niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Dziennikarz "Wyborczej" przegiął - zakpił z zesłańców na Syberię. "Dostałby ode mnie w pysk"

Dodano: 19.06.2017 [23:29]
Dziennikarz "Wyborczej" przegiął - zakpił z zesłańców na Syberię. "Dostałby ode mnie w pysk" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Niektórzy nie znają żadnych granic. Brakuje słów, aby ocenić to co zrobił Paweł Wroński, dziennikarz "Gazety Wyborczej" pisząc o polskich zesłańcach na Syberię. "Za te słowa dostałby Pan ode mnie w pysk" - stwierdziła oburzona jedna z internautek.

Oni się ścigają kto powie lub napisze większy idiotyzm? O wyskokach dziennikarzy z "Gazety Wyborczej" w obronie imigrantów pisaliśmy kilka razy. Szok wywołały chociażby słowa Anny Pamuły, która na antenie TVN24 stwierdziła:

- Ja, tak analizując, myślę sobie w ten sposób. Że ile Polska miała przyjąć tych uchodźców? 7 tysięcy. No to załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną.


CZYTAJ WIĘCEJ: Szok w TVN24: Jeden uchodźca zrobi zamach w Polsce? Ale za to uratujemy innych

Coś równie paskudnego zrobił dzisiaj Paweł Wroński, publicysta "Gazety Wyborczej".

"Polskim imigrantom na Syberii w czasie II WŚ powinno się pomagać na miejscu. :)" - napisał na twitterze
Takie słowa musiały oburzyć. Nic dziwnego, że reakcja internautów i innych dziennikarzy była stanowcza.

Wroński najwyraźniej nie zrozumiał, bo kontynuował dyskusję

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Z taką gnidą się nie rozmawia. Takiej gnidy się przed sądem nie stawia. Z taką gnidą sprawę załatwia się w jeden tylko sposób.

Tu na naukę jest za późno. A kara nigdy się nie przedawni.

Jak długo mamy czekać żeby państwo polskie zaczęło bronić swoich bohaterów przed kanaliami? Czas najwyższy zamknąć Wrońskiego we Wronkach.

I taki krowi gnój (bez obrazy dla krów) pisze sobie w najlepsze a tutaj zaraz jakaś zaraza zacznie szukać mowy nienawiści i gróźb dot. życia... Typowa "spraFiedliwoźć".

to moze dla tego kretyna i Zydzi wyysylani do obozow byli emigrantami ?

Polacy nie jechali tam po wysoki socjal i nie mieszkali w hotelach tak, jak ci którzy przybyli do Berlina.Nie byli też tak roszczeniowi i bezczelny, jak nachodźcy z Bliskiego Wschodu a dodatkowo w przeciwieństwie do dzisiejszych emigrantów musieli obawiać się o zdrowie i życie swoje i swoich bliskich. O tym wie każdy, nawet niespecjalnie wykształcony Polak,widocznie dziennikarzom Wyborczej wykształcenia i kultury osobistej brak.

Istnieją dziedziny, w których logika klasyczna jest niewystarczająca, jak np. w fizyce kwantowej. Dlatego rozwinięto rozmaite odmiany logik nieklasycznych, trudno zrozumiałych dla przeciętnego obywatela. Ale sposób myślenia lemingów wszystko to bije na głowę i wylatuje w kosmos. Z racjonalnością ma on tyle wspólnego, co osławiona "Logika" (dowództwo wojskowego lotnictwa transportowego Rosji z gen. Benediktowem na czele) z ratowaniem polskiego TU-154 pod Smoleńskiem.

A panu Wrońskiemu wypada odpowiedzieć hasłem znanym ze stanu wojennego: "Wrona orła nie pokona". Bo nawet nie majta mu się koło ogona, można by dodać.

Kompletny idiota!!! Jak byś tam trafił w tamtych latach tobyś inaczej śpiewał, jeżeli (warunek) byś przeżył, sowiecki agencie!

Mysle ze to napisal sam Michnik Wronski tylko podpisal sie

Panie "Wronsky", pan sobie wytatuuj "sierpa i młota" pod lewą paszką.
To będzie taki wasz, kacapski, znak rozpoznawczy.

Bardziej Wronow

Dziennikarz (?) w. to klasyczny przykład onanisty leworęcznego.

W rodowodzie tego gościa nie ma sybiraków i patriotów - od teraz już to wiemy.

Proszę was. Nie nazywajcie funkcjonariuszy totalnej opozycji dziennikarzami. To co oni robią to profanacja dziennikarstwa !

POPIERAM

wszystkie sqrwysyny skupiają się pod skrzydłami michnika szechtera..ten/wroński/ jest tylko jednym z wielu...

zeby byla taka mozliwosc wyslac ciebie na ta syberie kretynie to bys inaczej spiewal.pttrojne mordobicie dla ciebie

Jak widać gagagagagagazeta sięga dna.Wpis nijakiego gagagagagazeciarza Wrońskiego to po prostu skurw..yństwo !!! Tacy gagagagagazeciarze to anty Polacy !!!!!!!

Niech ten debil odwiedzi SZYMBARK na Kaszubach.
Na edukację nigdy za późno.
Z przewodnikiem dom Sybiraka i wagon.

Kto ty jesteś Wroński, że tak piszesz? Co za obrzydliwy cham porównujący zesłańców do migrantów. Skąd w tym wypierdku sowieckim tyle głupoty i nienawiści?

"Syberyjski imigrant z Polski"... następny, to "żydowski turysta z obozu koncentracyjnego w Auschwitz"?
Michnikoludki, ale wam odbija.

Ja bym też coś a propos chętnie dołożył.

Opętało niektórych, albo przespali lekcję historii,nieuki ,czy co,nie wiem wprost co powiedzieć,ręce opadają i nie tylko.Na Syberię Polacy "emigrowali", pod karabinami rosyjskich żołnierzy,wyrwani ze snu o 2,00 godzinie w nocy,kołataniem kolb karabinowych w drzwi i okna.Oby on nie musiał nigdy tak emigrować,chory człowiek.Moje obie rodziny ,i mamy rodzina i taty rodzina byli wywiezieni na Sybir.Niech Pan Bóg strzeże i zachowa wszystkie pokolenia Polaków ,przed taką "emigracją".Boże przebacz temu dziennikarzynie , bo nie wie co przez niego beczy,zgroza.Zachód ma zdziczałych imigrantów, a my mamy zdziczała opozycje i zdziczałe media,te wyprzedane przez koalicję i takie absurdy w nich opowiadają ,wypisują i też mówią.Szok, czy to się kiedyś skończy,oszalała opozycja i ci wszyscy co ich popierają zaślepieńcy ,profanują całą prawdę i wszystkie wartości tylko dlatego aby dokopać obecnemu rządowi ,który dzięki rozmowom podsłuchanym ,które otworzyły oczy Polakom,został demokratycznie wybrany i ratuje resztki Polski i polskości.

Dlaczego "Oby nie musiał..." ? Takie wszawe gnidy tylko w jeden sposób mogą zrozumieć swoją głupotę: NA WŁASNEJ SKÓRZE doświadczyć tego z czego się tak nasmiewają

ja też daję ci kanalio w pysk, za zamęczonych na syberii.

Ja tylko powiem, że gdyby ktoś łamał moje granice mimo upominania, że to robi - to w końcu nie wytrzymałbym i ten ktoś dostałby surową nauczkę ode mnie. Więc jeśli ci ludzi będą dalej upadlać Polaków i nazywać nas szambem a naszych rodaków, którzy nie byli ani imigrantami ani uchodźcami - tylko najgorzej traktowanymi więźniami - to w końcu jakiś staruszek, który pamięta te czasy lub rodzina ludzi bezlitośnie zamordowanych tam - w końcu sama będzie chciała wymierzyć sprawiedliwość takiej hienie.

I ja się im dziwić nie będę, bo to normalna reakcja człowieka doprowadzonego do pewnej granicy - jednak monopol na bezkarność mają właśnie hieny w Polsce - ludzie, którzy powielają wzorce Sowietów, pod których prawo było tworzone.

A logiki Wrońskiego czy Lisa nie rozumiem. Stawiam więc na to, że to ludzie złej woli, którzy chcą sprowokować Polaków i doprowadzić do bardzo złych rzeczy.

A co tu wymagać od komunistycznego wychowanka.

Facet najwyraźniej naćpany. Żyje w jakiejś wyimaginowanej rzeczywistości.

Łachudra i kanalia

Wracając do tematu, zauważyłem, że ktoś pisze o imigrantach i utrzymywaniu Polaków w Iranie, Palestynie, itd. Informuję, iż wg oświadczenia uczestniczki tych wydarzeń Polaków nikt nie utrzymywał. Za pobyt naszych rodaków bezpośrednio płacili Anglicy, a RZĄD POLSKI ZWRACAŁ IM TE WYDATKI W GOTÓWCE. Pieniądze pochodziły z rożnych źródeł m.in. z 60 ton POLSKIEGO ZŁOTA. Polakom nikt nic nie fundował - musieli za wszystko płacić, jak nie bezpośrednio, to poprzez Anglików.

Może czas przestać nazywać niektórych dziennikarzami, bo ani wiedzy, ani inteligencji, o poziomie wypowiedzi nie wspomnę.

W Białymstoku ci, których Bartoszewski tzw. profesor nazwał ''bydło głosowac'' chcą aby ulica miała jego nazwisko. Wystarczy wejśc na strone poranny.pl i zobaczyć wpisy bydła. Sądziłam, że Białostoczanie mają dume i honor, ale widac są i tacy których określił Bartoszewski bydłem. Masakra

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl