niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Szok w TVN24: Jeden uchodźca zrobi zamach w Polsce? Ale za to uratujemy innych

Dodano: 27.05.2017 [16:03]
Szok w TVN24: Jeden uchodźca zrobi zamach w Polsce? Ale za to uratujemy innych - niezalezna.pl
foto: TVN
Co z tego, że jeden z 7 tysięcy uchodźców zrobi zamach w Polsce, zabijając dziesięciu naszych obywateli, skoro uratujemy 6999 pozostałych. Tak wypowiadała się dziś w TVN24 Anna Pamuła - reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

Polacy - nawet ci przyzwyczajeni do proimigranckiej propagandy niektórych mediów - musieli dziś przecierać oczy ze zdumienia, oglądając TVN24. A dokładnie program "Drugie śniadanie mistrzów". Jednym z gości była Anna Pamuła, reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”, na co dzień mieszkająca w Paryżu.

Dziennikarka stwierdziła:

Ja, tak analizując, myślę sobie w ten sposób. Że ile Polska miała przyjąć tych uchodźców? 7 tysięcy. No to załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną.


Nie wiemy nawet, jak to skomentować... Całą wypowiedź możemy obejrzeć poniżej:Pamuła - jak dowiadujemy się z jej biogramu zamieszczonego na stronie jednego z wydawnictw -  studiowała stosunki etniczne i migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także afrykanistykę w Paryżu. Jest absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu i stypendystką Ryoichi Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund. Pisała m.in. dla „Newsweeka”, „Polityki”, „Przeglądu”, „Kuchni” i „Dziecka”
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Takiej głupiej szmaty dawno nie słyszałem widać że zamiast rozumu ma ptasie gówno oj marnie skończysz głupia babo.

nerka mnie zaczyna boleć jak słyszę takie lewackie teksty

Bez wspomagania ciężko by coś takiego wymyśleć. Chyba, że jest się w Paryżu. Cieszy to, że tacy ludzie wyjeżdzają z Polski.

a nazistowska makrela siedzi i się śmieje razem z sokrosem i makaronem i mają wszystko w czterech literach to oni są prawdziwymi mordercami europy.

Małpy

Ktokolwiek spotkał te makaki,
Te małpy koczkodanowate,
Ten nie jest już naiwny taki,
By chcieć ich wdzięczność za zapłatę.

Więcej niż zwykła, kulturowa
Różnica bowiem się zaznacza.
Wdzięczności w sercu swym nie chowa
Małpa... Odmowy nie wybacza!

Karmiciel podporządkowany
Zdaje się być małpiszonowi.
Zapewne „gość”, gdy jest witany,
Jak okraść „gorszych” już się głowi...

Jeżeli z kimś Wam się kojarzą
Nieeuropejskie małpiszony,
Które ze sobą wciąż się parzą
(Karmionych mogą być miliony!);

Jeśli widzicie podobieństwo
Z ludźmi, co płyną tu z Afryki,
To czeka Was niebezpieczeństwo!
Ostrzegam: skończcie hejt wybryki!

O Wy rasiści, ksenofobi,
Faszyści!... Portal Was przydybie
I hejt-stop zaraz Wam coś zrobi!
Najgorsze: wieczny ban w GazWybie!!!...

;-)

Ale KRETYNKA ! Współczuję jej rodzicom. Chyba trudno im spojrzeć swoim sąsiadom w oczy.

3,14 zda?

Niech sobie wraca do Paryża... firmy już z Francji uciekaja... ale nich sobie tam siedzi... tam ma swoj raj... od naszego piekielka wara

Niejaka Pamula wykazała się miłosierdziem inaczej, czyli po bolszewicku - ideologia ponad życiem ludzkim.

Anna Pamuła
...prawie jak krowa...
...kompletny intelekt w wymionach...
scorpion valdi

Życzę Pani, aby pierwszą osobą, która zginie z rąk muzułmańskich terrorystów w kolejnym zamachu w Europie była właśnie Pani, podobnie jak to się stało z zagorzałą obrończynią muzułmanów w Szwecji!

Będzie to jednak pocieszenie dla pozostałych Europejczyków, że o jedną głupią istotę mniej.

Nie ona powinna pierwsza zginąć, tylko jej najbliższa rodzina - mama, tata, siostra, brat, dzieci - przepraszam całą rodzinę za te dywagacje, ale nie widzę powodu, aby to moja rodzina ginęła w imię tej kretyńskiej ideologii. Współczuję Państwu posiadania takiej wariatki.

Nie ona powinna pierwsza zginąć, tylko jej najbliższa rodzina - mama, tata, siostra, brat, dzieci - przepraszam całą rodzinę za te dywagacje, ale nie widzę powodu, aby to moja rodzina ginęła w imię tej kretyńskiej ideologii. Współczuję Państwu posiadania takiej wariatki.

Ta Pani powinna przeżyć, ale powinno zginąć dziesięciu członków jej rodziny czy też bliskich. Niech później ma wyrzuty sumienia do końca życia.

zgadzam się pod jednym warunkiem, że w śród 10 ofiar będzie ta ruda małpa i jej rodzina

Pani Anno jak tych 10 co zginie będą z Pani najblizszej rodziny to zgodzę się wyjątkowo z Pani chorą filozofią

Poświęcenie redaktor Pamuły

Pani redaktor A.Pamuła
Znów Marksa w sercu swym poczuła.
A u marksistów dla przyszłości
Poświęcać można jegomości.
Jednych za drugich może władza
Poświęcić, gdy jej tak dogadza.
Pani Pamuła, więc dziesięciu
Polaków ofiaruje szczęściu!

Anna Pamuła powiedziała:
“Opłaca się transakcja cała.
Siedem tysięcy ocalimy,
Kiedy do Polski ich wpuścimy.
Gdy wśród nich będzie terrorysta,
Polaków zginie oczywista
Mniej... gdzieś dziesięciu... więc transakcja
To szczęściu jest służąca akcja!”

*

No tak, jest szczęściem ocalenie
Siedmiu tysięcy! Proszę cenie
Nie dziwić się – to się opłaca:
Jeden za siedmiuset!... Niech skraca
Pani Pamuła lepiej myśli:
A gdyby WSZYSCY do nas przyszli?
To się opłaca: naród cały
Poświęcić!!! – liczby “pokazały”!!!

Wyjedz proszę z mmichnikiem do Izraela będzie dwóch debili mniej.

Bardzo dobrze by bylo,gdyby jeden zamachowiec wysadzil sie w powietrze,podczas jej rodzinnych uroczystosci,powinno zginac 9 krewnych,najlepiej bardzo bliskich,a jej samej
powinno urwac nogi przy samej doopie.Czy wtedy tez by mowila o 6999 uratowanych osobach.

Zapytam gdzie może wystąpić taka idiotka jak ta pamuła - tylko w tvn. Gdzie może pracować takie durne ścierwo - wiadomo w szmatławcu pod nazwą wybiórcza. Życzę tej skretyniałej lali bliskiego spotkania z kolorowymi "uchodźcami" w Paryżu. Oni tą idiotkę na pewno ubogacą seksualnie. Życzę jej tego ubogacenia z całego serca - zamiast tych dziesięciu poległych Polaków.

Ja bym się w zasadzie zgodził na te dziesięć ofiar w Polsce pod warunkiem że: będą to pani redaktor Pamuła, jej dzieci, mąż (jeżeli ma) i jej najbliższa rodzina.

Anno Pamuło! Tym 6999 osobnikom nic nie zagrażało w afrykańskim buszu! Nie widać po tych ludziach cierpienia , nędzy, kalectwa! Liczyć to ty, kobito nie umiesz! Dla mnie tych 10 zabitych Polaków więcej znaczy niż 7000 nieproszonych przez nas gości! Siedż w Paryżu , rysuj kwiatki kredą na chodnikach! Tam masz okazję przekonać się o "mądrości" twoich wypowiedzi!

tu jest filmik jak to mówi:
https://www.youtube.com/watch?...

MOI UKOCHANI RODACY POLACY TĄ PANIĄ WYSYŁAMY DO SYRII NIECH TAM GŁOSI SWOJE IDEE NO BO JEJ ZYCIE A ŻYCIE SYRYJCZYKA ILE JEST WARTE JAK ona MÓWI TYLE SAMO WIĘC NIECH TAM ZAMIESZKA.JA NIE CHCĘ muzułmanów W POLSCE ANI TAKICH (niby Polaków) JAK ona. JĄ ZAŚ NIECH UBOGACAJĄ ALE NA ICH TERYTORIUM A Z POLSKI I OD POLSKI VON!JA TEŻ MOGĘ MÓWIĆ I PISAĆ!

[Patrz: Regulamin. Nie pisz wielkimi literami. JJC]

Proponuję, aby ta pani wyznaczyła te 10 osób...

Ja proponuje, zeby ta Pani wraz ze swoja rodzina sie zglosila na ochotnika na ofiare nastepnego zamachu.
Jezeli ktos z nich ocaleje, trzeba zrobic ponownie wywiad i sprawdzic, czy rzaczywiscie to moralne bydlo nadal tak mysli.

10-ciu Polaków czyli cała jej rodzina z nią włącznie.Myślałem,że jest liczniejsza,bo jak Jasir Arafat powiedział:Palestyńczycy będą tak się płodzić jak oni.Swoją analizę spuść w wychodku klejmowana przybłędo.Ale z niej drzewo,nie ma różnicy,czy to będzie ona czy inna podpaska,wszyscy oni są tacy sami.

TyPOwa lewaczka. Ciekawe, jakie ma korzenie skoro dla niej zamordowanie dziesieciu Polakow, to pestka...
Jesli pani Anna Pamuła tak bardzo pragnie ubogacenia, niech wyjedzie z naszego kraju tam, gdzie ja ubogaca...

Wpuścić jej do chałupy 7000 pająków w tym jeden jadowity.

Czyli zycie Polakow jest dla takiej pieknej Polki mieszkajacej w Paryzu bez znaczenia bo liczy sie zycie uciekacych imigrantow ktorzy nie chca budowac swoich krajow bo licza ze juz wybudowane im byt zapewnia jak zrobia w nich zamach?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl