Taki poziom reprezentuje Wałęsa. Prof. Cenckiewicz celnie podsumował TW „Bolka”

Lech Walesa; Fotomag/Gazeta Polska

redakcja

Kontakt z autorem

Skandaliczny fotomontaż zamieścił na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa. To przerobione zdjęcie Kim Dzong Una, przywódcy Korei Północnej, z twarzą Jarosława Kaczyńskiego, opatrzone dodatkowo napisem. Wpis spotkał się z ostrą reakcją internautów. Odniósł się do niego m.in. prof. Sławomir Cenckiewicz.

Lech Wałęsa słynie z zamieszczania specyficznych postów na swoim acebookowym profilu. Wiele z nich dotyczyło jego kontaktów z esbecją, w których były prezydent twierdził, że nie wspólpracował z komunistycznymi służbami. Zmieniał przy tym wersje tak, że nawet jego zwolennicy nie byli w stanie go bronić.

Czytaj więcej: Najnowsza wersja Wałęsy ws. „Bolka”. I cięty komentarz prof. Cenckiewicza

Tym razem Wałęsa postanowił uderzyć w Jarosława Kaczyńskiego. Zamieścił na Facebooku obrzydliwy fotomontaż, na którym widać twarz prezesa Prawa i Sprawiedliwości wpasowaną w zdjęcie Kim Dzong Una. Największa kanalia i zdradziecka morda głosi napis poniżej. Z tyłu widać plakat z przekreślonym logo PiS.

Wałęsa wpisał się w jednym z komentarzy pod postem.

Cała sprawa TW Bolka wykonana z Kaczyńskimi sięgnęli nawet po Kiszczaka i Kiszczakową zatrudnili w IPN A Gwiazdę.K.Wyszkiwskiego i innych moich wrogów by wyszukali i dopasowali dokumentację. Z teczek podrobionych SB i agentów ze Stoczni zmontowali teczkę Bolka i podłożyli to P. Kiszczakowej za obiecaną emeryturę.Kanalie to za mało

stwierdził.

Fotomontaż skomentował na Twitterze Sławomir Cenckiewicz, jeden z historyków badających przeszłość Wałęsy, współautor głosnej pracy „SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii” i autor książki „Wałęsa. Człowiek z teczki”

Post byłego prezydenta doczekał się wielu komentarzy. Nie takich jednak, jakich by sobie zapewne Wałęsa życzył.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Nożownik z Monachium zatrzymany

Nożownik z Monachium zatrzymany

Zagadka tajemniczego "zdjęcia"…

Zagadka tajemniczego "zdjęcia"…

Konferencja w Gdańsku: Wykład Doroty Kani…

Konferencja w Gdańsku: Wykład Doroty Kani…

Minister Gliński spotkał się ze studentami…

Minister Gliński spotkał się ze studentami…

Ceremonia nałożenia paliusza abp.…

Ceremonia nałożenia paliusza abp.…

Jarosław Kaczyński ujawnił istotny fragment rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą

/ twitter.com/pisorgpl

– Obóz rządzący stanowi jedność, jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy także prezydent RP – podkreślił w czasie konferencji prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. – Jesteśmy jedną rodziną, idącą w jednym kierunku – dodał.

Każdy z nas robi to, co w tym momencie z punktu widzenia całości jest najważniejsze, gdzie wykonuje swoje zadania najlepiej i tak będzie dalej i tak będziemy działali, temu będziemy podporządkowywali wszystkie posunięcia, które są jeszcze przed nami (...) Chciałem jeszcze raz podkreślić – jedność, jedność obozu. Jestem też bardzo mocno przekonany, że w tej jedności uczestniczy także prezydent RP 
– powiedział prezes PiS.

Relacjonując piątkowe spotkanie z prezydentem dotyczące projektów prezydenckich ustaw dotyczących reformy sądownictwa, Kaczyński poinformował, że zwracając się do Andrzeja Dudy powiedział „no cóż, jest między nami pewien kryzys”. Prezydent miał odpowiedzieć „nie, to jest tylko taki mały spór w rodzinie”.

Tak, jesteśmy jedną rodziną, idącą w jednym kierunku 
– podkreślił Kaczyński.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl