Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

34-latek miał narkotyki warte 5 mln złotych

Na trzy miesiące lubelski sąd aresztował 34-latka z Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie), u którego w mieszkaniu znaleziono ponad 55 kg różnych narkotyków, m.in. dopalaczy, amfetaminy i marihuany o łącznej wartości co najmniej 5 mln zł. Mężczyzna ukrył narkotyki m.in. w głośniku, lodówce i pralce.

Policja
lublin.policja.gov.pl

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie nadkom. Kamil Gołębiowski, lubelscy funkcjonariusze z wydziału narkotykowego ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) znajduje się magazyn narkotyków.

„Na miejscu zabezpieczono około 40 kilogramów dopalaczy, 12,5 kilograma amfetaminy, trzy kilogramy marihuany oraz 40 tysięcy tabletek o właściwościach narkotycznych oraz tysiące opakowań nielegalnych leków i sterydów. Odnaleźliśmy również rewolwer z usuniętymi cechami identyfikacyjnymi i amunicję”

– poinformował nadkom. Gołębiowski.

Czarnorynkową wartość zabezpieczonych substancji oszacowano na co najmniej 5 mln zł. Jak zaznaczył rzecznik, narkotyki były ukryte w całym mieszkaniu. Część z nich znaleziono na przykład w tubie głośnika, pralce, szafkach i lodówce.

Zatrzymany 34-letni mieszkaniec Grudziądza został doprowadzony do prokuratury w Lublinie. Śledczy przedstawili mu zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Za zarzucany mężczyźnie czyn grozi do 12 lat więzienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo