Bezrobocie nadciąga nad Polskę » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Wątek obyczajowy w aferze z Łodzi. Co Niesiołowski mówił kiedyś o prostytucji?

Dziś media informują o zatrzymaniu przez CBA trzech biznesmenów. W całej aferze pojawia się nazwisko Stefana Niesiołowskiego obecnie poseł PSL-UED, (wcześniej Platforma Obywatelska). Media opisują również występujący w sprawie wątek obyczajowy. Ciekawie w tym kontekście brzmią dziś słowa Niesiołowskiego z 2012 roku o… prostytucji.

Stefan Niesiołowski
fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. uwikłanych w korupcyjny proceder. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Śledztwo prowadzone przez CBA wykryło, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP. Według informacji TVP Info posłem tym ma być Stefan Niesiołowski.

W sprawie pojawił się wątek obyczajowy.

„Poseł Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci mieli się odpłacać politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych”

– pisze dziś „Super Express”.

Według informacji przekazanych przez śledczych z usług seksualnych Niesiołowski korzystać miał 29 razy, w mieszkaniu w Łodzi należącym do biznesmenów.

„Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r.” – powiedział dla wp.pl jeden z śledczych.

W tym kontekście ciekawie brzmią dziś słowa Niesiołowskiego z 2012 roku, gdy był jeszcze posłem Platformy Obywatelskiej.

„Ruch Palikota chce legalizować wszystko po kolei: narkotyki, aborcje, a teraz przyszła kolej na prostytucję. To kpina, państwo nie może czerpać zysku z nierządu. Trzeba to eliminować, a nie wspierać”

– mówił wówczas Stefan Niesiołowski, cytowany przez natemat.pl.

Była to wypowiedź nawiązująca do propozycji nieistniejącego dziś Ruchu Palikota, który postulował legalizację prostytucji.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#prostytucja #wątek obyczajowy #łapówki #korupcja #zatrzymanie #CBA #Stefan Niesiołowski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo