Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Prokuratura bada sprawę śmierci 43-letniego trenera z Trójmiasta. Poruszający wpis matki zmarłego mężczyzny

Prokuratura zleciła sekcję zwłok zmarłego 1 stycznia Patryka Kalskiego, 43-letniego trenera i przedsiębiorcy z Trójmiasta. Media przywołują również poruszający wpis, jaki zamieściła w mediach społecznościowych matka 43-latka. - Zawsze był szczery i widział prawdę. Czy musiał zapłacić za to najwyższą cenę? - czytamy we wpisie.

Facebook.com/Patryk Kalski - Trener

Zmarły Patryk Kalski był osobą znaną w trójmiejskim środowisku. Prowadził strzelnicę w lasach na Kolibkach, w której był instruktorem. Był również współtwórcą kierunku pn. sprawność fizyczna w siłach specjalnych na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Był jednak także kojarzony z Marcinem T., właścicielem owianego złą sławą lokalu Zatoka Sztuki w Sopocie. Kalski prowadził przez pewien czas firmę, która zajmowała się nagłośnieniem imprez odbywających się także w tym lokalu.

Właśnie o Zatoce Sztuki i najnowszych wątkach związanych z tym miejscem Kalski miał rozmawiać po Nowym Roku z dziennikarzem Maciejem Naskrętem. Nie zdążył. Zmarł 1 stycznia w wieku 43 lat, a jako przyczynę podano zawał serca.

To jednak zbada prokuratura, która zleciła sekcję zwłok Patryka Kalskiego. Portal trojmiasto.pl wskazał, że jeszcze dzisiaj mogą być znane jej wstępne wyniki.

- Doszło do nagłego zgonu, więc wszczęto postępowanie

- powiedziała w rozmowie z trojmiasto.pl rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk.

Kalski w przeszłości mocno atakował dziennikarza Sylwestra Latkowskiego, piszącego o kontrowersjach dotyczących Zatoki Sztuki. W ostatnich latach miał jednak - jak podaje trojmiasto.pl - "pogodzić się z Latkowskim", a także próbować nawiązywać kontakt z innymi dziennikarzami i wyrażać chęć rozmowy o Zatoce.

 Media dotarły również do poruszającego wpisu, jaki w mediach społecznościowych miała zamieścić matka zmarłego mężczyzny.

- Krwawi mi serce. Tak bardzo go kochałam. To mój syn. Zawsze był szczery i widział prawdę. Czy musiał zapłacić za to najwyższą cenę?

- przytacza wpis kobiety portal pudelek.pl.

Kalskiego żegna także społeczność gdańskiego AWFiS oraz środowisko strzeleckie.

- Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia Rektor, Senat i cała społeczność akademicka - czytamy na stronie uczelni.

 Źródło: niezalezna.pl, trojmiasto.pl, pudelek.pl

 

#Patryk Kalski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mn
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo