Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Wrocław: diler w rękach policji. Grozi mu 10 lat więzienia

Wrocławscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 4,4 tys. handlowych porcji marihuany, które były przygotowane do sprzedaży. Podejrzanemu grozi nawet do 10 lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Młodszy aspirant Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji poinformował w sobotę, że przed kilkoma dniami na terenie wrocławskiego osiedla Ołbin policjanci postanowili sprawdzić informację, że w jednym z mieszkań znajdują się handlowe ilości narkotyków.

„W lokalu przebywało dwóch mężczyzn: 27-latek oraz 24-latek. Szybko wyszło na jaw, że młodszy z nich jest tylko gościem, a mieszkanie zajmuje 27-latek. W związku z podejrzeniem posiadania przez obydwu z nich substancji zabronionych, policjanci przystąpili do przeszukania mieszkania oraz wspomnianych mężczyzn. Wynik czynności zaskoczył nawet funkcjonariuszy”

- powiedział policjant.

O ile młodszy z mężczyzn miał przy sobie tylko jedną porcję narkotyku, to starszy z nich posiadał już znaczną ilość. Policjanci ujawnili łącznie ponad 4,4 tys. porcji handlowych. Narkotyki zapakowane były w charakterystyczne torebki strunowe, a policjanci znaleźli je m.in. w łazience i… mikrofalówce.

Dodatkowo przy starszym mężczyźnie policjanci ujawnili m.in. karty płatnicze innych osób, a także akcesoria do porcjowania narkotyków. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a wezwany na miejsce technik kryminalistyki zabezpieczył wiele dowodów uprawdopodabniających fakt udzielania przez 27-latka innym osobom środków odurzających.

Sąd wobec podejrzanego o handel narkotykami zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#kryminalne #Polska #narkotyki #policja #Wrocław

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
az
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo