niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Senator Platformy Obywatelskiej: "pora zrobić porządek z księdzem Małkowskim"

Dodano: 12.04.2014 [17:27]
Senator Platformy Obywatelskiej: "pora zrobić porządek z księdzem Małkowskim" - niezalezna.pl
foto: Małgorzata Armo/Gazeta Polska
"Pora już zrobić porządek z księdzem Małkowskim. Choćby przez nałożenie nań zakazu głoszenia kazań i odebranie mu misji kanonicznej" - napisał na swoim blogu Jan Filip Libicki, senator Platformy Obywatelskiej.

Platforma rozprawi się przed wyborami z niewygodnymi księżmi? Senator PO przekroczył na swoim blogu kolejną granicę. Napisał: Prawdziwą jednak „wisienką” na smoleńskim torcie były egzorcyzmy, odmawiane z ustawionej przed Pałacem Prezydenckim sceny przez księdza Stanisława Małkowskiego. Trudno uznać to zachowanie owego – niegdyś zasłużonego kapłana – inaczej niż skandalem lub czystym szaleństwem. 

Libicki dodał: "Wiele wskazuje na to, że w głowie nieszczęsnego księdza Małkowskiego Polska, Pan Bóg, Smoleńsk, szatan i obecny rząd to jakiś jeden logiczny myślociąg".

Konkluzja senatora PO jest następująca: "Ksiądz Małkowski kilka tygodni temu był przecież już autorem skandalu w jednej z poznańskich parafii, kiedy to, podczas jego kazania spora grupa wiernych zwyczajnie wyszła ze świątyni. Nie mnie pouczać kardynała Nycza, ale moim zdaniem – mimo wielkich zasług – pora już zrobić porządek z księdzem Małkowskim. Choćby przez nałożenie nań zakazu głoszenia kazań i odebranie mu misji kanonicznej. O to do Metropolity Warszawskiego bym apelował".

Ks. Stanisław Małkowski jest jednym z najbardziej zasłużonych polskich duchownych. Za PRL był jednym z sygnatariuszy Listu 59, w którym protestował przeciwko wprowadzeniu do konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zapisu o kierowniczej roli Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i wieczystego sojuszu ze Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich. Przyjaźnił się i blisko współpracował z ks. Jerzym Popiełuszką.

Na początku lat 80. znalazł się na liście niewygodnych księży sporządzonej dla zastępcy dyrektora Departamentu IV Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, płk. Adama Pietruszki, których zamierzano skrytobójczo zgładzić. Figurował na niej pod numerem pierwszym, przed ks. Jerzym Popiełuszką.

23 września 2006 r. prezydent RP Lech Kaczyński za zasługi dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej oraz za działalność na rzecz przemian demokratycznych w kraju, odznaczył ks. Stanisława Małkowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W styczniu 2011 r. został uhonorowany Nagrodą im. Grzegorza I Wielkiego przyznaną mu przez redakcję miesięcznika „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo”.

Dziś senator PO - partia, która wielokrotnie występowała przeciw nauce Kościoła katolickiego - chce z księdzem Małkowskim "zrobić porządek". 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

POdobnie jak z kryminalistą, który nadużył zaufania i teraz wiele osób odwróci się od wielu więźniów nie wierząc w ich uczciwe intencje tak ten pan swoim wpisem zrobił niedźwiedzią przysługę wielu osobom niepełnosprawnym. Zresztą w sprawie refundacji leków też się wsławił...Właściwie POkazał wyraźnie swoje prawdziwe oblicze i już o nim właściwie wszystko wiemy.

Czy to prawda, że Libicki jest pederastą?

Kmieć libickim zwany to następca Lenina i komiternu człowie ma za sobą chmare insektów i zaplecze,insekty to cała patologia obywatelska,zaplecze to zeteselopeesel z mileropalikotami.Nie jest dobrze,gdy lud,taki jak owy kmieć libicki podnosi łeb wyżej jak mu wolno,lecz czyni to juz resztami sił jak breżniew,podtrzymują go ci od zboczków skoczków,okrada on tych co powinien im pomagac,lecz plemię to takie nienasycone,a lud popiera tych co ich okradają,czy to mądry lud???.A tusk i ten co zgolił wąsy a jest ich dwóch,naprzeciw moskiewskiej dys[pozytury,są inni?też co innego mówią,aco onnego robią,zacznijcie ludzie w tym kraju,patrzeć na to co kto robi,anie co kto,mówi

Libicki z PO jest kaleka dlatego fizycznie nie moze zrobic POrzadek z ks Malkowskim Ale moze POprosic Cybe morderce lub Piotrowskiego Niebezpieczny jest Libicki

Twój Ruch (wcześniej Ruch Palikota):

Banaszak Maciej, Bauć Piotr Paweł, Biedroń Robert, Bodio Bartłomiej, Borkowski Jerzy, Bramora Artur, Cedzyński Jan, Chmielowski Piotr, Dębski Artur, Domaracki Marek, Dziadzio Dariusz Cezar, Elsner Wincenty, Gibała Łukasz, Górczyński Artur, Kabaciński Michał, Kmiecik Henryk, Kopyciński Sławomir, Kotliński Roman, Krupa Łukasz, Kwiatkowski Jacek, Lewandowski Andrzej, Makowski Tomasz, Marcinkiewicz Małgorzata, Mroczek Maciej, Najder Jacek, Nowicka Wanda, Pacholski Michał Tomasz, Palikot Janusz, Penkalski Wojciech, Piątak Andrzej, Popiołek Zofia, Poznański Marek, Rozenek Andrzej, Rybakowicz Adam, Ryfiński Armand Kamil, Sajak Paweł, Stolarski Marek, Szymiec-Raczyńska Halina, Wydrzyński Maciej

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Borawski Edmund, Bury Jan, Grzeszczak Eugeniusz Tomasz, Łopata Jan, Łuczak Mieczysław Marcin, Ozga Krystyna, Pawlak Mirosław, Smolarz Henryk, Sztorc Andrzej, Tokarska Genowefa, Żelichowski Stanisław

Sojusz Lewicy Demokratycznej:

Czerniak Jacek, Garbowski Tomasz, Joński Dariusz, Kalisz Ryszard, Klepacz Witold, Łybacka Krystyna, Matuszczak Zbigniew, Miller Leszek, Olejniczak Cezary, Ostrowski Artur, Prządka Stanisława, Tomaszewski Tadeusz, Wenderlich Jerzy, Wziątek Stanisław, Zbrzyzny Ryszard

Posłowie niezrzeszeni:

Galla Ryszard.

W sprawie dowodów jakimi są czarne skrzynki i wrak TU-154M mamy sprzeczne informacje. Rzecznik prasowy Naczelnego Prokuratora Wojskowego Janusz Wójcik powiedział, że nie jest możliwe zakończenie śledztwa bez zbadania wraku i czarnych skrzynek w Polsce.

Natomiast Prokuratura Generalna poinformowała, że „aktualne pozostaje stanowisko o możliwości ewentualnego zakończenia śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej bez obecności tych dowodów na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

Ta intelektualna pokraka w jednym ma rację : "Smoleńsk, szatan i obecny rząd to jakiś jeden logiczny myślociąg".

DLACZEGO [...] JEST ZŁOŚLIWY....
Nie dość, że mózg poraziła mu sama natura a zatem jest porażony umysłowo, bo jakże inaczej skoro razem z towarzyszem konfidentem SB ps. "Leopoldem" kumali się w ZChN. Jakby tego było za mało, mimo umysłowego upośledzenia jest nadzwyczaj złośliwy a jakby i tego było za mało - gej. Podobnie jak w/w jego towarzysz ..ot przepraszam .....jego towarzysza nie chcieli przyjąć do PiS a on po aucie w Przymierzu Prawicy włączył się jednak do PiS skąd w 2009 r. go wyrzucono na zbity pysk. Przykleił się więc do Polski Plus, następnie PJN aby w rezultacie w 2011 r. wpełznąć do Placformy Oszustów. Za przejażdżki (tu bez pedałowania) po senacie dostaje 6000 zł na opłacenie pchacza (a po godzinach - POpychacza) bo jak sam twierdzi - jest wielce zasłużony dla obywateli (oczywiście jego POkroju). Wobec tych okropnie wielkich zasług skąpi na dodatki dla równie upośledzonych dzieci - no bo nie są tak jak on zasłużeni. Ale nic to, ksiądz Małkowski i tak pomodli się za tego wielce zasłużonego nieszczęśnika....

[...]
*Pazur

Platforma to sa kolaboranci z komuchami . Chcieliby stosować metody jak w PRL-u i najlepiej to uciszyć księdza Małkowskiego . Trzeba zaprotestować przeciwko ruskim serwerom ,które będą obsługiwać znowu wybory . Ostanie sondaże pokazujące wzrost notowań PO ,to nic innego jak przygotowanie do oszustwa wyborczego .

Mam nadzieję że ksiądz Małkowski nie lubi chodzić po górach, tak jak prof. Szaniawski.

Zgadzam się z zakazem egzorcyzmów. Pod warunkiem,że nie zadziałają. Jeśli nie po działają to zakaz. Tak zakaz. Choć mam nadzieję, że jednak będą skuteczne na tego typy również a co spieprzył na wózku z PISu.

Jan Filip Libicki – paraolimpijski miotacz gównem na odległość.... http://marucha.wordpress.com/2013/02/08/jan-filip-libicki-paraolimpijski-miotacz-gownem-na-odleglosc/

Wiadomo, kto się boi egzorcyzmów.

Ten senator, jak przed chwilą przeczytałem w wikipedii, cierpi na stałe porażenie mózgowe. Należy zatem mu współczuć, ufam że gdy wyzdrowieje zmieni zdanie nawet bez egzorcyzmów.

pora zrobić z wami porządek, zdrajcy i mordercy NARODU...JUZ WAM NIEDUZO CZASU ZOSTALO...przyjdziemy po was zaprzańcy!!

Jeśli NAPRAWDĘ chcesz zrobić z porządek z wszelkiej maści POlszewikami i jeszcze dodajesz ze niewiele casu im zostało to.... rusz się 25 maja i zrób FREKWECJĘ w (zakichanych) Eurowyborach.
ABSENCJA to dla NAS samobój lub walkower, jak wolisz.

Tu:http://www.kontrowersje.net/jeste_cip_g_osuj_na_po masz szarsze uzasadnienie.

P.S. zauważ że tym razem POlszewia nie drze ryja aby masowo brać udział w tej szopce bo właśnie niska frekwencja to woda na ich młyn

Pora zrobić porządek z tym rządem i jego uzurpacją do władzy absolutnej.

Nigdy nikomu którego los obdarzył kalectwem nie poniżałem, ale Libicki ta przybłęda podszyta pod polskie nazwisko z tym wyjątkowo niesympatycznym kwadratowym ryjem nie po raz pierwszy wykorzystuje swoje kalectwo do obrażania porządnych ludzi bo uważa ze tylko dlatego temu prowokatorowi nikt nie odaważy się dać po ryju! Juz wczoraj ten parch pismak - tez podszyta pod Polaka antypolska kanalia - Marciniak z TVN24 usiłował w tej sprawie wypowiedzi księdza Małkowskiego sprowokować prof. Karskiego z PIS-u...Jak widać wytyczne mafii żydowskich mediów jak należy atakować Polaka, te dranie z rodowodem NKWD, to wraz z mafią PO i wyhodowanym w chlewni Tuska bydłem z "palikociarni" to zorganizowana grupa wewnętrznego wroga Polski, którego dla dobra Ojczyzny należy zutylizować i to co do jednej sztuki wraz z tym d...kiem na tym wózku i to za wczasu dopóki innym nie zrobią krzywdy!

Zrobić porządek, uciszyć... . Platformie tak się spodobało mordowanie niewygodnych ludzi, że jej członkowie nie wyobrażają sobie innego stylu rządów. Jak ktoś nie pasuje, to od razu chcą go zabić. Ciekawe ilu "samobójców" mają na sumieniu. Może trzeba uciszyć Libickiego. Ciekawe czy jemu by się to spodobało.

Porzadek to trzeba zrobic z Patologiczymi Oszustami i malwersantami.A co na to purpuraci czesto urzedujacy z naczalstwem ?

Porządek należy zrobić z senatorem i całą platformą. Ksiądz co prawda otrzymał już ostrzeżenie od tzw. kur..i warszawskiej, że otrzyma karę suspensy, ale żadna kara nie zmusi go, aby kłamał i przytakiwał Zefirom, Capuccinom, Capinom, Feliksom, staszkom, bolonkom i innej swołoczy, która to swołocz boi się swoich teczek w Moskwie i nie dość że sama łże, nakazuje koniec żałoby, likwiduje Krzyż Pamięci z Krakowskiego Przedmieścia, to jeszcze innym zakazuje PRAWDY. Ksiądz z Boską Pomocą ma w du..pie takich przełożonych. Tak mu dopomóż Bóg. Amen.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl