerach dokumentujący ich akcję.

- To była napaść na obywateli pokojowo protestujących w Sejmie. Byliśmy legalnie na terenie Sejmu – mówił wówczas niezalezna.pl Leszek Matusik, organizator protestu w Warszawie.

Dzisiaj otrzymaliśmy film, który udało się odzyskać. Widać na nim przygotowania do pacyfikacji protestujących. Pozostawimy go bez komentarza, do oceny naszych Czytelników.

Film z akcji Straży Marszałkowskiej. OBEJRZYJ KONIECZNIE
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie mam pojecia , jakie dokladnie jest prawo w tym wzgledzie...

Natomiast bardzo niedawno mial miejsce protest rodzicow niepelnosprawnych dzieci....i z tego co wiem, nikt nie doniosl o jego silowej pacyfikacji.

Wiec pytam sie: prawo zostalo zlamane wtedy czy teraz? Bo wychodzi, ze w tym kraju jest wszystko PO uwazaniu, tzn. nie obowiazuje zadne prawo a tylko wykonuje sie czyjes POlecenia.

to teraz w z sejmie pracują obcokrajowcy którzy po polsku nie potrafią sklecić porwanie zdania!!! Co to z danie , żądam o opuszczenie .... ''' i taki ktoś pracuje na stanowisku kierowniczym !!!

Obama dał gwarancje i już czują się bezkarni. Nadchodzą czasy Pinocheta?

"Żądam o opuszczenie, poddajecie sie żądaniu....". Karki i spaslaki z brzuchami jak u kobiet w 8 m-cu ciazy, zatrudnieni jako straznicy marszalkowscy uczyli sie jezyka POlskiego u slynnego "filologa" komorowskiego. Interesujace jest, jakie stawia sie wymogi kandydatom do tej "pracy". Stawiam na: niepelne wyksztalcenie podstawowe, IQ na "poziomie" 40-50 punktow, 1:20 do 1:40 min. w biegu na 100 m, umiejetnosc odroznienia Obamy od Paris Hilton, znajomosc nazw 2-3 stolic europejskich i warunek najwazniejszy, wlasciwe pochodzenie. Dziadek w gestapo, nkwd, ojciec w ub/sb/wsi. Kilku bywajacym tutaj lemingom proponuje poszperanie w historii najblizszej rodziny. Zamiast tracic czas na wypisywanie bredni mozecie chronic Sejm przed Polakami.

Gdzie pana wolność panie Obama?

Marta Kaczyńska - "Moi Rodzice". Spotkanie z Dorotą Łosiewicz - wideo!!

o politycznych planach Marty Kaczyńskiej

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5331

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl