Z OSTATNIEJ CHWILI
MRiPS: stopa bezrobocia rejestrowanego w końcu listopada br. wyniosła 5 proc. • • •

Pijany agresor pilnował dziecka. Czterolatek prosił policjanta o pomoc

W Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie) obezwładniono pijanego mężczyznę, który opiekował się swoim 4-letnim synem. Trzymając go na rękach 34-latek zachowywał się agresywnie. 4-latkiem zaopiekowała się babcia - podała rzeczniczka rawskiej policji mł.asp. Agata Krawczyk.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Policjanci z Rawy Mazowieckiej (Łódzkie) zatrzymali pijanego ojca, który opiekował się dzieckiem. O zagrożeniu - jak poinformowała rzeczniczka - funkcjonariusze dowiedzieli się od świadków. Pijany mężczyzna był z 4-letnim synem na placu zabaw.

W trakcie interwencji, znany funkcjonariuszom z wcześniejszych konfliktów z prawem 34-letni mieszkaniec Rawy, trzymając swoje dziecko na rękach, zachowywał się agresywnie

- podkreśliła Krawczyk. "Nie wykonywał poleceń mundurowych, ubliżał im i groził pozbawieniem życia" - relacjonowała. "Przerażony zachowaniem swojego ojca 4-latek prosił policjantów, by to oni wzięli go na ręce. W tej sytuacji funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, a jego syna przekazali pod opiekę babci" - podała.

34-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Odpowie między innymi za narażenie swojego dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#łódzkie #pijany mężczyzna #Ojciec #pijany ojciec #policja

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mt
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo