niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Kłamie o Smoleńsku za rządowe pieniądze

Dodano: 14.04.2014 [08:19]
Kłamie o Smoleńsku za rządowe pieniądze - niezalezna.pl
foto: youtube.com/user/gazetawyborczapl
Michał Setlak w największych stacjach telewizyjnych i prasie występuje jako „niezależny ekspert” z „Przeglądu Lotniczego”. Nie chwali się jednak tym, że co miesiąc pobiera wynagrodzenie z Kancelarii Premiera Donalda Tuska. Dzięki portalowi Polonii w Wielkiej Brytanii, Nowypolskishow.co.uk, dotarliśmy do faktur wystawianych przez zespół propagandowy Macieja Laska, działający przy urzędzie premiera – ujawnia „Gazeta Polska Codziennie”

„Główny czarny charakter tej historii”, tak o gen. Andrzeju Błasiku na swoim profilu społecznościowym wypowiada się Michał Setlak. Zachwyca się też korzystnymi dla PO sondażami oraz wykazuje niezwykłą aktywność w atakowaniu opozycji politycznej i każdego, kto podważa rządową teorię nt. katastrofy smoleńskiej. Setlak poświęca mnóstwo czasu na obronę rządowego raportu ws. katastrofy smoleńskiej i działań Macieja Laska zarówno w internecie, jak i w mediach, takich jak „Gazeta Wyborcza”, TVP Info i TVN24. Występuje jako „niezależny ekspert”, zastępca redaktora naczelnego „Przeglądu Lotniczego”.

Na swoim internetowym profilu Michał Setlak podpisuje się jako „publicysta, lotnik z korzeniami w taternictwie, żeglarstwie, krótkofalarstwie, motoryzacji, elektronice i informatyce” oraz „zdecydowany przeciwnik teorii spiskowych”. Nie chwali się jednak faktem, że jest na liście płac Kancelarii Premiera. Od września 2013 r. pobiera wynagrodzenie, do końca grudnia ub. roku otrzymał łącznie 15 tys. zł brutto.

Zespół Macieja Laska powołany 9 kwietnia 2013 r. przez premiera Donalda Tuska nie wytwarza nowych dokumentów, nie bada sprawy smoleńskiej, a jedynie zajmuje się „wyjaśnianiem opinii publicznej treści informacji i materiałów” rządowego raportu Jerzego Millera z 2011 r. (...) Od lipca do grudnia 2013 r. co miesiąc odbywały się propagandowe kursy dla członków zespołu Macieja Laska, podczas których uczono się, jak wypowiadać się w mediach. Prowadzący szkolenie Adam Sanocki i Sławomir Żurek dostawali miesięcznie 6150 zł.
Za stworzenie strony internetowej, na której publikują członkowie zespołu Laska, firma Migomedia otrzymała wynagrodzenie w wysokości 17 tys. zł brutto.

Poniżej publikujemy jedną z faktur:


Cały artykuł został opublikowany w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

TUSK KUPUJE SOBIE FAŁSZYWYCH ŚWIADKÓW, w dodatku płacąc za swoje przestępstwo pieniędzmi podatników.

A bo to jedyne ścierwo prowadzące w TEN właśnie sPOsób swój parszywy żywot?!I takie ścierwo trafia ze "swoimi" POglądami do sPOrej liczby z NAS bo my przestajemy być NARODEM!!!Już wielu z NAS to tylko wygrillowane "jakieś jełropejskie" COŚ!Dlaczego nam TAK ZALEŻY na byciu niewolnikami???To że mamy płemiełka lokaja,z którym NIKT się nie liczy to wcale nie znaczy że taka ROLA jest NAM pisana NA ZAWSZE!Najwięcej zależy przecież od NAS samych!

Michał Setlak dziś, podobnie jak niedawno niejaki Hypki, z dostępnych informacji absolwenci wydziału MEiL na PW, redaktorzy zajmujący się propagowaniem lotnictwa (za co im chwała) są namolnie przez prorządowe media stręczeni w roli "ekspertów lotnictwa" (cokolwiek miałoby to znaczyć!), którzy swobodnie, z wielką sfadą i bez mrugnięcia powieką opluwają specjalitów współpracujących z parlamentarnym zespołem Macierewicza, zarzucając im wręcz nieuctwo! Tym wszystkim rządowym uświadamiaczom nie przeszkadza w najmniejszym stopniu fakt, że zarówno Hypki jak i Setlak po ukończeniu studiów nie przepracowali jako inżynierowie nawet jednego dnia (proszę sprawdzić życiorysy) czy to na uczelni, czy to w instytucie, czy to jako konstruktorzy, czy to jako pracownicy jakiegoś laboratorium (np. mechaniki płynów czy badania materiałów). Nic! Wyłącznie popularne artykuły oparte najczęściej na prasie zagranicznej. Po drugiej stronie mamy ludzi z ogromnym dorobkiem naukowym w swoich dziedzinach, którym biorąc pod uwagę tenże dorobek dr. inż. Lasek mógłby buty czyścić, że o w/w redaktorach nie wspomnę. Ostatnio sam Lasek nazwał siebie "specjalistą od katastrof lotniczych" tak jakby dziś, gdziekolwiek na świecie, istniała taka specjalność! Ludzi nieobeznanych z techniką bardzo łatwo oduraczyć tak jak to czyni pani Anna Lis łamiąc przed kamerami zapałki bez pojęcia po co to czyni i czego wynik takiego łamania dowodzi (zawsze ulega zniszczeniu TYLKO JEDEN element, np skrzydło, albo brzoza, nigdy obydwa jednocześnie). Jednym słowem goebbelspropaganda w miejsce rzetelności nadal w IIIRP rozkwita bez przeszkód i ma się wspaniale! Pogratulować!!!

W jaki sposób kłamał o Smoleńsku? Ktoś wie?

A może poprostu blefował? :)

Zacieranie śladów to współudział w przestępstwie. Jeszcze mu te wynagrodzenia wyjdą bokiem.

Jestem też przeciwnikiem teorii spiskowych. Nie wierzę w spisek alkoholu z gen Błasikiem, pilotami i brzozą. Ta teoria spiskowa autorstwa resortowej sekty jest śmieszna i straszna. Żądam uczciwego wyjaśnienia jak zginął prezydent RP wraz z małżonką i towarzyszące im osoby. Wyjaśnienia bez bezczelnego sterowania przez zamieszanych w tragedię polityków PO. Oświadczam jednocześnie że za moje poglądy nie pobieram żadnego wynagrodzenia i nie otrzymuję faktur.

Mordercy POwynajmowali takich prymitywnych, zbydleconych, uposledzonych umysłowo do siania propagandy. Takich zawsze POdnajmywano, bo są łasi na kasę i maja o sobie dobre zdanie.

Te pieniądze zabrali z puli na niepełnosprawnych.

Ekspert od wszystkiego , czyli od niczego, a jeśli ktoś woli DO NICZEGO. Śmieszne , aż się płakać chce. A jakie tam pieniądze ma rząd , to nasze pieniądze idą na tych ekspertów od wszystkiego.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl