Macierewicz przedstawił nowe dowody ws. Smoleńska. Klubowicze "GP" zabrali głos

Klubowicze "Gazety Polskiej" w rozmowie z reporterką portalu Niezalezna.pl podzielili się swoimi odczuciami po wystąpieniu przewodniczącego podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza, który przedstawił nowe dowody na temat tego, co wydarzyło się w Smoleńsku. - Ja byłam przerażona tymi faktami i jestem wdzięczna panu marszałkowi, że tak mocno i ciężko pracuje - powiedziała Izabela Maria Miłkowska.

Antoni Macierewicz/Fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Marszałek senior Sejmu RP, przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz jest gościem nadzwyczajnego zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Sulejowie. Podczas rozmowy z klubowiczami informował on o ustaleniach podkomisji smoleńskiej w sprawie tragedii z 10 kwietnia 2010 roku. Potwierdził, że na samolocie, który został zniszczony w Smoleńsku, znaleziono ślady heksogenu, pentrytu i trotylu.

Anna Zyzek rozmawiała z klubowiczami "Gazety Polskiej" pytając ich, co sądzą o informacjach przedstawionych przez Antoniego Macierewicza.

- Wspólnie z żoną staramy się uczestniczyć we wszystkich zjazdach klubów "Gazety Polskiej". Uważamy, że jako przewodniczący komisji smoleńskiej wczoraj przedstawił nam wszystkie argumenty, które dotychczas nie były dostępne. Były ogólnikowe, domyślne. A w tej chwili mamy z pełnym uzasadnieniem, precyzyjnie zaprezentowane, łącznie ze zdjęciami dowody na wybuch i wiemy, kto prawdopodobnie to zrobił. Nie ma innego racjonalnego wytłumaczenia niż to, że zostało podłożone to w Rosji w czasie remontu tego TU-154

- powiedział Marek Aponiuk, prawnik, członek Klubu Gazety Polskiej Tarnowskie Góry. 

Przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej Brzeszcze Izabela Maria Miłkowska przyznała, że była pod ogromnym wrażeniem po występie Antoniego Macierewicza.

- O wielu rzeczach się nie mówi głośno, natomiast mocno poddawana jest w wątpliwość działalność pana marszałka i całej komisji. Mówi się, że niepotrzebnie pieniądze są przeznaczane na potrzeby działania tej komisji. Natomiast on wczoraj udowodnił, że z to wszystko z czym mierzymy się już od jedenastu lat, to jest prawda. Ja byłam przerażona tymi faktami i jestem wdzięczna panu marszałkowi, że tak mocno i ciężko pracuje

- stwierdziła.

- Antoniego Macierewicza znam już kupę lat. Uważam, że się dość mocno zaangażował w to, zależy mu na prawdzie. Ciężko zrozumieć niektórych ludzi, którzy robią nie tak, jak potrzeba. Tym bardziej ze strony środowisk prawicowych. Trzeba go mocno dopingować, pomóc mu, a nie przeszkadzać 

- stwierdził Sławomir Smolarczyk z Klubu Gazety Polskiej Gniewoszów.

 Źródło: Niezalezna.pl

 

Anna Zyzek,Adrian Siwek
Wczytuję ocenę...
Komentarze (182)
zniesmaczony 19.09.2021 15:18
Obawy naukowcow, uczestniczacych w pracach Podkomisji Smolenskiej, mozna zrozumiec - dziwi jednak bardzo fakt, iz to "polskie ucziliszcza" i ich owladnieta opetana ideologia polityka sa zrodlem tych obaw !!! Do tej porty sadzilem, ze ten postkomunizm, gender + LGBT sa domena humanistycznych kierunkow "studiow" (czyt. oglupiania), ale z raportu Podkomisji wynika, ze szalenstwem ogarniete sa rowniez polskie Politechniki, w gruncie rzeczy majace zajmowac sie teoria i empiryka, a nie ideologia !!! A jednak - o PAN nie ma co pisac, to bolszewicka jaczejka i siedlisko darmozjadow i nieudacznikow, ale ci inzynierowie z kierunkow technicznych ??? Czy most wybudowany przy wtorze apoteozy zboczencow seksualnych i okadzaniu sowieckich mordercow , jest trwalszy od mostu wzniesionego przy uzyciu rozsadku i wiedzy technicznej ??? Quo vadis, Poloniae ???
Figostary 19.09.2021 14:37
  • Komentarze: 3511
Oj trole , trole czy ktoś bierze na poważnie co wypisujecie łajzy ? .
Anonim 19.09.2021 13:59
Anonimie z12;45 i '47. Jak sądzę, dość dużo pieniędzy otrzymałeś z kancelarii Premiera Tuska. Ty nie pytaj, ty sam sobie odpowiedz jakim cudem części zniszczonego wybuchem samolotu leciały do TYŁU wbrew sile pędu. W jakim celu te części były DONOSZONE do "pancernej brzozy"? Odpowiesz, jestem pewny, że w celu łatwiejszego zidentyfikowania. A rozczłonkowanie ciał ofiar? Kto zdjął z nich ubranie? To tylko mogło dojść przez silny wybuch. Nie rób z ludzi idiotów. Te czasy minęły!.. Firher Tusk o tym wie!
tropiciel głabów 19.09.2021 14:17
oj biedny czlowieku. prawie każdy wypadek motocyklisty prz szybkości ponad 100 km /h to człowiek rozebrany do naga, setki czesci motocykla powbijane w ziemie. tam było prawie 300 km /h. i oczywiście konar starej brzozy grubości ok. 40 cm aluminiowe skrzydło scina jak kosa. ruskie to normalnie uzywaja tupolewów do wycinki drzew w tajdze, raz na tydzięń tylko ostrzą skrzydła gumówką. a tą brzoze to ruskie scieli piła spalinówka, pytanie tylko jak uzyskali taka formę cięcia i jak tak powtykali kawałki blach tupolewa. wszystko w tym samym czasie
Anonim 19.09.2021 14:57
wania 40cm to ma twój pusty czerep i pozostaje do wyjaśnienia czy masz go pusty od urodzenia
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo