Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

TikTok cenzuruje Tomasza Sakiewicza! Za to, że pokazał prawdę o... atakach społeczności LGBT

Administratorzy TikTok-a zablokowali jeden z materiałów redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza. Chodzi o wideo pokazujące wulgarne ataki społeczności LGBT na Kościół katolicki. Pracownicy platformy społecznościowej podali powód decyzji.

Red. Tomasz Sakiewicz
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska | pixabay.com

Wyśmiewanie i zakłócanie mszy świętych, szkalowanie duchownych, ataki na św. Jana Pawła II i obszerne promowanie zabijania nienarodzonych dzieci. Takie zachowania prezentują działacze społeczności LGBT, co pokazał w materiale na TikTok-u red. Tomasz Sakiewicz. W filmie zaznaczono również, że politycy Platformy Obywatelskiej otwarcie wspierają ruch osób transpłciowych, podczas gdy patrioci, w tym członkowie Zjednoczonej Prawicy, stają w obronie atakowanych.

- O tym też będą te wybory - opisał swój materiał redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

Jak się okazuje, prawda nie spodobała się administracji TikTok-a. Spot został zablokowany, ponieważ rzekomo naruszał zasady korzystania z platformy. Jako powód wskazano... mowę nienawiści.

- Różnorodność członków społeczności TikToka wzbogaca naszą platformę. Różnice te należy szanować, a nie używać ich jako pretekstu do podziałów - czytamy w uzasadnieniu decyzji.

Spot na szczęście przetrwał na innej platformie - X, czyli dawnym Twitterze. Można się z niego dowiedzieć, że jedyna mowa nienawiści zawarta w filmie pada z ust działacza LGBT.

Warto przy tym dodać, że to nie pierwszy raz, gdy znani polscy konserwatyści są blokowani na chińskiej platformie. W lipcu ubiegłego roku europoseł Patryk Jaki zamieścił nagranie, w którym stwierdził, że istnieją dwie płcie biologiczne. Materiał został usunięty, a konto polityka zablokowane. Dla platformy społecznościowej to również było "mową nienawiści".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#TikTok #Tomasz Sakiewicz #LGBT #Platofrma Obywatelska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wideo